Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 20 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: gigablue 800 solo emu yükleme

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571775

gigablue 800 solo emu yükleme

arkadaşlar giga800 solo red team imaj yüklü cihazımda hiç emu yok tunisiasat 4.8 plugin yükledim,ama orda cam yüklerken imaj soruyor

cihazıma cccam&oscam&mgcamd yüklemem lazım, cccam&oscam&mgcamd nasıl yükleme yapabilirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    10-09-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( - )
    Üye No
    380708

en basiti olarak cihazına tspanel kur oradan tüm emuları sorunsuz kurup kullanabilirsin.
    yada linkteki dosyayı indir cihazın içine ftp ile bağlan ve dosyayı olduğu gibi /etc içine at.sonra cihazını yeniden başlat kumandadan 2 kez mavi tuşa bas download extra içine gir cams kısmından tüm emuları indirebilirsin.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571775

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi scorpy97 Mesajı Göster
    en basiti olarak cihazına tspanel kur oradan tüm emuları sorunsuz kurup kullanabilirsin.
    yada linkteki dosyayı indir cihazın içine ftp ile bağlan ve dosyayı olduğu gibi /etc içine at.sonra cihazını yeniden başlat kumandadan 2 kez mavi tuşa bas download extra içine gir cams kısmından tüm emuları indirebilirsin.
    ustadım bana cccam oscam aynı anda çalışacak emu lazım, tspanelden bir türlü kuramadım ne yazıkki, yardımcı olucak biri yokmu, cccam 2.3.0&oscam 1.20 emu arıyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2007
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326002

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi scorpy97 Mesajı Göster
    Cevabınızın oldukça anlaşılır ve kolay.Ts panel kurulu olduğu halde sorunu çözemedim.İkinci yolu deneyeceğim.Hal edemezsem yardımınızı rica edeceğim.Teşekkür ederim Selamlar.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571775

tunisiasat yüklesende olmuyor sonuçta image ye göre emu yükleniyor tunisiasatda dreambox ve vu+ serileri için emular var gigablue için ben yükledim ama cihazda aktif olmuyor tunisiasat ın cam leri

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi 3mdish Mesajı Göster
    tunisiasat yüklesende olmuyor sonuçta image ye göre emu yükleniyor tunisiasatda dreambox ve vu+ serileri için emular var gigablue için ben yükledim ama cihazda aktif olmuyor tunisiasat ın cam leri
    arkadaşım tspaneliln camleri çalşır ben bütün yazılımlarda hem soloda hemde ue de denedim) kullanıyorum şu an
    1-Tspanel sofcam e basın mavi tuş daha sonra yüklemek istediğin cam i seç ok bas ,gelen şıklardan tunisiasat olan camleri seç ve yükle ccam için var/etc içine cccam.config dosyasını at cihazı yeniden başlat cam i başlatmak için tspanel softcams e gel indirdiğin cam üzerine gel ok tuşuna bas cam çalışır ; ben şu anda ue de oscam,ccam,mgcamd anlattığım şekilde kullanıyorum

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571775

sn harkan tek tek emu çalışıyor onda sorun yok zaten ama aynı anda cccam&oscam çalıştıramadım problem orda

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

sn harkan tek tek emu çalışıyor onda sorun yok zaten ama aynı anda cccam&oscam çalıştıramadım problem orda
    aynı anda derken oscam_CCcam2.1.3 den bahsediyorsanız ben şu anda onu kullanıyorum diğer açtığım bölümdede yazdım ;ama aynı anda hem CCcam hemde oscam çalışsın derseniz onu niye istediğinizi anlayamadım, sanırım zaten her ikiside çalışsa çakışır ve cihazı zorlar zaten ve öbür topikte belirttiğim gibi oscam_CCcam2.1.3 indirin var/etc içine atın cihazı yeniden başlatın ve tspanelden softcams dan oscam ı seçip ok basın biraz geç başlar ama daha sonra çok hızlıdır
    Düzenleyen harkan : 12-09-2012 at 23:13

Banned Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    571775

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi harkan Mesajı Göster
    aynı anda derken oscam_CCcam2.1.3 den bahsediyorsanız ben şu anda onu kullanıyorum diğer açtığım bölümdede yazdım ;ama aynı anda hem CCcam hemde oscam çalışsın derseniz onu niye istediğinizi anlayamadım, sanırım zaten her ikiside çalışsa çakışır ve cihazı zorlar zaten ve öbür topikte belirttiğim gibi oscam_CCcam2.1.3 indirin var/etc içine atın cihazı yeniden başlatın ve tspanelden softcams dan oscam ı seçip ok basın biraz geç başlar ama daha sonra çok hızlıdır
    2 emu çalışsa problem mi olur sonuçta bu cihaz klon 800 den kat ve kat daha iyi kıytırık 800 klon da çalışan 2 emu bunda mı çalışmaz,gördüğüm kadarıyla forumda gigablue800 solo da cccam&oscam i aynı anda çalıştırabilen yok,allah yardımcımız olsun
    yarın yine hepsidigital iarayacaz yol göründü

Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    583554

harkan kardeşim merhaba ben ne ccam faliyette ne de ip tv seyredebiliyorum cccam yazılımınıda kurdum ip tv için ayarda yaptım ama ip tv de yeşil ekran çıkıyor sonra resetliyor kendini cccamda da hiç bir şey açılmıyor ne yapmam lazım acaba

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

editledim
    Düzenleyen harkan : 12-09-2012 at 23:43

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

2 emu çalışsa problem mi olur sonuçta bu cihaz klon 800 den kat ve kat daha iyi kıytırık 800 klon da çalışan 2 emu bunda mı çalışmaz,gördüğüm kadarıyla forumda gigablue800 solo da cccam&oscam i aynı anda çalıştırabilen yok,allah yardımcımız olsun
    yarın yine hepsidigital iarayacaz yol göründü

arkadaşım sen yazdıklarımı iyi okumuyorsun galiba daldan dala atlıyorsun ilk önce sormuşsun tspanelden cam indirdim düzgün çalışmıyor diye bende topik açtım nasıl yüklenmesi gerektiğini ve şu anda kullandığımı ;daha sonrada demişsin oscamccam çalışmıyor onuda anlattım oscam_CCcam2.1.3 çok sağlam çok güzel çalıştığını belirttim amacın soft ke y kullanmak ise zaten bu emuyu indiğinde içinde var onuda çalıştırıyor; oscam_CCcam2.1.3 işini görmüyormu?

Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    583554

harkan kardeşim sen benimle diğer arkadaşı karıştırdın galiba benim sorunum başka ne cccam çalışıyor nede ip tv gigablue ue benim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yorgunyillar Mesajı Göster
    harkan kardeşim merhaba ben ne ccam faliyette ne de ip tv seyredebiliyorum cccam yazılımınıda kurdum ip tv için ayarda yaptım ama ip tv de yeşil ekran çıkıyor sonra resetliyor kendini cccamda da hiç bir şey açılmıyor ne yapmam lazım acaba
    cihazın modeli ve yazılımı neydi acaba? eğer OE2.0 yaılımı kullanıyorsan onun için vu bölümünde OE2.0 yazılımında çalışan pluginler var oaradan indirip kurman gerekli ama OE1.0 yazılımı ise gayet güzel çalışıyor pluginler

Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    583554

openmips 2

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yorgunyillar Mesajı Göster
    openmips 2
    buradan takip et ve kullanmak istediğin pluginleri indirip kur

buradada birkaç tane var
    Düzenleyen harkan : 12-09-2012 at 23:58

Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    583554

tşk ederim Allah razı olsun

Senior Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2006
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    195605

arkadasim buraya bak istersen

Average Member
    Giriş Tarihi
    19-08-2004
    Mekan
    52 Ordu
    Üye No
    23982

Merhaba . Ben de bir soru sorayım Harkan arkadaşımıza. Cccam ı biliyorum da bu oscam ne işe yarıyor acaba?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2007
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    326002

Ts panelden bütün söylenenleri yaptığım halde giga ue de emu çalıştıramadım.acaba bu yazılımdamı olmuyor.openmips 2 yüklü

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı