Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Gigablue en kolay cam yükleme yöntemi Benm gibi acemiler icin :)

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-08-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    375050

Gigablue en kolay cam yükleme yöntemi Benm gibi acemiler icin :)

arkadaslar ben bir türlü camlari yükleyemiyordum cok ugrastim yapamadim. sonra vaz gectim.. en sonunda cccam2.3.0 yükledim baska cam yükleyemedim. ve baska camlarida bu gün bu sekilde yükledim. :)
    selam arkadaslar en güzel yöntem benim yaptigim benim kadar acemiler varsa burda böyle yapsinlar 6 ayda yapamadigimi 10 saniyede yaptim... :) ts panel5.8 yükledigim halde cccamlari hic bir sonuc alamadim. bende böyle yaptim.. simdi sonuc süper. :)

bu verdigim linke tiklayin sayfaya girdiginizde yüklemek istediginiz cam adini arama dügmesine yazin ve aratin.. ondan sonra cam indirin ftp baglanim cam icindeki dosyalari yerlerine atin.hepisinin chmod degerini 755 yapin. sonra giga yeniden baslatin mavi tusa ikikere basin cccam bölümüne yüklemis oldugunuz cam gelecektir kactane cam yüklerseniz hepisini orada göreceksiniz. hangi cam calistirmak istiyorsaniz onun üstüne gelip ok leyiniz. cam calisiyor yazisi gelecek .. nekardar giganizi kapatip acsanizda o cam devamli calisacaktir. 13hotbir kanalina gectiginizde de mavi tusa ikikere basin btkcam üstüne gelip ok ozamanda btkcam calisacaktir : saygilar :)

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    55557

güzel bir bilgi vermişsiniz, teşekkürler...

Member
    Giriş Tarihi
    03-07-2012
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    581570

evet bilgi icin tesekür kardesim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    35823

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi vedatnrw Mesajı Göster
    arkadaslar ben bir türlü camlari yükleyemiyordum cok ugrastim yapamadim. Sonra vaz gectim.. En sonunda cccam2.3.0 yükledim baska cam yükleyemedim. Ve baska camlarida bu gün bu sekilde yükledim. :)
    selam arkadaslar en güzel yöntem benim yaptigim benim kadar acemiler varsa burda böyle yapsinlar 6 ayda yapamadigimi 10 saniyede yaptim... :) ts panel5.8 yükledigim halde cccamlari hic bir sonuc alamadim. Bende böyle yaptim.. Simdi sonuc süper. :)

bu verdigim linke tiklayin sayfaya girdiginizde yüklemek istediginiz cam adini arama dügmesine yazin ve aratin.. Ondan sonra cam indirin ftp baglanim cam icindeki dosyalari yerlerine atin.hepisinin chmod degerini 755 yapin. Sonra giga yeniden baslatin mavi tusa ikikere basin cccam bölümüne yüklemis oldugunuz cam gelecektir kactane cam yüklerseniz hepisini orada göreceksiniz. Hangi cam calistirmak istiyorsaniz onun üstüne gelip ok leyiniz. Cam calisiyor yazisi gelecek .. Nekardar giganizi kapatip acsanizda o cam devamli calisacaktir. 13hotbir kanalina gectiginizde de mavi tusa ikikere basin btkcam üstüne gelip ok ozamanda btkcam calisacaktir : Saygilar :)
    valla kardeş şunu resimli anlatsanız çok memnun olurum.cihazı alalı 2 gun oldu hiç bilgim yok.linux hiç bilmemem..çok acemiyım...teşekkurler..

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-08-2007
    Mekan
    Üye No
    375050

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ilhamid Mesajı Göster
    valla kardeş şunu resimli anlatsanız çok memnun olurum.cihazı alalı 2 gun oldu hiç bilgim yok.linux hiç bilmemem..çok acemiyım...teşekkurler..
    ilhamid kardesim sen yeni aldigina göre forumdan birtane imaj yükleyi ver. ondan sora cccam yükle. benim tafsiyem redteam ama yinede sen bilirsin. imj yükledikten sonra 1 mesajdakileri aynen uygula sorun olursa yardim ederiz saygilar.

Member
    Giriş Tarihi
    03-07-2012
    Mekan
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    581570

kardes btkcam yükledim red panelden calistiriyorum ama yine otomatik off oluyor nerde yanlislik yapiyorum arti malüm kanalari izleyemiyorum

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-08-2007
    Mekan
    Üye No
    375050

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi eray48 Mesajı Göster
    kardes btkcam yükledim red panelden calistiriyorum ama yine otomatik off oluyor nerde yanlislik yapiyorum arti malüm kanalari izleyemiyorum
    bütün dosyalari yerli yerine attiysan off olmamali bende olmuyor..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı