Merhabalar Arkadaşlar;

Uzun süredir kullandığım navigasyonumun bataryası artık iflas ettiği için yeni bir navigasyon bakmaya başladım. Bir süredir büyük marketlerde türlü marka navigasyonları incelemem neticesinde, Tomtom dışında tüm markaların malzeme ve dizayn bakımından birbirlerinin çok benzeri ve kalite açısından vasat olduğunu gördüm.
tomtom ciddi anlamda kaliteli bir ürün, ancak eski kullandığım haritanında Teleatlas olmasından dolayı, bu kez Başarsoft haritalı bir navigasyon almak istemekteyim. Bu arada; Teleatlas'dan genel kanının aksine memnun olduğumu, en azından İstanbul, Bursa; İzmir bölgelerinde ve kırsalında başarılı sonuçlar verdiğinide söylemeden edemeyecem.

Şimdi gElelim asıl soruma; Migros Sanal Markette, ROADSTAR RDP-5010 navigasyon 139 TL'den satılıyor. Bu ürün hakkında bildiğim Başarsoft haritası kullandığı, dış yüzey malzeme kalitesinin fena olmadığı ve de yazılım olarak igo kullandığı yönünde. Ancak bazı kaynakta IGO Primo, bazı kaynakta IGO Amigo yazıyor. Bu ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlardan görüş ve önerilerini bekliyorum. Eğer Primo ise 5 inch'lik nispeten kaliteli olan bu ürün 139 TL fiyatı ile makul bir seçenek olarak göze çarpıyor...bu da ürünün özelliklerinin de yer aldığı başka bir site'nin linki.