Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: GoldMaster 1050 HD PVR Yazılım + B i s s girme hk

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    227931

New Icon22 GoldMaster 1050 HD PVR Yazılım + B i s s girme hk

octogon muadili yazılım yükledim. orjinal yazılımda b i s s girişi olmuyor diye yükleme yaptım.

Öncelikle samsunluvolkan kardeşe sesleniyorum.Ben Türksat ta şifreye giren normal bi ss şifrelemesini girebileceğim yazılımı yüklemek istiyorum.
    Ayrıca bu cihazımın verimli çalıştığı en uygun yazılım hangisi muadilide olsa yükleyebileceğim bir yazılım olmasını rica ediyorum.
    Diğer arkadaşların yardımlarınıda esirgemeyeceğinden şüphem yoktur.Bir kaç kez volkan kardeşimle diyalog kurduğum için öncesinde ona seslendim.

Bu cihaz ile yapılabilen her şeyi denemek istiyorum.Tabikide sizin deneyimlerinizle başarabileceğimi umuyorum.
    Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.
    Saygılarımla
    [email protected]@ntik

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    146805

Octagon yazılım için Octagon88_Plugin_Sorglos_Bundle_220812 indirin.Zipten çıkarın ve plugin dosyasını usb ye atın ve cihaza takın yükleyin.Bissli kanala gelin ceking yazıyor ve keyi varsa kanal açılıyor.Yoksa veya güncel değilse daha sonra biss sifresi olan kanali ac, iki defa info, bir defa da kirmizi renkli tusa bas. KeyEditor acilir kanalın id ve sidini otomatik proğram alıyor siz orada boş olan *** kısmına biss sifresini girebilirsin.Ben bu şekilde sorunsuz bir şekilde kanalları izliyorum. güncel biss ****** yayınlanmaktadır.

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    227931

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi KONTROL1 Mesajı Göster
    Octagon yazılım için Octagon88_Plugin_Sorglos_Bundle_220812 indirin.Zipten çıkarın ve plugin dosyasını usb ye atın ve cihaza takın yükleyin.Bissli kanala gelin ceking yazıyor ve keyi varsa kanal açılıyor.Yoksa veya güncel değilse daha sonra biss sifresi olan kanali ac, iki defa info, bir defa da kirmizi renkli tusa bas. KeyEditor acilir kanalın id ve sidini otomatik proğram alıyor siz orada boş olan *** kısmına biss sifresini girebilirsin.Ben bu şekilde sorunsuz bir şekilde kanalları izliyorum. güncel biss ****** yayınlanmaktadır.
    Octagon88_Plugin_Sorglos_Bundle_220812 Bu bahsettiğin yazılımı nereden bulabilirim. İlginize teşekkürler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-11-2005
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    146805

üyelik istemiyor burdan indirebilirsin.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız