Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 9 mesajdan 1 ile 9 arası

Konu: Laptopdaki fan sürekli çalışıyor :((

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    88635

Laptopdaki fan sürekli çalışıyor :((

Merhaba arkadaşlar Casper marka notebookum var bilgisayarı açar açmaz sesli bir şekilde fan çalışıyor bilgisayar bakım yerine götürdüm temizlik yaptık dediler fakat sorun hala devam ediyor sizce neden olabilir Teşekkürler

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-09-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    266309

Biraz bilgisayarinizin özelliklerinde donanimindan yazarsaniz daha cabuk cevap alirsiniz.

Yeterince güclü degilse donanimi satin aldiktan sonra size gerekli programlarda yüklenince yükü agir geliyor sapitiyor bunlar, en kolay yol bilgisayarin altina sogutucu fan,lardan birtane satin almaniz usb girisli oldugu icin istediginiz yani cok önemli oldugu zamanlar takarsaniz daha cabuk sogutur ses azalir istemezseniz cikartirsiniz.

Vip
    Giriş Tarihi
    11-03-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    6600

son yüklediğin prg den başla yavaş yavaş sil bakalım elbet biribde itibaren duracaktır . yada sen hangi yüklemeyi yaptı isen onu sil .

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    88635

Ynt: Laptopdaki fan sürekli çalışıyor :((

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi akrep 9 Mesajı Göster
    Biraz bilgisayarinizin özelliklerinde donanimindan yazarsaniz daha cabuk cevap alirsiniz.

Yeterince güclü degilse donanimi satin aldiktan sonra size gerekli programlarda yüklenince yükü agir geliyor sapitiyor bunlar, en kolay yol bilgisayarin altina sogutucu fan,lardan birtane satin almaniz usb girisli oldugu icin istediginiz yani cok önemli oldugu zamanlar takarsaniz daha cabuk sogutur ses azalir istemezseniz cikartirsiniz.
    Casper core 2 Duo 2 gb ram 160 gb harddisk yeterli olur mu tesekkurler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

servıse goturdun odeme yaptın fan sorununu cozemedıler ıse aynı servıse goturup ben buna para verdım nasıl yaptınız sız boylemı ıs yapıyorsunuz demezsenız adamlar uste cıkarlar normalde yapılan bakıma parca değişimine servıs garantı verır

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    88635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi lovelesss Mesajı Göster
    servıse goturdun odeme yaptın fan sorununu cozemedıler ıse aynı servıse goturup ben buna para verdım nasıl yaptınız sız boylemı ıs yapıyorsunuz demezsenız adamlar uste cıkarlar normalde yapılan bakıma parca değişimine servıs garantı verır
    Dedim de fazla da muhatap olmadım insanın ağzı bir kere yanar başka bir servise götüreyim diyorum ama nedeni ni en az da olsa bilmek istiyorum burdan danisayim dedim

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-09-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    266309

Ayni benim bilgisayerin donanimin,dan mis sadece markasi farkli. Benim fan cok sesli degil veya ben aldiris etmiyorum, sürekli benimkiside calisiyor o sorun degil.
    Yeni bilgisayarlarla karsilastiriyorsaniz tabiki bizimkiler yenilere göre cok seslidir, yenilerde cift ekran karti falan bircok özellik var hiz sogutma görüntü olarak.
    Fan arizali olabilir yada kalitesiz takmis olabilirler, eli yakisan az bilgisayardan anlayan birisi varsa cok ucuz fanlar bir tane alip degistirin.

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

benim kullandığım HP Laptop'ta da aynı şey oluyor...malesef

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-03-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    88635

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hedo Mesajı Göster
    benim kullandığım HP Laptop'ta da aynı şey oluyor...malesef
    Yaz olsa sıcak isinmadan yapar normal dicem ama serin havalarda da durum aynı fanı temizledim ama sonuç değişmedi

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı