Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 26 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: VU+ En Son Modeli Hangisi ve Bu Cİhazın Kullanıcılarından Yorumlar....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

New Icon26 VU+ En Son Modeli Hangisi ve Bu Cİhazın Kullanıcılarından Yorumlar....

VU+ En Son Modeli Hangisi ve Bu Cİhazın Kullanıcılarından Yorumlar....

1-Sinyal Hassasiyeti Nasıl (Tuner Sharp mı mesela)
    2-HD/SD Görüntü Kalitesi Nasıl
    3-Kanalların Ses kalitesini nasıl verıyor ?
    4-Kolay kullanımı var mı ?
    5-Kanalları taşıması nasıl coklu gıb
    6-D-SMART MODUL sorun yaşar mıyım (+tüm kartları okuyor mu(yasal)?)
    (D-SMART MODUL kullanıcısıyım)

ve Tüm Konularda bu VU+ cihazların kullanıcılarından yorum istiyorum.

ve yazılımları nasıl ? + malum kremalı kanalları acıyor mu?kanal çözmesi ve kanal gecıslerı hızlı mı ?
    Tesekkurler şimdiden
    Düzenleyen POLONYALI : 22-09-2012 at 16:53

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

internet ten arastırmalarım Vu Ultimo Linux HD PVR bu cihazın son model ve mukemmel olduğu yonunde..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Bu konuyu açmakla gereksiz bir konu başlatmışınız bence coğu bilgi forumda var her sey açıklanmış durumda..

Not: imzanız Next görüyorum öle bir cihaz beklemeyin bu cihazlar ilgi alaka ve pc bilgisi ister...

Linux tabanlı cihazlar kullanıcılara her zaman karmaşık gelmesine rağmen bana göre pc bilgisi bilmemek, ilgi uğraş ve araştırma yapmadıklarrından dolayı bilgi azlığı bu tip cihazları kullanamadıklarını göstermekte.

Ferrrari alırısnız kullanmazsınız yada çok iyi bir araba alırsınız kullanamazsınız. Kullanırken aynası kırılır. Bir sürücü bu araba kullanmaz der. Bana göre o aracın kullanılmayacağı değil iyi bir sürücü olmadığının bir göstergesidir...

saygılar..
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 22-09-2012 at 21:45

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-07-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    444196

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BLaCkBiRd Mesajı Göster
    Bu konuyu açmakla gereksiz bir konu başlatmışınız bence coğu bilgi forumda var her sey açıklanmış durumda..

Not: imzanız Next görüyorum öle bir cihaz beklemeyin bu cihazlar ilgi alaka ve pc bilgisi ister...

Linux tabanlı cihazlar kullanıcılara her zaman karmaşık gelmesine rağmen bana göre pc bilgisi bilmemek, ilgi uğraş ve araştırma yapmadıklarrından dolayı bilgi azlığı bu tip cihazları kullanamadıklarını göstermekte.

Ferrrari alırısnız kullanmazsınız yada çok iyi bir araba alırsınız kullanamazsınız. Kullanırken aynası kırılır. Bir sürücü bu araba kullanmaz der. Bana göre o aracın kullanılmayacağı değil iyi bir sürücü olmadığının bir göstergesidir...

saygılar..
    tespitleriniz çok yeride...
    Düzenleyen emfatih : 23-09-2012 at 00:47

Member
    Giriş Tarihi
    20-03-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    527324

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi POLONYALI Mesajı Göster
    VU+ En Son Modeli Hangisi ve Bu Cİhazın Kullanıcılarından Yorumlar....

1-Sinyal Hassasiyeti Nasıl (Tuner Sharp mı mesela)
    2-HD/SD Görüntü Kalitesi Nasıl
    3-Kanalların Ses kalitesini nasıl verıyor ?
    4-Kolay kullanımı var mı ?
    5-Kanalları taşıması nasıl coklu gıb
    6-D-SMART MODUL sorun yaşar mıyım (+tüm kartları okuyor mu(yasal)?)
    (D-SMART MODUL kullanıcısıyım)

ve Tüm Konularda bu VU+ cihazların kullanıcılarından yorum istiyorum.

ve yazılımları nasıl ? + malum kremalı kanalları acıyor mu?kanal çözmesi ve kanal gecıslerı hızlı mı ?
    Tesekkurler şimdiden
    Tüketicilere Sunuş sırasına göre:
    1- Vu+Duo
    2- Vu+Solo
    3- Vu+Uno
    4- Vu+Ultimo

En son teknolojiye sahip ürün Vu+Ultimo
    Türkiye de satışta olan ürünler için web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
    Yakında Vu+ Duo2 ve Vu+Solo2 Türkiye de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Duo2 için

Solo2 için

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BLaCkBiRd Mesajı Göster

saygılar..
    [B]@BLACKBİRD dostum;Sert ve yersız tepkinizi anlıyamadım.İkincisi imzanda NEXT olması benım o cihaza abone olacagım anlamı tasımasız yeterı kadar yazılım atma,PC kullanma bılgım ve programlar konusunda ıstersen yarısmayalım...ÖGRENMEK DEGIL OGRENMEMEK AYIPTIR..Şükürler olsun kı bilgi ve deneyımımı paylaşmaktan gurur duyuyorum.Artık Vu+ Ultimo 2xDVB-S2 Tuner,[/B gecmenın zamanı geldı gecıyor bıle dıyerek bu cıhazla ılgılı ciddi arastırmalara basladım.Sadece suallerım olumlu ve mantıklı yonde....Bu soruya cevap verırken ınsanı asar keser gıbı cevap verılmez bılıyorsan kullanıcı ısen yoruma acıgım amma cıhazı almadan hemen elestırıye gecıyorsan o zaman sorun var demek kı bır yerde...Yarından ıtıbaren dıkey satısla "Vu+ Ultimo 2xDVB-S2 Tuner,bu cıhazla ılgılı ıletısıme gecıp alırsam burada gercek yorumlarıma bakarsın ....kendınıze ıyı bakın sevgıyle kalın.....

Saygılarımla,
    POLONYALI

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

1-Vu+ Ultimo 2xDVB-S2 Tuner,(Bu Cihaz üzerinde ciddi duruyorum)
    2-Vu+ Duo2 veya Vu+Solo2 (Bu Cihazların cıkmasını beklıyeyım mı? ( Özelliklerinde Vu+Ultımo dan ne gıbı farklılıkları vardır)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-04-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    10473

1-. Ben olsam 1-2 ay bekler piyasadaki en güçlü Boardcom işlemciye sahip olacak VU+ Duo2 yi beklerdim.

2-. Daha önceden Enigma cihaz kullanmadıysanız mantığını öğrenmek için forumun 2. el bölümünden 40-50TL ye bir DM500S alıp pratik yapardım.
    Duo2 çıkınca da nasılsa aldığım fiyat civarında 500S'i de satardım pek bir zararım olmazdı.

Sevgiler... :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

1-Vu+ Ultimo 2xDVB-S2 Tuner,(Bu Cihaz üzerinde ciddi duruyorum)
    2-Vu+ Duo2 veya Vu+Solo2 (Bu Cihazların cıkmasını beklıyeyım mı? ( Özelliklerinde Vu+Ultımo dan ne gıbı farklılıkları vardır)
    Sn Blackbird Dikey yetkilisi yanılmıyorsam.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

[B]@BLACKBİRD dostum;Sert ve yersız tepkinizi anlıyamadım.İkincisi imzanda NEXT olması benım o cihaza abone olacagım anlamı tasımasız yeterı kadar yazılım atma,PC kullanma bılgım ve programlar konusunda ıstersen yarısmayalım...ÖGRENMEK DEGIL OGRENMEMEK AYIPTIR..Şükürler olsun kı bilgi ve deneyımımı paylaşmaktan gurur duyuyorum.Artık Vu+ Ultimo 2xDVB-S2 Tuner,[/B gecmenın zamanı geldı gecıyor bıle dıyerek bu cıhazla ılgılı ciddi arastırmalara basladım.Sadece suallerım olumlu ve mantıklı yonde....Bu soruya cevap verırken ınsanı asar keser gıbı cevap verılmez bılıyorsan kullanıcı ısen yoruma acıgım amma cıhazı almadan hemen elestırıye gecıyorsan o zaman sorun var demek kı bır yerde...Yarından ıtıbaren dıkey satısla "Vu+ Ultimo 2xDVB-S2 Tuner,bu cıhazla ılgılı ıletısıme gecıp alırsam burada gercek yorumlarıma bakarsın ....kendınıze ıyı bakın sevgıyle kalın.....

Saygılarımla,
    POLONYALI
    Sert olacak bişey demedim. Yanlış anlaşıldım yada yanlış bir yazı olduysa özür dilerim. Bu yazdıklarınız forumda en az 50 kere soruldu forumda arama bölümünde yada Vu+ bölümünü incelerseniz egrisi doğrusu yazılmakta.

imzanızı söylemem abone olmanız yada olmamanız değil.

Linux tabanlı cihazların bu cihazlara benzemediği..

Toplu kanal taşıyamaz yada silemezsiniz. Sadece favoride bunları yaparsınız ya da pc programı ile favoridekileri düzenlersiniz en basit olarak bir sorunuza cevap olacaksa bu şekilde..

Diğer sorularınız coğu forum içinde ya enigma2 yada Vu+ bölümünde işlenmekte.

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sami ertaga Mesajı Göster
    Sn Blackbird Dikey yetkilisi yanılmıyorsam.
    Ben ürün Müdürü ve Servis müdürlüğü yapıyorum . İmzamda zaten belli bu.. insanları uyarmak benim görevim yoksa geri donus fazla olmakta insanlar zorlanmakta ve bizim zamanımız harcanmakta. Bilinçli tüketici olmak gerekir. Eğer bir cihazı kullanamayacaksanız almamalısınız hem size zarar hemde cihaz kötü deniliyor. Haksız bir karalama veya zerzeniş oluyor.
    Uçak kullanmayacaksanız ya da kullanamazsanız, sadece koleksiyon için almış olursunuz, uçak kötü kullanılmıyor diyemezsiniz.

sevgi ve saygıyla..
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 24-09-2012 at 08:46

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

29 Kasım - 2 Aralık cebit fuarına herkesi beklerim orada rahat konusur paylaşırız.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-01-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    312317

Sayın Polonyalı size tekbirşey söylüyorum .....biraz sabredin ve Duo2 yi bekleyin

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    324419

sayin blackbird üstadim affiniza siginarak 29 Kasım - 2 Aralık cebit fuarı derken hannover deki cbitimi kastetdiniz saygilarimla gerci acilan konu disi tekrardan arkadaslardan özür dilerim
    plonyali arkadasin sorusuna bana ne lazim gereklimi arti bütce vu bölümünde süper yardimci olan üstatlarimiz var benim bu bir nevi hobim oldu ilk önce e1 ile basladim sonra dm 8000 aldim ve duruyor sirasiyla vu+duo-solo-uno ve ultimo aldim gözdem benim ultimo ve ikinci generatsoyon vu+ cikmasini sabirsizlikla bekliyorum giga blue qurt aldim ama henüz beni ultimo kadar heyecanlandirmadi türkey forum ailesine yürekten tesekkürlerimi bir borc bilirim saygilarimla
    Düzenleyen fiko kaplan : 06-10-2012 at 14:13 Sebep: düzeltme

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-04-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    10473

Fiko baba; o tarihteki fuar İstanbul'da olacak. :)

Sevgilerimle... :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-05-2004
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    13113

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serhat15 Mesajı Göster
    Sayın Polonyalı size tekbirşey söylüyorum .....biraz sabredin ve Duo2 yi bekleyin
    yalnız fiyatıda el yakar bence.. bunuda unutmamak lazım..2000 tl seviyelerinde olması bence muhtemel..

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-02-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    324419

tesekkürler özkaradag üstadim insallah izin alabiliriz 1hafta istanbul tatilide fena olmaz saygilarimla
    elbette fiyat makul olmayacagi belli dm 8000binliyede 1000euro idi ilk c****ginda internet üzeri arastirmalarimda herkes bir fiyat tahmininde bulunuyor ama kesin ne fiyat nede tarih belli
    bu konuda dikey elektik teki yetkili üatatlarimiz da netlesmis birbilgi yok bize beklemekten baska yapabilecek bir sey yok sabreden dervis misali saygilarimla hürmetler
    Düzenleyen fiko kaplan : 06-10-2012 at 18:03

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2004
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6912

Dikey elektronik makul fiyat belirleyecektir beklemedeyiz para hazır geri dönüş yok

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fiko kaplan Mesajı Göster
    tesekkürler özkaradag üstadim insallah izin alabiliriz 1hafta istanbul tatilide fena olmaz saygilarimla
    elbette fiyat makul olmayacagi belli dm 8000binliyede 1000euro idi ilk c****ginda internet üzeri arastirmalarimda herkes bir fiyat tahmininde bulunuyor ama kesin ne fiyat nede tarih belli
    bu konuda dikey elektik teki yetkili üatatlarimiz da netlesmis birbilgi yok bize beklemekten baska yapabilecek bir sey yok sabreden dervis misali saygilarimla hürmetler
    Fiyat politikamiz belli avrupa fiyatlarına yakın olmasına çabalıyoruz. Türkiye deki vergi gümrük bandrol gibi giderler nakliyesi depolaması her kademesini hesaplamak gerekiyor. Ürün elimize geçene kadar fiyat belirleyemiyoruz.

Garantili cihazları anlaşmalı kargomuz ile servisimize ücretsiz gönderiyorsunuz. Garanti kapsamında olan cihazlar son yazılımları testleri yapılıp sizlere tekrar ücretsiz gönderiliyor. Hatta tamir süresi 30 iş günü olmasına rağmen takribi 5 gün içerisinde size geri yollanmakta.

Bu hizmetlerimizi genişletmeye çalışıyoruz biz kullanıcılarımızı müşteri gözüyle değil ailemize katılmış bireyler olarak kabul ediyoruz.

sevgi ve saygılar..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    114148

BLaCkBİRd arkadaşım siz dikeyelektroniktemi çalışıyorsunuz

Adviser
    Giriş Tarihi
    12-03-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    6787

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Olayhakan Mesajı Göster
    yalnız fiyatıda el yakar bence.. bunuda unutmamak lazım..2000 tl seviyelerinde olması bence muhtemel..
    arkadaşım uno almıştı sonradan fikrimizi değiştirip geri gönderdik duo2 almak için arkadaş gerekli kişilerle konuşmuş aralık gibi piyasada olacakmış fiyat iste ultimo fiyaından yüksek değil sanırım gelişmeleri çıkınca daha netleşecek ama 2000 tl olmaz

21. Merih Banner Alt
2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık