Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 20 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: oe 2.0 oe1.6 nedir nasıl anlarız

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

oe 2.0 oe1.6 nedir nasıl anlarız

açık ve net 500 hd ve 800 hd cihazlardan acemiden bile öteyim

CİHAZ ORJİNAL 500HD
    bazı imajlarda bakıyorum oe 2.0 diyor
    bazılarındada oe 1.6 yazıyor

aralarında ne fark var ve cihaza direk yükleyebilirmiyim_?

asıl aradıgım üzerinde ip tv eklentisi olan ve kanal listesini açtıgımda sagda ufak ekranda kanalı gösteren bir backup

ayrıca backup uda imaj atar gibimi atıyoz yoksa farklımı.

cihazımız oe 2.0 mı yada 1.6 mı bunu nasıl anlayacagız.

kısaca şöyle yazayım
    1- cihazımızda herhangi bir imaj yüklü iken herhangi bir oe2.0 yada 1.6 imaj yada backup u DİREK yükleyebilirmiyiz.
    2- yükleme yapabilirsek backup u imaj atar gibi direkmi atıyoruz
    3- yükleme direk yapamıyorsak önce ne yapmalıyız!!
    4- ip tv eklentisi nasıl eklenenir ve yükleme yapıldıktan sonra elimizdeki iptv link imizi nasıl bir yolla ekleyebiliriz.

kısaca 4 kalemlik soru ama saatlerdir okuyorum anlamadım
    özellikle cihazda başka imaj varken direk başka bir imaj atabiliyormuyuz ve oe2.0 ve 1.6 nedir nasıl anlaşılır. bize yararı zararı

yaw walla billaa saatlerce hatta 2--3 gündür okuyorum anlamadım ve bulmadım konuyu bu sebeble açtım

umarım herzaman oldugu gibi biri çıkıpta arkadaşım okumadan araştırmadan niye yazdın demezde beni yönlendirip şunları şunları yapmalısın der.

bu arada cihazda bilgi olarak
    enigma: 2010-09-22 experimental
    image: newnigma2 -release 2010-09-25 yazıyor

yardımcı olacak arakadşlara çok çok teşekkür eminim ki basit ama ne ip tv eklentisi nede yazılım ve backup nasıl atacam anlayamadım.
    hem oe 2 1.6 takıldım hemde direk bir imajdan digerine geciliyormu ona takıldım kısaca. ayrıca backup direk imaj gibimi yükleniyor :(

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

bir açıklama yapan olmamış

bir dünya imaj ekleniyor boşamı ekleniyor acaba.
    kullanıcı yok gibi sanki

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-05-2006
    Mekan
    78 Karabük
    Üye No
    217795

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi GOOLL Mesajı Göster
    açık ve net 500 hd ve 800 hd cihazlardan acemiden bile öteyim

CİHAZ ORJİNAL 500HD
    bazı imajlarda bakıyorum oe 2.0 diyor
    bazılarındada oe 1.6 yazıyor

aralarında ne fark var ve cihaza direk yükleyebilirmiyim_?

asıl aradıgım üzerinde ip tv eklentisi olan ve kanal listesini açtıgımda sagda ufak ekranda kanalı gösteren bir backup

ayrıca backup uda imaj atar gibimi atıyoz yoksa farklımı.

cihazımız oe 2.0 mı yada 1.6 mı bunu nasıl anlayacagız.

kısaca şöyle yazayım
    1- cihazımızda herhangi bir imaj yüklü iken herhangi bir oe2.0 yada 1.6 imaj yada backup u DİREK yükleyebilirmiyiz.
    2- yükleme yapabilirsek backup u imaj atar gibi direkmi atıyoruz
    3- yükleme direk yapamıyorsak önce ne yapmalıyız!!
    4- ip tv eklentisi nasıl eklenenir ve yükleme yapıldıktan sonra elimizdeki iptv link imizi nasıl bir yolla ekleyebiliriz.

kısaca 4 kalemlik soru ama saatlerdir okuyorum anlamadım
    özellikle cihazda başka imaj varken direk başka bir imaj atabiliyormuyuz ve oe2.0 ve 1.6 nedir nasıl anlaşılır. bize yararı zararı

yaw walla billaa saatlerce hatta 2--3 gündür okuyorum anlamadım ve bulmadım konuyu bu sebeble açtım

umarım herzaman oldugu gibi biri çıkıpta arkadaşım okumadan araştırmadan niye yazdın demezde beni yönlendirip şunları şunları yapmalısın der.

bu arada cihazda bilgi olarak
    enigma: 2010-09-22 experimental
    image: newnigma2 -release 2010-09-25 yazıyor

yardımcı olacak arakadşlara çok çok teşekkür eminim ki basit ama ne ip tv eklentisi nede yazılım ve backup nasıl atacam anlayamadım.
    hem oe 2 1.6 takıldım hemde direk bir imajdan digerine geciliyormu ona takıldım kısaca. ayrıca backup direk imaj gibimi yükleniyor :(

oe2.0 ya da oe 1.6 cihazın değil yüklediğiniz imajın özelliğidir.
    ikiside yüklenebilir , tabi sizin cihaz için olanı olmak kaydıyla.
    cihazınız için indirdiğiniz herhangi bir imajı usb bellek ile cihaza
    direk atabilirsiniz.burda önemli olan yeni imaj attığınız için ayarlarınızın
    ve kişisel dosyalarınızın silineceğini göz önünde bulundurup yedek almadan
    imaj yüklememeniz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi turkuaz_1 Mesajı Göster
    oe2.0 ya da oe 1.6 cihazın değil yüklediğiniz imajın özelliğidir.
    ikiside yüklenebilir , tabi sizin cihaz için olanı olmak kaydıyla.
    cihazınız için indirdiğiniz herhangi bir imajı usb bellek ile cihaza
    direk atabilirsiniz.burda önemli olan yeni imaj attığınız için ayarlarınızın
    ve kişisel dosyalarınızın silineceğini göz önünde bulundurup yedek almadan
    imaj yüklememeniz.
    hocam sıkıntı burda zaten usb giriş yokki 500hd lerde
    service girişinimi usb yapacagız

sizin cihazınıza uygun olanı demişsiniz. bende bu cümleyi cçzemedim sonuçta cihaz 500hd orjinal nasıl yani benim cihaza uygun olanı zaten 500 hd bölümünde soruyorum.

yani imajın özelligi oe2.0 yada oe1.6 olması bizim için önemli degilmi begendigimiz herhangi bir imaj yada backup atabilirmiyiz. asıl önemlisi backup ı imaj atar gibimi atıyoruz.
    dm500 s lerde imaj dreamup ile kablo ile alıtır
    backup flaşwizard la

kısaca 500hd lerde exployerden istersen imaj istersen aynı yerden backup mı atılır.

WALLA HOCAM TEK KELİME EDİYORUM üstünüze alınmayın.
    ÜSTE SAYAMAYACAGINIZ KADAR önemli bölüm var AMA ŞU SORUMA cevap yok. 3 gündür bulamadım okumaktan nasıl bir iş
    gelen giden imaj ekliyor ama yazılım nasıl backup nasıl ip tv nasıl yada eklentiler nasıl yüklenir diye açıklama yok.
    düşünün herhangi bir eklenti var konu xxxx eklenti inidr indirde nereye indir nasıl kurulur ne işe yarar ya ben görmüyom. yada eski 2000 yılların başların daki düzeni kaybetmiş forum.

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    413375

Ynt: oe 2.0 oe1.6 nedir nasıl anlarız

hocam sıkıntı burda zaten usb giriş yokki 500hd lerde
    service girişinimi usb yapacagız

sizin cihazınıza uygun olanı demişsiniz. bende bu cümleyi cçzemedim sonuçta cihaz 500hd orjinal nasıl yani benim cihaza uygun olanı zaten 500 hd bölümünde soruyorum.

yani imajın özelligi oe2.0 yada oe1.6 olması bizim için önemli degilmi begendigimiz herhangi bir imaj yada backup atabilirmiyiz. asıl önemlisi backup ı imaj atar gibimi atıyoruz.
    dm500 s lerde imaj dreamup ile kablo ile alıtır
    backup flaşwizard la

kısaca 500hd lerde exployerden istersen imaj istersen aynı yerden backup mı atılır.

WALLA HOCAM TEK KELİME EDİYORUM üstünüze alınmayın.
    ÜSTE SAYAMAYACAGINIZ KADAR önemli bölüm var AMA ŞU SORUMA cevap yok. 3 gündür bulamadım okumaktan nasıl bir iş
    gelen giden imaj ekliyor ama yazılım nasıl backup nasıl ip tv nasıl yada eklentiler nasıl yüklenir diye açıklama yok.
    düşünün herhangi bir eklenti var konu xxxx eklenti inidr indirde nereye indir nasıl kurulur ne işe yarar ya ben görmüyom. yada eski 2000 yılların başların daki düzeni kaybetmiş forum.
    ben senin anlayacağın şekilde anlatayım.Bendede ayni cihaz var 500 hd kardesim.İlk once atacagin imaji indiriyorsun. Cihazin arkasindaki power tusuna basip kapatiyosun ardindan on taraftaki tusa basili tutuyosun sonra arkadaki power tusunu aciyosun. 5 saniye kadar öndeki tuşa basılı tutuyosun.Ekranda cihazin aldigi ip no cikacak o ip nosunu pc den chromedan veya başkasından sol usteki arama ekranina yaziyosun. Ornek 192.168.2.3 gibi. Sonra bi ekran cikacak orayada yukleyecegin imaji seciyosun. /100 olunca pc ekrandanan cik. Sonra cihazi ac kapa imaj ayarlarini yap.eklenti dediginde menuye gidiyosun eklentiler var oraya girip yesil tusla istedigin eklentiyi indiriyosun youtube gibi arayuz gibi. İnsallah yardimci olabilmisimdir. Daha varsa sorun elimden geldigince bildigim kadar yardimci olurum
    Düzenleyen serengeta : 17-09-2012 at 23:56

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serengeta Mesajı Göster
    ben senin anlayacağın şekilde anlatayım.Bendede ayni cihaz var 500 hd kardesim.İlk once atacagin imaji indiriyorsun. Cihazin arkasindaki power tusuna basip kapatiyosun ardindan on taraftaki tusa basili tutuyosun sonra arkadaki power tusunu aciyosun. 5 saniye kadar öndeki tuşa basılı tutuyosun.Ekranda cihazin aldigi ip no cikacak o ip nosunu pc den chromedan veya başkasından sol usteki arama ekranina yaziyosun. Ornek 192.168.2.3 gibi. Sonra bi ekran cikacak orayada yukleyecegin imaji seciyosun. /100 olunca pc ekrandanan cik. Sonra cihazi ac kapa imaj ayarlarini yap.eklenti dediginde menuye gidiyosun eklentiler var oraya girip yesil tusla istedigin eklentiyi indiriyosun youtube gibi arayuz gibi. İnsallah yardimci olabilmisimdir. Daha varsa sorun elimden geldigince bildigim kadar yardimci olurum
    saol arkadaşım sen bunları yazarken baktım cevap gelmiyor. bir backup u aynı bu şekilde cihaza attım göçerse göçsün dedim dogru yapmışım göçmedi.
    ha bu arada unutmadan dm500 hd lerin led paneli yok kısaca kapalı iken aldıgı ip adresi görmezsiniz. illaa açıkken almanız gerek.
    şimdi merak ettigim hala 2--3 nokta var
    takıldım bu oe2.0 ve oe1.6 oe2.0 olanlar sanırım sadce orjinal cihazlar için oe1.6 olanlarda clonlar için herhalde
    yada oe2.0 olanlar büyük yazılım harici bellege yükleyip çalıştırmak gerek oe1.6 direk cihaza boyut için uygun olan

kısaca aradaki yada da kaldım!!

diyelimki cihaz göçtü zaten ip adresini göremeyiz hatta adı üstünde göçtü cihaz zaten ip almaz:) bu durumda eski cep telefonumdan kalma usb kablom var cihazın service çıkışına uygun bunun çalışması için ufak bir programda var hatta pc ye kurulu diye hatırlıyom burda imaj yada backup diye bir fark varmı dreamupla kısaca backup imaj mı yüklenir. yüklenirken herhangi bir hassas nokta varmı hani olur ya kapatma dügmesi basılı iken şuna yapacan şeklinde.

ayrıca exployerdan yükleme yaparken illaa NFİ uzantılı DOSYA yüklememiz gerek miş. imaj yazanlarda varmış bunu atarsak olmazmış uzantısı imaj olanlar dreambox çöktügünde direk dreamup lamı yüklenenler. ayrıca nsetram mi ne ip tv için yanlış yazmış olabilirim bu eklentiyi cihazın neresine yolluyoruz. ve üzerine kendi ip tv bilgilerimizi nasıl giriyoruz.

aslında uzun uzun yazdım hepsi 5 dakkalık iş ama nstream veren arkadaş alın bunu indirin demiş
    oysa indirdik cihaza nasıl yollayacagız ve nasıl manuel kurulacak ayrıca nasıl kanal eklenecek. bu basit şeyler kısa yada hemen atlanıp gecilmiş.

hepsi 5 dakka bu işlemlerin eminin 55 mb lık backup toplasan 2 dakkada yüklendi. indirmmem bile pc ye 10 dakka sürdü desek yerinde. ama işlem 2 dakka.

kısaca genel olarak konu şöyle olmuş

ÖRNEK : 500HD GOOL OE2.0 indir
    indirde ne dir bu özelligi ne gelen ne giden

ÖRNEK : 500 hd GOOLL EKLENTİ İNDİR
    İYİ GÜZEL indirdik NASIL kurulacak nereye yüklenecek ve nasıl aktif edilecek

yükledigim backupta nstream var ama nasıl yeni kanal ekleniyor şimdi bunu bulacam.

yaw insaf arkadaşlar valla yukarda sayamadım 20--30 belki fazla konu var
    bence bunları en iyi bir başlıkta toplayıp son 2 yeni imaj e eklense gerisine dreamupla şu şekilde backup bu şekilde imaj bu şekilde göçen cihaz bu şekilde dense kısaca 5 önemli başlıkla bu olay biter.
    gözlerim ve kafam okumaktan agrıdı resmen ya. :)

ayrıca hangi imaj CLON a hangisi ORJİNALE yüklenir bunlarda verilen güncel imajlarda belirtilse daha mantıklı olur.

bu yazımı okuyup yüklemesi her haltını bilen arkadaşlar var eminim kızıyorlardır. ama hiç böyle bir cihazı daha önce yüklemediginizi düşünün ve sayfayı en başından yeniden açın bakın ozaman dedigimi anlayacaksınız.
    sonuçta cihaz illaa yüklenir 5 dakkalık bir yükleme yapmak için 1 gün yüzlerce sayfayı okumanın neresi mantık buna cevap verebilirlermi.

yardımcı olan arkadaşlara çok çok teşekkürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

YAPTIGIM DENEMELER SONUCUNDA

cihazınıza exployerdan her türlü imaj ı atabiliyorsunuz sorun olmuyor.

egerki cihazınız göçtü ise bu defada service usb kablosu ile dreamuptan orjinal yazılım atabiliyorsunuz. benim ki göçmedi ama deneme olarak yaptım sorunsuz yükleniyor.
    dreamup ile yükleme yapmak için dm500hd usb driver ı pcnize kurmanız gerek
    bunun ardından pc niz usb ye port 10-20 arası tanımlamış olabilir. bu durumda pc nizden bilgisayarıma gelip sag tuş yapıp özellikler deyip aygıt yöneticisini secin orda usb nizin kaç numara oldugunu görürsünüz. 4 den yukarı ise üzerine gelip özelliklerden ayarlara gelin ve usb yi 1-2-3-4 nolu portlardan birine tanımlayım.

bu arada orjinal yazılım sonrası dreamup tan aynı şekilde faklı bir işlem yapmadan backup da atabiliyorsunuz. ama cihazınızda zaten backup varsa backup üzerine backup almıyor. orjinale dönüp backup atabiliyorsunuz.
    ma tuşuna ba
    ayrıca cihazınızın ip sini anahtardan kapatıp arkasındaki. ve anahtarı açarken öndeki açma kapama tuşuna basılı tutartasınız 5saniye parmagınızı tv ekranına bakarsanız almış oldugu ip i görebiliyorsunuz.

şimdi tek merak ettiklerim orjinal imaj a ccam ip tv eklentisi kurmak.

bence en önemli olan
    1 yazılım atabilmek
    2 kanal listesi yüklemek
    3 ccam kurabilmek ve aktif etmek
    4 ip tv eklentisi kurabilmek ve aktif etmek
    zaten cihazda bunların olması bizim için ideal olur EN AZINDAN NE İŞE YARADIGINI bilmedigimiz yada ayda yılda bir kere kullanacagımız eklentilerle cihaz kasılmış olmaz.

ayrıca asıl merak ettigimde backupdaki eklentileri silmek nasıl.

basit ama biraz karışık cihaz. kısaca mutlu sona geldim sayılır

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-01-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    413375

flash xp programını ve dreambax edit programını kurdunmu kardeşim
    Düzenleyen serengeta : 19-09-2012 at 11:44

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

flasfxp ve dreamboxedit bunlar sorun degil bunlar zaten kullanmasını biliyoruz.

ccam2.30 yada altı ayrıca ccam.config eklenmesi nasıl orjinal imaj a bunu bilmiyorum.
    aynı şekilde ip tv için nstream mi neyse yükleme ve mevcut elimizdeki iptvyi girebilmesıkıntım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

nstream yükleme ve ip tv girmeyi de ögrendim.

az kaldı ccam ı tamamlayınca bitecek işim.
    nerdeyse anlatım eksikliginden 1 haftayı geçti yazılım atma backup atma nstream kurulum geride kaldı ccam .

allahtan c:line ve kanal liste yükleme konusunda deneyimiz var. yeni dm 800 ve 500 ve bu enigma2 sülalesinden alana allah sabır versin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    331059

millet usb den imaj yuklenıyor demiş bende ki cihazda usb yok :(

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ceyhandonmez Mesajı Göster
    millet usb den imaj yuklenıyor demiş bende ki cihazda usb yok :(
    usb yok arkadaşım dm 800 ile yapı aynı oldugu için onla karıştırıyorlar.

harici usb taktıranlar var.gerci service girişi usb olarakta kullanılabilir ama hiç denemedim.

ben bu cihazda benim için son noktaya geldim sayılır
    dreamup ve exployer ile yazılım yükleme tamam. backup atma tamam ( almayı bilmiyom önemli degil )
    nstream yükleme ve ip tv biraz sorunlu biçimde ok . ( nasıl sorun derseniz herşeyi uygun dogru atmama ragmen cihaz nstream e girerken kapanıp açılıyor. mevcut nstream e yüklü herhangi bir kanalın url sini silip ADINI degiştirmedn!! mevcut ismi degiştirmeyince yükledigim ip kanalı OK. mevcutda şunla bunla çakışıyo vs vs deniliyor player olan herşeyi sildim ama sorun devam ancak kanal ismini degiştirmeden kanalın url sini silip kendimkini ekliyom bunada şükür ) ccam a gelince sıfır imaj ccam.2014----30 her neyse nasıl yüklenir bilmiyom ama basit onu iki dakkada yapacagıma eminim.

LT 8 ibackup kullanıyom üstünde zaten ccam mevcut nstream mevcut kanal yükleme ve ip tv yüklemede yapabiliyoruz şuan sıkıntım yok aslında.

tek sıkıntım mevcutta cihaza yüklü olan yada yükledigim eklentiler nasıl nerden siliniyor. bunada biraz ugraşınca sanırım tam anlamıyla sonuç a gelmiş olacam
    asıl sıkıntı başlıkta yazdım
    OE2 .0 V OE1.6 NE DİR fark nedir TEK BİR AÇIKLAMA YAPAN YADA BİLEN OK SANIRIM :) herhal biri orjinal digeri klon olan cihazlar için.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    43099

OE 2 yeni sistemdir.Ama 500 HD ve 800 se nin flaşları küçük olduğu için freeze veya dumbo plugini ile flaşın
    genişletilmesi gerekmektedir.
    Bunun için de arkadaki miniusb girişinin bir bileşeni iptal edilip (forumda var ara) usb stick konulması gerekir.
    Kısaca anlatabileceğim bunlar.Gerisini Google dan bulursun.

Daha deneme sürümü olmasına rağmen oldukça stabil çalışan bir imaj.

Ama "illa da gerekli mi ?" diye soracak olursan....bence 500 HD için gerekli değil(ben de yüklemedim)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    43099

@Gool:Kardeşim forumda alet için satış ilanı vermişsin.
    Burada boşuboşuna cevap verdiriyorsun !

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ddinc Mesajı Göster
    @Gool:Kardeşim forumda alet için satış ilanı vermişsin.
    Burada boşuboşuna cevap verdiriyorsun !

niye boş olsun hocam_?
    cihazı tanımak kötü bişeymi_?

ve üste bakarsan her imaj her eklenti var ama açıklama yok desek yerinde anca bir dünya yeri karıştırınca buluyorsun. bugün satacam diye yarın bu cihazla tekrar karşılaşmayacam diye bir mantıkmı var.

ayrıca cihaza ısınmaya başladım satıştanda kaldırma durumum söz konusuda olabilir. sonuçta bende tek dms500 hd yok :)

ayrıca oe2.0 imajda cihazda sorunsuz çalışıyor.
    yeni nesil imaj ama bir farkı illaa olmalı ama buna ragmen bu budur şu şudur diyen tek kişi yok.

ayrıca yazdıgınız her bilgi bugün belki bana yarıyacak ama yarın illaki binlerce kişi burayı okuyup kısaca kafasındaki soru işaretini atmış olacak. ilginize teşekkürler

New Member
    Giriş Tarihi
    14-03-2011
    Mekan
    28 Giresun
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    557460

Aynen öyle

niye boş olsun hocam_?
    cihazı tanımak kötü bişeymi_?
    ayrıca yazdıgınız her bilgi bugün belki bana yarıyacak ama yarın illaki binlerce kişi burayı okuyup kısaca kafasındaki soru işaretini atmış olacak. ilginize teşekkürler
    :ok: katılıyorum

Member
    Giriş Tarihi
    11-12-2013
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    600477

ben dm 800hd kullanıyorum.oe 1.6 için mipsel olan bir plugin bulamadım.eğer böyle bir plugin varsa bana linkini atabilirmisiniz.yoksa eğer lütfen bana cihazıma nasıl oe enigma yüklerim gerçi benim cihazayükleniyormu onuda bilmiyorum lütfen bi yardımcı olun

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    43099

1-aradığın plugin in ismi ne ?google dan bulursun
    2-800 e OE2yüklenir.
    a-en iyisi 35$ cıvarında usb mod takarak ve flodder plugini ile şimdi64 MB olan lah belleği usb ile örneğin 4 GB a çıkarırsın.
    (uzun süredir kullanıyorum)
    b-Merlin veya Ozoon image yüklersin,küçük olduklarından.Flash ı doldurmamak için çok az plugin yüklersin.
    OE2 1.6 ya birçok bakımdan üstündür.

Member
    Giriş Tarihi
    19-02-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    3466

DM 500 HD V 2 çıktı bu cihazın flash ı 1 gb bucihaza normalde 0E2 image yükleniyor peki biz bu cihaza 1.6 image yükleyebilirmiyiz arkadaşlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    43099

Yeni aldığın bir Mercedes e Doğan motoru taktırmak gibi olur :)

OE2 1.6 nın en az 1 kat üstünde bir yazılım.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı