Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: Dreambox 800 Hd biss ***

New Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583723

Dreambox 800 Hd biss ***

Evet beyler malum çarşamba günü galatasarayın şampiyonlar ligi maçı var. D-smart şifreye gireceği için idman tv den izlemek zorundayım. Ama idman tv nin biss keyini nereye ve nasıl gireceğimi bilmiyorum. Flashfxp ile makinenin içine baktığımda constant.cw dosyasının olduğunu gördüm fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2004
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    23899

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kakaleite Mesajı Göster
    Evet beyler malum çarşamba günü galatasarayın şampiyonlar ligi maçı var. D-smart şifreye gireceği için idman tv den izlemek zorundayım. Ama idman tv nin biss keyini nereye ve nasıl gireceğimi bilmiyorum. Flashfxp ile makinenin içine baktığımda constant.cw dosyasının olduğunu gördüm fakat ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Öncelikle malum yerli paltform ve kanallar ile paylaşım bilgi yasak ama ben yinede bilgi vereyim size yinede

Al Jazeera Sport +5 ve Novasports 1 kanallarından hotbird uydusundan izleyebilirsin dostum tabi serverın varsa.

Novasports önceki dönemlerde dil deçeneğini imgilizce seçtiğinizde direk türkçe dili ile yayın variyordu bu sezonda yapabilirler.
    Düzenleyen fgozsen : 16-09-2012 at 15:26

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

New Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583723

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fgozsen Mesajı Göster

Öncelikle malum yerli paltform ve kanallar ile paylaþým bilgi yasak ama ben yinede bilgi vereyim size yinede

Al Jazeera Sport +5 ve Novasports 1 kanallarýndan hotbird uydusundan izleyebilirsin dostum tabi serverýn varsa.

Novasports önceki dönemlerde dil deçeneðini imgilizce seçtiðinizde direk türkçe dili ile yayýn variyordu bu sezonda yapabilirler.
    D-smartla ilgili yasal olmayan bir sey istemiyorum ki. Biss *** yasal yol. Euro 2008 i atv yayinlarken biss sifrelerini elleriyle kendileri vermisti. Yayini ulusal kanallarin sifreye
    sokma nedenleri anlasmanin sadece belirli bolgeyi kapsamasi. O yuzden idman tv ile ilgili legal olmayan hicbir sey yok.

Bir server var fakat cozuyor mu emin degilim

New Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583723

@nigdeli

Zaten bir server uyeligim var. Ayni anda bunlarida yuklememin bir sakincasi olur mu. Cakisma gibi bir durum soz konusu olabilir mi ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

@nigdeli

Zaten bir server uyeligim var. Ayni anda bunlarida yuklememin bir sakincasi olur mu. Cakisma gibi bir durum soz konusu olabilir mi ?
    Hayır bir sorun olmaz,sorunsuz şekilde izleyebilirsiniz.Zaten server olayı bu biss kodları pek kapsamaz.Linkteki konudaki kodlardan cam emulatörünüze uygun olan hangisiyse kopy paste yapıp yapıştırabilirsiniz.

New Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583723

Ayrica mac azTV deymis

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-11-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    466830

Ayrica mac azTV deymis
    Onun içinde aynı mantık yalnız bunda ecm bilgileri aktif olarak dreamlarda görünmediğinden idman az kanalına bi git gel (Zap) yapmak gerekiyor CCcam kullanıyorasanız.

MGcamd veya btkcam gibi emular kullanıyorsanız farketmiyor direkt açılır konuda değerler mevcut

New Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583723

@nigdeli peki tesekkur ederim.

Merak ettigim bir diger sey ise 2011 den sonra bir daha bu biss degismedi mi ? Ve de genelde (42.0 E) yazarken (042 yazmasi normal mi ?

az tv ile idman için hangisinin üstte olmasının bir önemi var mı ? kimi zaman çakışabiliyormuş . ama neylerin çakıştığını bilmediğim için sormak istedim.
    Düzenleyen kakaleite : 16-09-2012 at 18:39

New Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583723

Bu arada cok tesekkur ederim idman tv yi cozdu. Ama az tv den emin degilim. İdman tv deyken info barda girdigim sifreyi gosterirken az tv de oyle olmuyor.

Edit; trt hd icin bir cozumunuz de var mi ?
    Düzenleyen kakaleite : 16-09-2012 at 19:07

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı