Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Chipbox yardım lütfen

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    29359

Chipbox yardım lütfen

Merhaba sayın arkadaşlar,dün bir adet Chipbox beğenerek aldım...Ve hemen forumumuzda yazanları uygulamaya koyuldum herşey gayet güzel yüklendi ..OSCAM eklentiler yüklendi...herşey buraya kadar kusursuz cihaz süper ama bir yerde kafam durdu,şimdi bir adet cline im var bunu oscam a çevirip mi yüklemem gerekli...? yoksa Oscam menüsünden cccamd yapıp aktif edip brakmalı mıyım..?.Burada işin içinden çıkamadım..Anladığım kadarı ile Cline ı bir yere yükleme olanağım var mı..Cccam config dosyası gibi FTA ile yapılabiliyor mu..?Bu konuda lütfen Ustalardan bilgi rica ediyorum...Teşekkür ederim...

Average Member
    Giriş Tarihi
    28-11-2005
    Mekan
    08 Artvin
    Üye No
    158715

burada nasıl yapacağın anlatılıyor. elindeki c line sol tarafa yapıştırıyorsun çevir diyorsun sağ tarafta uygun hale geliyor. bunda chipboxa gönderiyorsun
    Düzenleyen bpoyraz : 19-09-2012 at 10:56

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi EROL Simaiş Mesajı Göster
    Merhaba sayın arkadaşlar,dün bir adet Chipbox beğenerek aldım...Ve hemen forumumuzda yazanları uygulamaya koyuldum herşey gayet güzel yüklendi ..OSCAM eklentiler yüklendi...herşey buraya kadar kusursuz cihaz süper ama bir yerde kafam durdu,şimdi bir adet cline im var bunu oscam a çevirip mi yüklemem gerekli...? yoksa Oscam menüsünden cccamd yapıp aktif edip brakmalı mıyım..?.Burada işin içinden çıkamadım..Anladığım kadarı ile Cline ı bir yere yükleme olanağım var mı..Cccam config dosyası gibi FTA ile yapılabiliyor mu..?Bu konuda lütfen Ustalardan bilgi rica ediyorum...Teşekkür ederim...
    Menü mavi tuş ile girince cccam seçeceksiniz. Bağlantı adresini, kullanıcı ve şifrenizi, portunuzu gireceksiniz.

C: denemeserver.dyndns.org 12000 aslan60 sifre2

Buraya bakarsanız Adres kısmına denemeserver.dyndns.org yazacaksınız. Porta 12000 yazacaksınız. Kullanıcı adına aslan60 yazacaksınız. Şifreyede sifre2 yazacaksınız. Aktifleştir açık olacak. Kaydedip çıkacaksınız o kadar.

Düzenleyen nextadam : 19-09-2012 at 11:17

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    29359

sayın nextadam teşekkür ederim....Ağzınız sağlık......ayrıca bpoyraz kardeşime de teşekkürler ediyorum....

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    29359

peki sayın nextadam,hepsi yapıldı ama hiç bir hd kanal açmıyor,ağ bağlı, eklentilere giriliyorr Fta yaınların hepsi varken,hiçbir HD yaını alamıyorum..şifreli yayın yazısı çıkıyor devamlı...Tavsiyelerinizi bekliyorum...Teşekkürler

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

peki sayın nextadam,hepsi yapıldı ama hiç bir hd kanal açmıyor,ağ bağlı, eklentilere giriliyorr Fta yaınların hepsi varken,hiçbir HD yaını alamıyorum..şifreli yayın yazısı çıkıyor devamlı...Tavsiyelerinizi bekliyorum...Teşekkürler
    Menü+9 tuşuna basın. Oscam bilgi ekranında server bağlı gözüküyor mu?

Ayrıca cccam hesabınız diğer cihazınız varsa açık olmasın çakışır.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    29359

Üstadım sakın yazmadı bak deme,evdekiler dizi seyrediyordu uygulayamadım....Bugün tatbik edip neticeyi size bildireceğim...Tekrar size teşekkür ediyorum....Açıklamanız üzere diğer cihazın net kablosunu çıkarttım..sağolun

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-09-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    29359

Üstadım teşekkürler ; Menü+9 bastığımda oscam bağlantısı aktif....Ve diğer cihazdan net bağlantısını ayırınca tüm HD kanallar, saniye bile sürmeden açtı.Sorun yok,sizin gibi değerli arkadaşlar oldukça sorun olmaz zaten....teşekkürler ve Saygılar...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    310844

Üstadım teşekkürler ; Menü+9 bastığımda oscam bağlantısı aktif....Ve diğer cihazdan net bağlantısını ayırınca tüm HD kanallar, saniye bile sürmeden açtı.Sorun yok,sizin gibi değerli arkadaşlar oldukça sorun olmaz zaten....teşekkürler ve Saygılar...
    Hürrem sultan herkesin elini kolunu bağlıyor valla :)

Kolay gelsin server sahipleri aynı anda 1 bağlantıya izin verir. Riski göze alırsanız chipbox'taki paylaşımı paylaşıma açabiliyorsunuz diğer cihaza.

Düzenleyen nextadam : 20-09-2012 at 09:06

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı