Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 11 mesajdan 1 ile 11 arası

Konu: Korax full x HD V 2.29 test yazılımı.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

Korax full x HD V 2.29 test yazılımı.

Arkadaslar deneyip bakın bakalım ne gibi değişiklikler var...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-03-2006
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    202809

Ip tv yazılımıdır inşallah

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    259382

arkadaşlar ben yükledim usb den daha cihaza düşmemiş ne gibi değişiklik var derseniz tek değişiklik iptv kısmına aldut bölümü eklenmiş ama aldut bölümünü açtığınızda kanal ismi yazmıyor sadece bekliyor diye alt alt yazı çıkıyor birde arkadaşlar cccam server bilgileriniz kaybolmuyor kanal listeniz aynı kalıyor iptv kayıtlı kanallarınız varsa kaybolmuyor usb den yazılı yükledikten sonra ben denedim usb atıcak arkadaşlar update dosyasını usb atsınlar sonra cihaza yüklesinler arkadaşlar benim gözlemlediğim bunlar pek bir detey göremedim ustalat kesin açıklama yaparlar umarım ustalardan bir açıklama bekleriz korax full xhd V2.29 test yazılımı hakkında

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    259382

sanırım ustalar yeni çıkan korax full x hd için V2.29 test yazılımını daha denemediler ustam ben denedim ama yazdıklarımı okursanız sanırım gerekli açıklamaları yaparsınız uzun bir aradan sonra korax ful hd uydu alıcısına yazılımçıktı haydi ustalarım bu yazılım hakkında daha detaylı bir açıklama

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    259382

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cimbom_35 Mesajı Göster
    arkadaşlar ben yükledim usb den daha cihaza düşmemiş ne gibi değişiklik var derseniz tek değişiklik iptv kısmına aldut bölümü eklenmiş ama aldut bölümünü açtığınızda kanal ismi yazmıyor sadece bekliyor diye alt alt yazı çıkıyor birde arkadaşlar cccam server bilgileriniz kaybolmuyor kanal listeniz aynı kalıyor iptv kayıtlı kanallarınız varsa kaybolmuyor usb den yazılı yükledikten sonra ben denedim usb atıcak arkadaşlar update dosyasını usb atsınlar sonra cihaza yüklesinler arkadaşlar benim gözlemlediğim bunlar pek bir detey göremedim ustalat kesin açıklama yaparlar umarım ustalardan bir açıklama bekleriz korax full xhd V2.29 test yazılımı hakkında
    ustalarım bir cevap

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

Aynen yukardaki değişikliker var.

Galiba free İPTV eklemişler adultlar aktif değil gibi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

Yalnız bu korax için kanal editör yokmuyd arkadaslar bakıyorum bakıyorum göremiyorum..

Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    561494

bugüne kadar full hd ile full x hd yazılımları aynıydı sanırım. şimdiki bu 2.29 yazılımını full hd ye de yükleyebilir miyiz?

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    259382

arkadaşlar bu yazlımla ilgili bir konuyu açıklık getireyim yazılımı yükledikten sonra herhangi bir uyduyu arama yada tarama yaptığınızda yeni çıkan kanal yada frekans değişikli ğibi ara yaptığınızda çıkan kanaları uyduya kaydetmiyor bulmulmuş gibi gösteriyor ama uyduya kaydetmiyor ister yeni kanal olsun ister frekans değişikliği olsun uydu kanalı ara sonunda kaydetmiyor bende v2.19 yazılımı tekrar döndükten sonra arama yapayım dedim gene aynı sorunlakarşılaştım bende mecburen fabrika ayarlarına döndürdüm v.2.19 tekrar yükledim düzeldi bilginize arkadaşlar
    Düzenleyen cimbom_35 : 15-09-2012 at 12:55

Member
    Giriş Tarihi
    08-05-2011
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    561494

arkadaşlar bu yazlımla ilgili bir konuyu açıklık getireyim yazılımı yükledikten sonra herhangi bir uyduyu arama yada tarama yaptığınızda yeni çıkan kanal yada frekans değişikli ğibi ara yaptığınızda çıkan kanaları uyduya kaydetmiyor bulmulmuş gibi gösteriyor ama uyduya kaydetmiyor ister yeni kanal olsun ister frekans değişikliği olsun uydu kanalı ara sonunda kaydetmiyor bende v2.19 yazılımı tekrar döndükten sonra arama yapayım dedim gene aynı sorunlakarşılaştım bende mecburen fabrika ayarlarına döndürdüm v.2.19 tekrar yükledim düzeldi bilginize arkadaşlar
    deneyimini paylaştığın için teşekkürler. yüklemeye değmez anlaşılan.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-02-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    317312

Evet maalesef bu yazlımda yeni bulduğu kanalları bulu gibi gösterip uyduya kaydetmiyor..

Eski Yazılıma dönün sizde ben döndüm..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı