Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 15 mesajdan 1 ile 15 arası

Konu: Digiturk Euro Sacmaligi

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2009
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    479396

Digiturk Euro Sacmaligi

Yaklasik bir ay once digiturk euro hd uyeligine basvurdum.Ellerinde Hd kutu olmadigi icin bir aydir bekliyordum.her aramamda bugun yarin yok uyeliginiz kontrol ediliyor masallari anlatip durdular.
    En sonunda gectigimiz sali kutu gonderildi ama bu seferde kapida odemem gereken rakam 60 euro fazla yazilmis.
    Digiturku ariyorum 340 odeyin diyor kargo gorevlisi 400 diyor.M.T. sefine sordu sonuc kutu tekrar Allmanya ya geri dondu.Hala bekliyorum,bekliyorum,bekliyorum.
    Bir sikayet veya bir cozum bulabilcegim bir tel numarasi yada bi gorevli bilen varsa lutfen yardim etsin.ben musteri hizmetlerini aramaktan b****m..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-10-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    137184

dt euro yu kimse tavsiye etmiyor bu saydıgınız sebeplerden oturu.

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2009
    Mekan
    Üye No
    479396

Elimde olsa bende bunlara tenezzul etmem ama suan Turkiyeye gidipte uyelik alma imkanim olmadigina bu durumlara dustuk.
    Paranla rezil olmak bu olsa gerek

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-10-2005
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    137184

iptal edebiliyorsan bence cayma hakkını kullan

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555501

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi etame Mesajı Göster
    Elimde olsa bende bunlara tenezzul etmem ama suan Turkiyeye gidipte uyelik alma imkanim olmadigina bu durumlara dustuk.
    Paranla rezil olmak bu olsa gerek
    Aslında Türkiyeden bir tanıdığınıza söyleyip kimlik fotokopisini internetten yollayıp abonelik alıp cihazıda adresinize kargo ile göndertebilirsiniz.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2010
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    520936

15 gün icinde caymazsan cok para isterler yoksa parayı verir faturandan düşmesini istersin belkide kargo ücretidir

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2009
    Mekan
    Üye No
    479396

Kargo ucreti zaten 340 euronun icersinde.bana deseler siz 400 odeyin biz hesabiniza 60 yatiralim kabul ama onu da demiyorlar kutu geri gelsin dediler simdi tekrar yollucaklar

Member
    Giriş Tarihi
    04-05-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    531048

Yaklasik bir ay once digiturk euro hd uyeligine basvurdum.Ellerinde Hd kutu olmadigi icin bir aydir bekliyordum.her aramamda bugun yarin yok uyeliginiz kontrol ediliyor masallari anlatip durdular.
    En sonunda gectigimiz sali kutu gonderildi ama bu seferde kapida odemem gereken rakam 60 euro fazla yazilmis.
    Digiturku ariyorum 340 odeyin diyor kargo gorevlisi 400 diyor.M.T. sefine sordu sonuc kutu tekrar Allmanya ya geri dondu.Hala bekliyorum,bekliyorum,bekliyorum.
    Bir sikayet veya bir cozum bulabilcegim bir tel numarasi yada bi gorevli bilen varsa lutfen yardim etsin.ben musteri hizmetlerini aramaktan b****m..
    arkadasim ülke neresi?
    sen sen ol sakin ha digi euro üyeligi yapma!
    müs hizmeti diye bisey yok, kafalarina göre zam yapiyorlar. Benim tanidigin sözlesmenin süresi bitince kafalarina göre zam yaptilar, zam habersiz yapilinca sözlesmeye göre 1 ay icinde cayma hakki varmis ve caydi. sonra yine fatura göndermisler. yok kesinlikle cayamazmis da... otomatik olarak abonelik bi kez daha uzucakmis da... evine gönderdikleri faturayi bana gösterdi. fe-l-a-ket!! neyin ne oldugu belli degil. fatura süresi öteki uzatmanin ortasini kapsiyo. falan
    10-20 kere aramislar, arayanlar da istanbuldan. sözlesmeyi bi kere bile okumamis arayanlar da.
    olmaz kesinlikle ödemesi lazimmis da falan da filan da. artik gece 11de arayip rahatsiz ediyolarmis ödücen diye.

yani isin kisacasi sen sen ol sakin alma derim ben. baska da bisey demem. biraz bekle tr ye gidince bi üyelik yaparsin otomatik ödeme talimati verirsin daha iyi.
    hem trt hd ve trt3 sifreye girince izleyemiyorsun. bunun yaninda kanal d ve star tv türkiye acik degil. belgeseller acik degil ayrica tr fiyatindan cok daha pahali.

hayirlisi olmus geri gittigi bence.
    Düzenleyen sailor404 : 21-09-2012 at 16:00

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2009
    Mekan
    Üye No
    479396

Hollanda da yasiyorum.engelli kampanyasi ile zar zor almanyadan basvurdum normalde onu da vermiyorlar illaki kendi ulkenden uyelik yapman gerekiyor falan diyorlar.
    Kutu hala elime gecmedigi icin cayma sansim var, gercekten soyledigin gibi sorunlar yasarmiyim?

Member
    Giriş Tarihi
    04-05-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    531048

Hollanda da yasiyorum.engelli kampanyasi ile zar zor almanyadan basvurdum normalde onu da vermiyorlar illaki kendi ulkenden uyelik yapman gerekiyor falan diyorlar.
    Kutu hala elime gecmedigi icin cayma sansim var, gercekten soyledigin gibi sorunlar yasarmiyim?
    dedikleri cok sacma. eger merkezi(frankfurtu) ararsan tüm avrupaya gönderiyorlar normalde. Ama almanya disindakiler ön ödemeli. yani 1 senelik sözlesme yaparsan 1seneligi pesin aliyorlar. 2 sene mesela, 2seneligi önden ödüyorsun.

Ben sana söylemis olayim. Hotline i arayinca tr ye aktariliyor, ordakiler de yarim yamalak türkce biliyor. Konuya hakim degiller.
    Ayrica paket secenekleri, yüksetme düsürme esnek degil. zannedersem sadece lig tv icin alacaksin.
    Cünkü normal icin hic degmez, ne film kanallari var ne de belgesel. müzikler bir iki tane.

Kesin kararimi verdim almak istiyorum dersen, CI+ Modüllü almani tavsiye ederim. Cünkü kutular sorun cikardiginda, merkeze sen göndereceksin, posta parasi, beklemek, cihaz parasi vs. sana cok pahaliya patlar. Bi de sorumlu birisi bulamiyorsun.

Ben bi denemek icin euro aboneligi yaptirayim dedim. 15gün icerisinde sözlesmeyi imzalamadan geri gönderdim. Imzalayan arakadasin da neler yasadigini anlattim yukarida.

Ben de tr ci+ modüllü üyelik var! Mis gibi istedigim kanali siraliyorum. Kayit yapiyorum hdd'ye. Modülü alip cebime istedigim yere götürebiliyorum.
    TRT Hd acik, trt3 acik belgeseller ve müzik kanallari acik. Hem de daha ucuz cici eurodan.

selamlar
    Düzenleyen sailor404 : 21-09-2012 at 16:53

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2009
    Mekan
    Üye No
    479396

Evet lig tv icin bir yillik pesin odemeli hd uyeligi icin basvurmustum.pazartesi de eger gonderim yapilmamissa cayarim zaten hergun onlarin pesinden kosamiyacagim artik

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-09-2010
    Mekan
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    541818

dostum ayni sekilde bende muracatta bulunmustum. senin takstigin aynisi oldu bugun gel yarin git hesabi. tek dedigim laf ( Türkiye deki arkadaslar kusra bakmasin ) " beni tr deki abonelerinizle karistirmayin, Almanya da satis yapiyorsunuz hemen iptal et benim muracatimi benimle ugrasma cahil cahil onundeki kagidi okumaktan baska bir sey yapmiyosun zaten dedim " adam aninda iptal etti. iptal ettigi an adam postaya verdi bir gun sonra elime geldi. sozlesmeyi okudum, doldurdum. postaladim. bir gun bile surmeden yayinlarim acildi. yukarida arkadasda belirtmis modullu her yere gotur.

iptal ettir. sen yurt disindasin buradaki kanunlar müsteri den yana bunu daha iyi bilirsin.
    Düzenleyen aslanya : 21-09-2012 at 19:31

Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2009
    Mekan
    Üye No
    479396

Az once tekrar aradim benim kutu gonderildi mi diye ama duydum ki yeni gonderim icin kayit dahi olusturulmamis.Herneyse aninda iptal kayidi olusturdum bukadar sacma bir sirket daha gormedim ya.Kimsenin kimseden haberi yok..

Member
    Giriş Tarihi
    04-05-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    531048

Az once tekrar aradim benim kutu gonderildi mi diye ama duydum ki yeni gonderim icin kayit dahi olusturulmamis.Herneyse aninda iptal kayidi olusturdum bukadar sacma bir sirket daha gormedim ya.Kimsenin kimseden haberi yok..
    selam,

dedigim gibi oraya oturttuklari kisilerin ben türkce bilgisinden süpheliyim. Biraz uzun cümleler kurdun mu anlamiyorlar. tekil bir olay degil benim karsilastigim. ben en azindan 5-6defa konustum malesef hepsi de öyle. Ya da anlamamazliga da geliyo olabililer.

Neyse sözlesmeyi imzaladiktan, yayinlar acildiktan sonra yani hizmet almaya basladiktan sonra cayma hakkin kalmiyordu.
    Hayirlisi olmus :)
    Düzenleyen sailor404 : 24-09-2012 at 14:14

Starting Member
    Giriş Tarihi
    18-11-2005
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    154408

Digiturk Euro malesef avrupadaki turkler icin lig tv icin tek kapi: servis anlayislari vede musteriye kiymet verme konusunda bir rezalet bu sirket...umarim Digiturk'un yeni sahipleri bu anlayisi kokten degistirecektir

16. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı