Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: D smart tüm yayınlarımı kesti yardım edinnn

New Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2010
    Mekan
    39 Kırklareli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    537328

D smart tüm yayınlarımı kesti yardım edinnn

Arkadaşlar şimdi d samrt tüm yayınlarımı kesti sözleşme uzatmadıgım icin sözleşmeyi imzalamadıgım sürece yayınımız hep kapalımı kalacak yardım edinnnn

Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2011
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    572655

sözleşmeni en yakın bayide imzala ve 2124780666 nolu telefonu ara arkadaşım.

Supervisor
    Giriş Tarihi
    27-03-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    202220

Yeni yasa gereği sözleşmeyi imzalamanız gerek

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2011
    Mekan
    13 Bitlis
    Üye No
    568595

Sözleşme İmzalamadan Yayınlar Açılmaz En Yakın Smart Shop'a Gidiniz Sözleşmeyi İmzalayın Bayi Merkeze bildirdiği Zaman Yayınlarınız Tekrar Açılır ... Bunun Başka Çözümü Yoktur Eski 2007-2008 Üyelerinden İsteniyor...

Member
    Giriş Tarihi
    19-05-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    350840

Hemen bayiye gidemeyen arkadaşlar müşteri temsilcisini arasınlar ve ay sonuna kadar süre verilerek yayınların hemen aktif hale getirilmesini istesinler.

Konuştuğum müşteri temsilcisi hemen açtı yayını ama sözleşme imzalanmazsa aynen ay sonunda yayınların kapanacağını söyledi. Aklınızda olsun.

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-05-2005
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    97654

Neye göre sözleşme imzalanması gerekiyor anlamadım ?
    mesala bende müştrimden kalan 2008 cihaz var hala aktif ve herhangi bir uyarı gelmedi
    buna benzer zamanında sattığım bir sürü cihaz var hiçbirinden de bu tür şikayet almadım

Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2004
    Mekan
    42 Konya
    Üye No
    49132

teşekkürler zihsa....müşteri temsilcisi eziyet etmek istedi ama sizin meesajınızı okuyunca yokuş yapmaktan vazgeçtiiii
    Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi zisha Mesajı Göster
    Hemen bayiye gidemeyen arkadaşlar müşteri temsilcisini arasınlar ve ay sonuna kadar süre verilerek yayınların hemen aktif hale getirilmesini istesinler.

Konuştuğum müşteri temsilcisi hemen açtı yayını ama sözleşme imzalanmazsa aynen ay sonunda yayınların kapanacağını söyledi. Aklınızda olsun.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    248002

peki bu sözleşmede neler var neyi kabul ediyoruz

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-10-2004
    Mekan
    43 Kütahya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    36829

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi freddie Mesajı Göster
    peki bu sözleşmede neler var neyi kabul ediyoruz
    Link burda

Sözleşmenizi Ulaştırın!Değerli Müşterimiz,

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun(BTK)17.11.2009 tarih ve 2009/İK-08/596 sayılı kararı gereği tüm Uydu Platform Hizmeti alan kullanıcılarımızın bir abonelik sözleşmesi imzalamaları gerekmektedir.

Siz kullanıcılarımıza ek bir yasal yükümlülük getirmeksizin, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili mevzuata uygun olarak BTK'nın, hizmet alan kullanıcılarımızın haklarını korumak amacıyla imzalanmasını şart koştuğu bu sözleşmeyi D-Smart Shop’lardan veya bu adresten sağlayabilirsiniz.

Bayilerimiz ya da Posta aracılığı ile iletebileceğiniz sözleşmemizi en geç 31 Ağustos 2012 tarihine kadar tarafımıza ulaştırmanız gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi için 444 55 65 D-Smart Müşteri Hizmetlerini arayabilir, bayi listesine ulaşmak için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Posta adresimiz PTT: PK.110 Şişli / İstanbul

Değerli D-Smart Kullanıcısı,
    D-Smart uydu platform hizmetinden yararlanmak amacıyla, D-Smart uydu alıcısı satın alan tüm Abonelerin, yararlandığı hizmete yönelik olarak adresinden ulaşabileceği Uydu Platform Hizmetleri Abonelik Sözleşmesi kapsamında ilgili mevzuatın öngördüğü tüm hukuki koşulların, Abonelerimiz ile sözleşme imzalanıncaya kadar siz değerli Abonelerimiz için de geçerli olduğunu ve aynı haklara sahip olduğunuzu saygı ile beyan ve taahhüt ederiz.
    D-Smart, Mart 2012
    Tüm Haberler D-Smart Abonesi Olmak İstiyorumUygun paketini bul, hemen satın al.
    HaberlerD-Smart DergiSpor Ekranı

Buda sözleşmenin kopyasının olduğu link

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-06-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    231416

Aynı durum bende de var. Hiçbir kanal açılmıyo artık. Yani anlarım ücetli kanaları kapatta ücretsizleri ne diye kapatıyosun.
    2008 yılında almıştım d smartı.

sadece ücretsiz kanalları izlemek içinde mi sözleşme ve para ödemem gerekicek?
    ben sadece ulusal kanalları izlemek istiyorum. kutuya para verdim ben.

bilgisi olan var mı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-08-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    248002

para ödemeyeceksin rommel. sözleşmeyi imzaladıktan sonra eskisi gibi devam edeceksin umarım bir kelek çıkmaz

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2007
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    315166

arkadaşlar bende hem 2008 cihazı var hemde yeni hd cihaz var 2008 deki cihazı alırken zaten bir sürü yere imza attık o sözleşme deilmiydi acaba gerci bende şimdilik sorun yok ikisiylede izliyorum hd cihazıda internet artı maki paket olarak aldım sorun cıkmaz sanırım

13. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı