Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: vodofon 546 lı hatlar

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2007
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    352076

vodofon 546 lı hatlar

koye alaşehirden geldiler bedava 546lı hat dağıttılar konturlu diye sonra bu hatlar faturalı çıktı. beni yani dijital mehmeti de kandırdılar. ah ulen ah nasıl da inandım. gelen faturayıda odemedım. nasıl duzelecek bu rezalet fikri olan söylesın arkadaşlar.:crashs::crashs::crashs::crashs::crashs ::crashs::crashs::crashs::crashs::crashs::crashs:: crashs::crashs:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-12-2007
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    405996

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dijimehmet Mesajı Göster
    koye alaşehirden geldiler bedava 546lı hat dağıttılar konturlu diye sonra bu hatlar faturalı çıktı. beni yani dijital mehmeti de kandırdılar. ah ulen ah nasıl da inandım. gelen faturayıda odemedım. nasıl duzelecek bu rezalet fikri olan söylesın arkadaşlar.:crashs::crashs::crashs::crashs::crashs ::crashs::crashs::crashs::crashs::crashs::crashs:: crashs::crashs:
    Öncelikle geçmiş olsun. Konuyla ilgili olarak Vodafone ve BTK'ye şikayette bulunun. Hangi Vodafone Shop açmışsa hattı, bellidir. Faturayı da ödemek zorunsasınız, faiz işler. Sonuçta imzaladığınız sözleşme demek ki faturalı hat içinmiş. Köyden birkaç kişi daha şikayetçi olursa etkili olur diye düşünüyorum. Ayrıca konturlu olduğu iddia edilen hatta hiç kontur olmadığı halde görüşme yapabildiğinize göre işe uyanmanız lazımdı.

Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    192620

sikayetvar.com üzerinden ileti yazarsanız sorununuz daha çabuk çözülecektir.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    08-08-2008
    Mekan
    15 Burdur
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    448514

New Icon25

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dijimehmet Mesajı Göster
    demek ki mehmet "çakma dijital"miş yani "analog mehmet"miş!:puah::puah::puah:
    geçmiş olsun...:wave:

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2007
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    352076

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi risette Mesajı Göster
    demek ki mehmet "çakma dijital"miş yani "analog mehmet"miş!:puah::puah::puah:
    geçmiş olsun...:wave:
    varmısın çanak kurma yarışına risette.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-05-2007
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    352076

vodofon müşteri hizmetleri ile sorun halledıldı.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    31-07-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    21813

Faturalı açılması için ikametgah yada üstünüze ait fatura ve ödenmiş makbuzu lazım değil mi?

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı