Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Digitürk VE SLINGBOX

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46446

New Icon26 Digitürk VE SLINGBOX

Arkadaşlar,
    Bilen bilir, bir zamanlar İzmir Best BUY henüz kapanmamışken SLINGBOX satın almıştım. kumak yeni kısmet oldu , humax 9503 digitürk receiver ile gayet güzel çalışıyor, ancak tek sorun Slingbox kurulumu yaparken receivera uygun kumanda bulamadım, ancak mağazada satış yapılırken , tam tamına digitürk kumandasının aynısını bulmuşlardı , bizzat slingbox ile çalışan bilgisayar monitöründe kumandanın aynısını görmüştüm.Tabii şimdi mağaza kapandığı için kesinlikle bu bilgiye ulaşamıyorum.Nette de bayağı araştırdım ama Slingbox Digitürk kumanda sorunu halen çözülemedi gibi mailler vardı..

Sözün kısası , bu şekilde digitürk ile Slingbox kullanan arkadaşlardan , kurulum yaparken uygun kumanda seçimini nasıl yaptıkları konusunda yardım rica ediyorum..
    şimdiden teşekkürler..

Member
    Giriş Tarihi
    12-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    186379

humax'a uyumlu malasef yok. bütün humaxları denedim ama olmadı.

sizin bahsettiginiz kumanda için PACE markasını aratırsanız orada DT ile başlayan bir kumanda var onu seçerseniz plus kumandası gelir ekrana ama HUMAX ile çalışmaz.

Servisinizi arayıp Vestel DT 9103 iq özellikli kutu isteyin bu cihaz kumandayı destekliyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2004
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    4332

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi jordan Mesajı Göster
    Arkadaşlar,
    Bilen bilir, bir zamanlar İzmir Best BUY henüz kapanmamışken SLINGBOX satın almıştım. kumak yeni kısmet oldu , humax 9503 digitürk receiver ile gayet güzel çalışıyor, ancak tek sorun Slingbox kurulumu yaparken receivera uygun kumanda bulamadım, ancak mağazada satış yapılırken , tam tamına digitürk kumandasının aynısını bulmuşlardı , bizzat slingbox ile çalışan bilgisayar monitöründe kumandanın aynısını görmüştüm.Tabii şimdi mağaza kapandığı için kesinlikle bu bilgiye ulaşamıyorum.Nette de bayağı araştırdım ama Slingbox Digitürk kumanda sorunu halen çözülemedi gibi mailler vardı..

Sözün kısası , bu şekilde digitürk ile Slingbox kullanan arkadaşlardan , kurulum yaparken uygun kumanda seçimini nasıl yaptıkları konusunda yardım rica ediyorum..
    şimdiden teşekkürler..
    Humax 9502 cihazla ,Digiturk DCR DT 9001B kumanda gayet uyumlu çalışıyor bilginize.Cihazı ve sesini açıp-kapıyor,kanal değiştiriyor, program bilgisini gösteriyor.Bu özelliklerde yetiyor zaten,1 yıldır sorunsuz kullanıyorum.Yalnız tek kusuru 1 tuşuna bastığınızda 8, 8 tuşuna bastığınızda 1 oluyor .Bu 2 tuşda sorun var gerçek kumandası olmadığı için.Selamlar.

Member
    Giriş Tarihi
    30-11-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    46446

ilginiz için çok teşekkürler..

New Member
    Giriş Tarihi
    19-04-2005
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    93758

slingbox kurulumunu anlatabilir misiniz?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı