Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 46 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Galatasaray D-Smart Kampanya (YENİ)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    503608

New Icon5 Galatasaray D-Smart Kampanya (YENİ)

Galatasaray D-Smart İşbirliğinden Taraftarlarımıza Özel Kaçırılmayacak Kampanya

Galatasaray’ın sadece D-Smart ekranlarında yayınlanacak olan Manchester United ile karşılaşmasının heyecanlı bekleyişi sürerken Galatasaray Spor Kulübü ve D-Smart işbirliği ile Galatasaraylı taraftarlara özel düzenlenen çok cazip bir kampanya, ayrı bir heyecan ve sevinç yaratacak.

Manchester United ile Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi H Grubu açılış maçı öncesinde başlayacak kampanyada, D-Smart Maxi Paket, 34.99 TL yerine 29.99 TL’ye Galatasaraylılara sunulacak. Üstelik bu kampanyadan yararlananlara, ilk 6 ay boyunca tüm D-Smart kanalları açık olacak.

Kampanyaya katılarak D-Smart Maxi Pakete, 29.99 TL’lik ücret ve sadece 40 TL’lik bir kurulum bedeli ile sahip olacak Galatasaraylılar, Maxi pakette yer alan HD kanallar SmartSporHD, SmartSpor HD2, SmartSinegold HD, SmartSineplus HD, Kanal D HD, Star HD, Discovery HD Showcase, Dizi Smart HD, Smart HD, Smart 3D, Animal Planet HD, FX HD, TRT HD, Fox Crime HD, NBA TV HD, TRT 1 HD, HD-e, Fox Sports HD, atv HD, BBC HD, Travel Channel HD, a hbr HD, Eurosport HD ayrıca diğer kanallar; Sports TV, NBA TV, Smart Spor, Smart Spor2, Movie Smart, Yeşilçam Smart, Sine Gold, Sine Gold 2, Max Smart, Sine Fest, Smart Çocuk, Sine Türk, Smart SinePlus, Dizi Smart, AB Moteurs, Dream TV, Dream Turk, Chasse&Peche, myZen TV, Discovery Channel,Animal Planet, Fox Crime, Eurosport, Eurosport2, FX, CNN International, Discovery World, Discovery Science, Discovery ID, Animaux, SciTech, Da Vinci Learning, Style Network, Luli, Kidsco’yu izleyecek.

30 Eylül 2012 tarihine kadar geçerli olan ve tüm Galatasaraylı taraftarlara açık olacak kampanyaya katılım için web adresini, facebook.com/dsmartdunyası ile twitter.com/dsmart dünyası sayfalarını ziyaret edip başvurmak yeterli olacak. Kampanyadan yararlanmak isteyenler, 0850 266 0 266 no’lu D-Smart Çağrı Merkezi’ni de arayıp kendileri için özel düzenlenen bu kampanyaya katılarak D-Smart farkı ve kalitesiyle Galatasaray’ın maçlarının heyecanını yaşarken, ayrıca D-Smart’ın zengin içerikli yayınlarını da keyifle izleyebilecek.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2006
    Mekan
    08 Artvin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    272955

Galatasaray Tv'yi de D-Smart'a istiyoruz bunun anlaşmasını da yapsınlar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Güzel bi kampanyaya benziyor gibi ,acaba tahaatütt ne kadar olacak ve hangi cihazı verecekler ,keşke modüllüde olsa daha iyi olurdu.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    14130

16 TL ye full paket kampanya yaptılar bu ne 30 lira yuhh yani...

Member
    Giriş Tarihi
    17-01-2010
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    520698

hiç cazip degil. afislerle galatasaray taraftarlarini gaza getirmeye çalisiyorlar sanirim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    30-05-2008
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    435217

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi slisa Mesajı Göster
    16 TL ye full paket kampanya yaptılar bu ne 30 lira yuhh yani...
    aynen :ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    390397

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    272725

3 maç için ayda 30 tl mi? d-smart dalga geçiyor galiba

Banned Member
    Giriş Tarihi
    01-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    279036

bu fiyatları görünce maça gitmek daha ucuz :)

Member
    Giriş Tarihi
    02-10-2008
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    458120

az tv yayınlıycak maçı 3 maç için 30 lira verilmez.................

Supervisor
    Giriş Tarihi
    20-11-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    401172

Macların tumude deplasmana denk geliyor hic bir iç saha macını yayınlayamayacaklar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    503608

Bazı yorumlar da yok çok pahalı yok çok saçma vs yazılmış.Ortada imzalanmış bir ihale anlaşma var ve yayın sistemi 2015 yılına kadar bu şekilde.Kimse zorla üye yapmıyor.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    272725

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 52burak Mesajı Göster
    Bazı yorumlar da yok çok pahalı yok çok saçma vs yazılmış.Ortada imzalanmış bir ihale anlaşma var ve yayın sistemi 2015 yılına kadar bu şekilde.Kimse zorla üye yapmıyor.

Benim şahsen kazıklanmaya niyetim yok, seninde olmamalı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    505257

yabancı hd kanallardan server ile izlerim, hiç de abonelikle falan uğraşamam

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2012
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    579831

Kimsenin zorla üye yapmadığı konusunda hemfikiriz..Ama bir de şöyle bir durum var ortada..İnsanların zaafiyetlerini kullanarak bundan fahiş fiyatlarla rant elde etmeye çalışmak ne kadar etik acaba???? Belirli taraftar potansiyeline sahip olan bir futbol kulübünün taraftarlarını kullanmakta işin başka boyutu.Galatasarayıda bu saçma ve rantçı oyuna alet olduğu içinde şiddetle kınıyorum.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    503608

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ashil Mesajı Göster
    Benim şahsen kazıklanmaya niyetim yok, seninde olmamalı
    Ben ayda 18 lira oduyorum ve fiyatin icerige gore iyi oldugunu dusunuyorum.18 lira odeme sebebim eski uye olmam.Yeni uyelerde tabi ki fiyat biraz yuksek olacak.30 liraya Sinema TV ve ****** haric tum kanallari veriyor.Yani bence kazik bir fiyat degil umarim anlatabildim...

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fb_44 Mesajı Göster
    Kimsenin zorla üye yapmadığı konusunda hemfikiriz..Ama bir de şöyle bir durum
    var ortada..İnsanların zaafiyetlerini kullanarak bundan fahiş fiyatlarla rant elde etmeye çalışmak ne kadar etik acaba???? Belirli taraftar potansiyeline sahip olan bir futbol kulübünün taraftarlarını kullanmakta işin başka boyutu.Galatasarayıda bu saçma ve rantçı oyuna alet olduğu içinde şiddetle kınıyorum.
    Maalesef bu boyle.Nasil lig maclari sifreli ise Avrupa maclari da kurallar cercevesinde sifreli.Futbolda buyuk gelir kaynagi yayin oldugu icin cozumu yok Sifrenin.
    Düzenleyen 52burak : 15-09-2012 at 21:58

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-10-2006
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    272725

Ben ayda 18 lira oduyorum ve fiyatin icerige gore iyi oldugunu dusunuyorum.18 lira odeme sebebim eski uye olmam.Yeni uyelerde tabi ki fiyat biraz yuksek olacak.30 liraya Sinema TV ve ****** haric tum kanallari veriyor.Yani bence kazik bir fiyat degil umarim anlatabildim...
    Seni anlıyorum gözüm, sen beni anlamıyorsun :)
    3 tane maç için bu fiyat çok fazla. Üstelik bu maçı izleyebilecek seçenek sayısı da çok. D-Smart müşteri kazanmak istiyorsa daha cazip birşeyler yapmalı.

Senin fiyat iyiymiş bu arada :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    24-08-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    503608

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ashil Mesajı Göster
    Seni anlıyorum gözüm, sen beni
    anlamıyorsun :)
    3 tane maç için bu fiyat çok fazla. Üstelik bu maçı izleyebilecek seçenek sayısı da çok. D-Smart müşteri kazanmak istiyorsa daha cazip birşeyler yapmalı.

Senin fiyat iyiymiş bu arada :)
    Bende diyorum ki sadece 3 mac diyorsun ama 3 mactan sonra kapatilacak mi yayinin? Tabi ki hayir.Yani sadece 3 mac degil,maclar bitince diger maclardan izle,film izle,belgesel izle sonucta tek mac satilmiyor tum paketi veriyor.Neyse bazi konularda seninle fazla anlasamiyoruz ama olsun :) Sana iyi seyirler...
    Düzenleyen 52burak : 15-09-2012 at 23:17

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    516755

Altı Üstü Bi Kampanya Nedir Bu Tepki Anlamıyorum İsteyen Alır İsteyen Almaz Serbest Piyasadır bu .. Ayrıca Görende Zannedicekki 3 Maçı Aylık 30TL'ye Satıyo Maxi +HD Paket Aylık 30 TL İçerisinde(Hernekadar Görüntü Kalitesi Bence İyi Olmasada) Bir Sürü HD Kanal Var, Sinema ,Dizi vs. Ne Bekliyordunuz Yıllık Neredeyse 80 Milyon $ Dan İhaleyi Alan D-smart'ın Maçları Aylık 5-10 TL'ye mi Vermesini .. ??

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2012
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    579831

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi emre.92 Mesajı Göster
    Altı Üstü Bi Kampanya Nedir Bu Tepki Anlamıyorum İsteyen Alır İsteyen Almaz Serbest Piyasadır bu .. Ayrıca Görende Zannedicekki 3 Maçı Aylık 30TL'ye Satıyo Maxi +HD Paket Aylık 30 TL İçerisinde(Hernekadar Görüntü Kalitesi Bence İyi Olmasada) Bir Sürü HD Kanal Var, Sinema ,Dizi vs. Ne Bekliyordunuz Yıllık Neredeyse 80 Milyon $ Dan İhaleyi Alan D-smart'ın Maçları Aylık 5-10 TL'ye mi Vermesini .. ??
    İyi olurdu bizler için..Ds de sürümden kazanırdı..Alan memnun satan memnun..Bir sürü HD kanal var ama, sadece adı HD..Karşılığını alamadığın hizmete para ödemeyeceksin arkadaş, öyle 30 TL deyip geçmek olmaz.Para kolay mı kazanılıyo, tabii ki ötesini berisini arayacağız..Kandırmaca HD yayın yapıyoruz diyerek alın terine talip olmak nerede görülmüş...

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı