Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: Vu duo donma problemi

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2006
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    180764

Vu duo donma problemi

Arkadaşlar benim cihaz son zamanlarda her acılışta bir kez yaklasık 2 dakıka kadar donuyor hicbir işlem yapmıyor.kanal değistirmiyor menulere girmiyor.yani o anki kanal oynuyor sadece hicbir sekilde kumanda edilmiyor cihaz.bütün son cıkan imajları denedim hepsinde aynı.backup kullanmıyorum.onunlada alakası olamaz.yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı acaba?simdiden tesekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Merhaba size sunu sormak isterim boot yazılımı yukleyip son yazılımı yuklediniz mi? Yüklemediyseniz cihaza yükleyiniz bu 3-5 sn kadar surecek..

Daha sonra yukleyip bir kanal taratıp deneyiz.

Bunları yaptınız düzelmedi merkez tuzla servisimize cihazı yollayınız.

sevgiler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-04-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    10473

Arkadaşın yazdığı semptomlara bakınca hiç anlam veremedim doğrusu, çok ilginç.

Sevgiler... :wave:

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2006
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    180764

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BLaCkBiRd Mesajı Göster
    Merhaba size sunu sormak isterim boot yazılımı yukleyip son yazılımı yuklediniz mi? Yüklemediyseniz cihaza yükleyiniz bu 3-5 sn kadar surecek..

sevgiler...
    sevgili BlaCkBiRd
    dün gece uzun uğraşlar sonucu sanırım sorunu dediğin gibi çözdüm.daha önceden boot yazılımını güncellemiştim ancak sanırım yazılım dosyalarında oluşan sorundandı.buradan olabileceği aklıma geldi ve dediğini yaptım.şu an için sorun yok gibi görünüyor.gece geç olduğu için fazla test edemedim cihazı.artık bugün birazdaha kullanıp bakacağım.tekrar sorun olursa bilgilerinizi alırım. ilginiz için çok teşekkür ederim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Tekrar sorun olursa hiç bilgide yetmez direk bana servise tuzla servisimize göndermeniz gerekir.

saygılar..

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2006
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    180764

Tekrar sorun olursa hiç bilgide yetmez direk bana servise tuzla servisimize göndermeniz gerekir.

saygılar..
    tamam akşam test ederim.olmadı gönderirim.teşekkür ederim...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    02-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    5319

saygılar..
    selam tuzla yerine karaköye yakın bir yere teknik servis açılsa daha iyi olmazsa?sadece bir tavsiye.bence harika olur.

Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2006
    Mekan
    20 Denizli
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    180764

BlaCkBiRd kardeşim.eve geldim hemen cihazı actım.acıldıktan 2 dk. sonra yine hibir şekilde kumanda edilmiyordu.bu sefer ağdan cep telefonu ile dreamexplorer ile bağlandım hertürlü işlevini bu şekilde yapıyordu.sonra zaten cihaz yine kumanda ile calışmaya başladı.ayrıca ön paneldeki yuvarlak düğmede calışmıyordu.acaba kumanda alıcısımı sorunlu?neyse aklına gelen başka birşey yoksa şunu soracağım.cihazı servise göndersem kac günde bana gelir.malumun bu cihaz olmadan televizyonun hicbir tadı olmuyor.saygılar...
    Düzenleyen fatyus : 13-09-2012 at 20:41

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fatyus Mesajı Göster
    BlaCkBiRd kardeşim.eve geldim hemen cihazı actım.acıldıktan 2 dk. sonra yine hibir şekilde kumanda edilmiyordu.bu sefer ağdan cep telefonu ile dreamexplorer ile bağlandım hertürlü işlevini bu şekilde yapıyordu.sonra zaten cihaz yine kumanda ile calışmaya başladı.ayrıca ön paneldeki yuvarlak düğmede calışmıyordu.acaba kumanda alıcısımı sorunlu?neyse aklına gelen başka birşey yoksa şunu soracağım.cihazı servise göndersem kac günde bana gelir.malumun bu cihaz olmadan televizyonun hicbir tadı olmuyor.saygılar...
    Cihaz servisimizde max 2 gun kalır 2 gunde kargo size gelmesi 4 gunu bulur en kötü ihtimal...

Not cihazınızdan HDMI CEC kaldırarak birde baska tv de denemenizi tavsihye ederim.
    Dün bir müşteri geldi cihazı n hdmi kablosunu takar takmaz tv menulerinde kendi kendine dolaşmaya başlıyormuş LG marka tv bizim burdada var fakat sıkıntı olmuyordu buna rağmen cihazın boardunu değiştirdik yine aynı sıkıntı oldu. Başka tv de deneminizi rica edeceğim saygılar...
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 14-09-2012 at 09:33

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    423711

sevgiler...
    s.a üstad boot yazılımını ben hıc guncellemedım guncelmı dıye nasıl anlarız bırde boot yazılımını nasıl yuklerız yukledıkten sonra orjınal yazılımı yuklemeden baska aaf mesela yuklesek olurmu tesekurler.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-04-2004
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    10473

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi remzi arslan Mesajı Göster
    s.a üstad boot yazılımını ben hıc guncellemedım guncelmı dıye nasıl anlarız bırde boot yazılımını nasıl yuklerız yukledıkten sonra orjınal yazılımı yuklemeden baska aaf mesela yuklesek olurmu tesekurler.
    Bootloader için.

Evet, AAF ya da başka yazılım da atsanız olur... :wave:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2008
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    423711

cok tesekkurler bıkmadan usanmadan sorularımıza yanıt verdıgınız ıcın bız kullanıcılarda vu+satıcılarıda sızın gıbı ustadlar var oldugu ıcın cok sanslıyız tesekkurler..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı