Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Demirdöküm kombi ve diğer ürünleri

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

New Icon8 Demirdöküm kombi ve diğer ürünleri

Merhabalar size bugün başımdan geçen bir olayı anlatacağım demirdöküm firmasının traji komik bir hikayesi oldu.

Firmamızda demirdöküm kombi bulunmakta ve 2 gün önce 444 lü numaralarından bir bayan aradı ve size 6 yıl bakım ve garanti anlaşması 742 lira gibi bir rakam dediler bizde fena değilmiş dedik ve kabul ettik.

Gelki keşke kabul etmeseydik :) Daha servis gelmeden demirdöküm muhasebe servisinden bir bayan biz nakit çalışıyoruz parayı yatırın falan işte fatura kesicez kdv yatıracağız gibi sacma sapan bilgiler vermeye başladı. Anlaşamayacağımızı anladığımız bayanla ismi bizde kalsın konusmayı kestik.

Başka bir bayanla konusmaya basladık tamam size arkadası gönderelim size arkadas faturayı keser sizde havale edersiniz dendi. Biz peki dedik..

Bugün arkadas servis için geldi ve ilk söylediği kelime ücreti nakitmi kredi kartı ilemi ödeyeceksiniz oldu. Onlada 20 dakka tartıştıktan sonra dedim arkadaşım sizden vazgeçiyorum ve ürünlerinizi almayacağım bana neden gibi abuk subuk bir soru sordu.

Dedim bak arkadaşım burası bir işyeri siz faturayı kesersiniz bende size banka havalesi ile şu numaralı faturalı tutarınız diye havale veya eft yaparız. iş yerlerinde artık devlet patrona bile kolay kolay para cekme yetkisi vermiyor faturayı kesersin faturana istinaden sana ödeme yapılır. Bu işyerlerinin %99 da böyledir.

Yok ama bizim sistemimiz böyle hala bana anlatmaya calişiyor. Dedim peşin çalışıyorsan bana sabah muhaseben faturayı keser fakslar bende su numaralı fatura ödemesi der öderim ama almadığım hizmeti böyle ödemek doğrumu dedim cevap yok.

Böylece bir işyeri olarak demirdöküm ürünlerini almamaya karar verdim.

Akılınızda kalması için bugunumu demirdöküm ile boş yaşadığım bir günümü sizinle paylaşıyorum..

sevgiler..
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 20-09-2012 at 15:59

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    580339

Zaten eve sokmam.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız