Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 25 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Next YE-18500+Plus / Next YE-20000HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Ortak Yazılımları.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1297

Next YE-18500+Plus / Next YE-20000HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Ortak Yazılımları.

Next YE-18500+Plus / Next YE-20000HD Serileri 21.09.2012 Tarihli Ortak Yazılımları

- YouTube bağlantı sorunu düzeltildi
    - Android için uzaktan kumanda uygulaması yapıldı. Aynı ağ içinde Android işletim sistemi kullanan cihazlarınızdan (Telefon, Tablet) uzaktan kumanda uygulamasını çalıştırarak uydu alıcısını kontrol edebilirsiniz

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    313137

Teşekkürler ... Ancak hava durumu özelliği tekrar gözden geçirilmeli .Bulunduğunuz şehre ait veri yok hatası veriyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-01-2011
    Mekan
    65 Van
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    552775

son yazılımı uydudan yaptıktan sonra cihazım fta kanalları şifreli diye açmamaya başladı.diseqc swiçi değiştirmamaye başladı.ayrıca fazla kanal tarama ve silme durumlarında ya kitleniyor yada restart oluyor.
    sizlerdede bu tip problem var mi?

New Member
    Giriş Tarihi
    28-04-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    530625

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bazid Mesajı Göster
    son yazılımı uydudan yaptıktan sonra cihazım fta kanalları şifreli diye açmamaya başladı.diseqc swiçi değiştirmamaye başladı.ayrıca fazla kanal tarama ve silme durumlarında ya kitleniyor yada restart oluyor.
    sizlerdede bu tip problem var mi?
    Evet. Aynı problemi ben de yaşıyorum. Oysa ilk aldığımda üstündeki yazılımda böyle bir sorun yoktu. Şimdi bazı tv ve radyo kanallarında şifreli diyor. Geri dönüp tekrar o kanala gelince bu sefer açılıyor. Bu problem umarım bir an önce düzeltilir.

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-12-2005
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    170024

bu yazılımda sorunlar var bir önceki yazılımı kullanabilirsiniz, yeni çıkacak yazılım çok farklı olacak (görselleri değişik ve alt yapı değişecek)

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi uzmantv Mesajı Göster
    bu yazılımda sorunlar var bir önceki yazılımı kullanabilirsiniz, yeni çıkacak yazılım çok farklı olacak (görselleri değişik ve alt yapı değişecek)
    Bilgilendirme için teşekkürler.

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    67880

18500+plus olan arkadaşlar en iyi göruntüsü olan yazılım hangisi son yazılımı beyenmedim hd görütü çok berbat fabrika yazılımı daha eyidi

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tolgax Mesajı Göster
    18500+plus olan arkadaşlar en iyi göruntüsü olan yazılım hangisi son yazılımı beyenmedim hd görütü çok berbat fabrika yazılımı daha eyidi
    verilecek, isterseniz beklemede kalın, isterseniz bir önceki yazılıma dönün.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

A. Bozoğlu beklemedeyim. ;)

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

He he valla bizde beklemedeyiz, sanırım bayramdan sonraki hafta yeni menülü yazılım son kullanıcıya sunulur, iptv için yeni çalışmalar haftaya başlayacakmış, artık olumlu bir sonuç çıkarmı iptv için bekleyip hep birlikte görücez.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 24 Jack Bauer Mesajı Göster
    A. Bozoğlu beklemedeyim. ;)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi A.Bozoğlu Mesajı Göster
    He he valla bizde beklemedeyiz, sanırım bayramdan sonraki hafta yeni menülü yazılım son kullanıcıya sunulur, iptv için yeni çalışmalar haftaya başlayacakmış, artık olumlu bir sonuç çıkarmı iptv için bekleyip hep birlikte görücez.

Süper haber bende iptv bekliyordumda görüntüsü iyileştircek mi onu merak ediyorum. Bazı görüntüleri bi gariplik var (TURKSAT'ta)

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 24 Jack Bauer Mesajı Göster
    Süper haber bende iptv bekliyordumda görüntüsü iyileştircek mi onu merak ediyorum. Bazı görüntüleri bi gariplik var (TURKSAT'ta)
    Şahsi fikrim daha önce kullandığım nxp işlemcili cihaza kıyasla, 18500hd+ plus sd kanallarda kalite olarak geride. ama ali işlemcililerin tümünde sd görüntü kalitesi düşük olduğu söylenmekte, sadece nextte değil.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-04-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    10026

en iyi görüntüyü veren 17.8 yazılımı çünkü driverler gücellenmiş ama malesef sonraki yazılımlarda adapte edemiyorlar herhalde yazılımı aliden almak yerine kendileri uğraşıyor dolayısıyla adaptasyon olmuyor...
    Düzenleyen herem : 28-10-2012 at 23:39

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-12-2004
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    51757

Free share her yazılımda mevcutmudur?Yoksa sadece bir yazılımdamı var.Bunu öğrenmek istiyorum kullanıcılarından.

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Her yazılımda mevcut.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi silistreli Mesajı Göster
    Free share her yazılımda mevcutmudur?Yoksa sadece bir yazılımdamı var.Bunu öğrenmek istiyorum kullanıcılarından.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi A.Bozoğlu Mesajı Göster
    Şahsi fikrim daha önce kullandığım nxp işlemcili cihaza kıyasla, 18500hd+ plus sd kanallarda kalite olarak geride. ama ali işlemcililerin tümünde sd görüntü kalitesi düşük olduğu söylenmekte, sadece nextte değil.
    Bende makine problemi zannettim bayram ziyarete gittim başka uydu alıcısı kullanıyor fakat Sony LED TV görüntüsü cok berbat gördüm. (SD yayınlar berbat asıl berbat 4:3 olan TVler) Tüplü TV güzel gösteriyor ben yanıldım. (Benim eskiden tüplü tv dir bozuldu LED TV aldım garip geldi. HDTV muhteşemdir. 16:9 yayın varsa orda güzeldir.)

Bilgi için teşekkürler. Yeni yazılımı büyük sabırsızla bekliyorum ;) Takipteyim A.Bozoğlu

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    67880

Değerli forum arkşlar nexs 18500hd+pulus olanlar ilk yazılım görütüsü harika son yazılım berbat göruntüleri bozmadan yazılım çıkmazmı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    586148

yazılımda sorunlar degil yazılım çöp olmuş makinayı çöplüge cevirdiler bu gün usb den *** atıyım dedim rss atayım dedim makina yazılımları algılamıyor uydudan yazılımı tekrar yükledim makina *** rss leri gördü tp leri bulamıyor utelsatın güncel pdf listesinden bakıyorum makina tp leri kanal yok diyor eksik buluyor sade yazılımı yüklemiyor kanal listesiyle oldumu yüklüyor hd de acayip bir dalgalanma var çihaz günden güne kan kaybediyor böyle giderse cihazı kullanamaz duruma gelecek yani anlamıyorum bu yazılımı yapan arkadaşlar herhalde ya az maaş alıyor yada karşı firmalarla işbirligi yapıyor bir yazılım bukadar icine edilir sabote edilir yapamıyorlarsa yurdışında güzel bir yazılım yaptırsınlar bu çihaz bu yazılımlarla olmaz ilk cihazı aldıgımda hiç bir sorun yoktu yazılım verildikce cihaz mahfoldu benim bildigim bir ana yazılım olur onun üzerinde kalitesini artırmak için yükseltme yapılır bunlar ana yazılım diyede birşey bırakmadılar bence bu arkadaşlar bu yazılım işini yapamıyorlar firma yetkilileri firmanın gelecegini ve bizi tüketicileri düşünüyorlarsa yazılım işini uzman bir kadroya yaptırsınlar çünkü sonunda bu cihazı kullanılamaz hale gelecek

Member
    Giriş Tarihi
    30-01-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    67880

arkadaşlar free seherler çalışmıyor durum nedir

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi tolgax Mesajı Göster
    arkadaşlar free seherler çalışmıyor durum nedir
    Sorunuzun cevabı aşağıdaki linkte mevcut.

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık