Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Kathrein UFS 923 Hakkinda düsünceniz ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    82670

New Icon5 Kathrein UFS 923 Hakkinda düsünceniz ?

Merhaba arkadaslar.
    Yurtdisinda yasiyorum ve Kathrein UFS 923 250GB harddiskli uydu alici almak istiyorum. Fiyati 270euro. Genel olarak Kathrein alici hakkinda hic bir bilgim yok. Kathrein 913 gördügüm kadariyla oldukca popüler. ama almisken cift tunerli ve daha yeni bir model alim diyorum.
    Yasal Digitürk modüllü üyelik alip kullanmak istiyorum. 3d Tv var ve PVR özelligi var ama yinede bir kanal izlerken diger kanali kaydetme ve özellikle trt veya azeri kanallarda mac izlemek istedigimde biss sifre girebilmek önemli. (bu arada ntv kendi sitesinde biss sifreyi veriyorken forumda bu neden banlanma sebebi anlayamiyorum)
    Suan icin cardsharing düsünmüyorum ama bu alici cardsharinge uygundur diye düsünüyorum. Yaniliyorsam lütfen beni düzeltin
    Görüntü kalitesi de benim icin önemli.
    Sonuc olarak iyi görüntü kalitesi, digitürk üyeligi alicam ama azeri kanallarinda biss sifre girebilme ve ileri dönük cardsharing özelligi olsa iyi olur.
    Konu hakkinda bilgisi olan arkadaslar tavsiye eder misiniz ? Ya da alternatif ne düsünmemi öneririsiniz ?
    Simdiden fikirlerini paylasan herkese tesekkürler.

Member
    Giriş Tarihi
    18-04-2008
    Mekan
    41 Kocaeli
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    429923

Kathrein 913 te çift tuner ama zanndersem harddisk dahili değil. Kathrein görüntü kalitesiyle ün yapmış bir receiver ancak kendi yazılımında kullandığında böyle. İlave olarak oscam ile paylaşım yapıyor enigma 2 li cihazların yazılım avantajları var bu tarz cihazlarında kendine has yazılımları var. epey bir süre hdbox ( ibbox) kullanan biri olarak (bende görüntü kalitesinden memnundum) enigma2 li ye geçmek üzereyim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    82670

cevap icin tsk.
    digitürk ci+ modüllü üyelik aldim ve gördügüm kadariyla 913de ci destegi var ama ci+ yok.
    Dogru anladiysam standart yazilimla görüntü kalitesi iyi ama cs isine girmek istersem baska bir yazilim yüklemem gerekiyor. cs isini suan düsünmüyorum belki ilerde. Ama kendi yazilimi bir eklentiyle ACABA biss sifreli azeri kanallarinida izleyebilir miyim ? rustavi idmantv ve azeri kanalinda bazen güzel maclar oluyor. biraz internette arastirdim ama net bir cevap bulamadim dogrusu.

4. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı