Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: TRT reklam ihalesi açtı

Adviser
    Giriş Tarihi
    28-08-2004
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24853

New Icon22 TRT reklam ihalesi açtı

Resmi Gazete’nin dünkü sayısında yayımlanan ilana göre, TRT’nin televizyon ve radyo yayınlarına ait reklam zamanları 3 (üç) yıl süreyle, kapalı teklif alma usulüyle satılacak.

İhaleye teklifler, en geç 3 Ekim günü saat 10.00’a kadar TRT Genel Müdürlüğü Genel Sekreterlik Gelen Evrak ve İç Dağıtım Servisi’ne elden verilebileceği gibi, iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilecek. İhaleye teklif verecek olanlar, ihale dokümanını 2 bin 500 lira karşılığında TRT Genel Müdürlüğü Satın Alma Dairesi Başkanlığı Doğrudan Temin Müdürlüğü’nden alabilecek. İhale 3 Ekim günü saat 10.00’da yapılacak.MİLLİYET

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Üye No
    268067

bu ne demek oluyor şimdi pek kavrayamadım...

Member
    Giriş Tarihi
    08-08-2012
    Mekan
    18 Çankırı
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    582595

trt devletin oldugu için trt de çıkacak reklamlar için teklif verecekler en çok teklif veren kapacak gariba

Banned Member
    Giriş Tarihi
    17-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583744

İlk defa görüyorum böyle bir şeyi ihale üzerine reklam.

Bu demek oluyor ki reklam talep eden çok var TRTde adil olması adına böyle bir şey yapıyor.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-12-2004
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    48587

trt 3 yıllığına bütün reklam kuşaklarını kiralıyor. belediyelerin news channele kiralaması gibi bişey. kaça gideceğini merak ediyorum açıkcası. doğan grubu alıp bütün reklam aralarında kendi dizilerinin reklamını yaparmış :))

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-03-2011
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    557958

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yakamoz01 Mesajı Göster
    trt 3 yıllığına bütün reklam kuşaklarını kiralıyor. belediyelerin news channele kiralaması gibi bişey. kaça gideceğini merak ediyorum açıkcası. doğan grubu alıp bütün reklam aralarında kendi dizilerinin reklamını yaparmış :))
    Evet bu dediğiniz oldu. Doğan Grubu değil ama Doğuş Grubu TRT'ye reklam vermiş. Star Tv'nin bu seneki tanıtım flimi TRT 1'de reklamlarda döndü. İlk defa gördüm bende bir kanal aynı gruptan olmayan başka bir kanalın tanıtımını yaparken...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2010
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    520588

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Rulman34 Mesajı Göster
    İlk defa görüyorum böyle bir şeyi ihale üzerine reklam.

Bu demek oluyor ki reklam talep eden çok var TRTde adil olması adına böyle bir şey yapıyor.
    Sakın tam tersi olmasın TRT'ye kim reklam vermek ister ki!

Ben Bundesliga ve PTT 1. Lig maçları dışında TRTyi izlemiyom desem yeridir heralde en fazla reklamı bu maç yayınları için alırlar, ayrıca halktan toplanan onca elektrik parası nereye gidiyor oda ayrı bi soru.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-12-2007
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    405996

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ads 1940 Mesajı Göster
    Sakın tam tersi olmasın TRT'ye kim reklam vermek ister ki!

Ben Bundesliga ve PTT 1. Lig maçları dışında TRTyi izlemiyom desem yeridir heralde en fazla reklamı bu maç yayınları için alırlar, ayrıca halktan toplanan onca elektrik parası nereye gidiyor oda ayrı bi soru.
    Siz de demek ki hayatın sadece futboldan ibaret olduğunu sananlardansınız. TRT1 HD'de yayınlanan Şubat, Leyla ile Mecnun, Sakarya Fırat, ****enler dizilerini her hafta takip ediyorum. Hafta sonları Savaşta Barışta Türk Ordusu programını izliyorum. TRT HD kanalında Discovery belgeselleri şifresiz olarak yayınlanıyor. Onları izliyorum. TRT Avaz ve TRT Türk'te de ilginç programlar olabiliyor. Onları da takip ediyorum. Bir tek TRT Haber ve TRT Spor kanallarını izlemiyorum. Haber kanalının tarafsızlık problemi olduğunu düşünüyorum. Spor kanalını da spora pek ilgim olmadığı için izlemiyorum. Eğer Leyla ile Mecnun ve Şubat dizileri Kanal D'de yayınlanmış olsaydı buralar yıkılırdı. Devlet kanalı TRT, HD kalitesinde şifresiz yayınladığı ve az reklam girdiği için izlenmemesini anlıyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-02-2006
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    184779

dün de smart sporda tv8 ve kanaltürk reklamları vardı,parayı veren düdüğü çalar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-12-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    301882

Hayırlı olsun.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız