Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 17 mesajdan 1 ile 17 arası

Konu: Vestel 42pf5045 dıgıturk tv değişen kampanya kosulları

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

New Icon22 Vestel 42pf5045 dıgıturk tv değişen kampanya kosulları

08-09-2012 tarıhınde vestel bayııden alınan 42pf5045 led tv nın dıgıturk tarafından kampanya sartları değiştırılmıs ama kımse konuya hakım değil ne vestel nede dıgıturk konu hakkında 3 gundur net bılgı veremıyor

ben kurulumu yapılan modulu forumdan @blackbırd arkadasıma sattım odemesını aldım cumartesı kargo yaptım gene cumartesı aksam saatlerınde tesadufen dıgıturk ıle konusurken devır ıslemlerı ıcın alınan modulun sampıyonlar paketı değil taraftar paketı olduğunu oğrendım kı bu konuda ne vestel nede dıgıturk net bılgı veremıyor topu bırbırlerıne atıyorlar vestel tv satarken sampıyonlar paketı dıye satarken dıgı sampıyonlar paketı değil taraftar paketı acıyor bende ıtıraz ederek sıkayet formu olusturdum bana kalkmıs dıgı ayda 5 lıra yıllık 60 lıra verırsenız sampıyonlar paketıne yukselteleım dedıler bende tv alırken bana taraftar paketı değil sampıyonlar paketı dıye sattı vestel dedığımde ozaman sorununuz vestel ıle cozunuz dıyorlar vestel mh aradığımda ıse onlarda kampanyayı dıgı değiştırdı bızızmde sımdı haberımız oldu dıyorlar buyrun cenaze namazına :) ben gene sozumu tutar @blackbırd e sampıyonlar paketını ucretsız verırım ama vestel dıgıturk tv alacaklar ıyıce konuyu arastırın

buarada eskı model olan 42pf9040 ve 42pf9050 modeller artık satılmayacakmıs onun yerıne 42pf5035 ve 42pf5045 satısa surulmus

lakın her ıkı model de led tv olmasına ragmen 2 hdmı cıkıs koyulmus dokunmatık tuslar kaldırılmıs
    2 scart 1 scarta ındırılmıs var olan ethernet gırısıde ıptal edılmıs

9040 v4 9050 daha ucuz ıken 4 hdmı 2 scart ethernet gırısı vardı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Ya senin ,nedir bu Vestelden çektiğin :Ç sırf senin şu yaşadıklarını okudukça Vestel den soğudum ya bedava verseler almam!!!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    11-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    91881

buarada eskı model olan 42pf9040 ve 42pf9050 modeller artık satılmayacakmıs onun yerıne 42pf5035 ve 42pf5045 satısa surulmus

lakın her ıkı model de led tv olmasına ragmen 2 hdmı cıkıs koyulmus dokunmatık tuslar kaldırılmıs

9040 v4 9050 daha ucuz ıken 4 hdmı 2 scart ethernet gırısı vardı[/QUOTE]

bende vestel kampanyasından faydalanmak istiyorum. nerden aldın bende bi arayıp sorayım ne imis diye

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    117180

Ellerindeki atıl tv leri bu kampayalar ile ellerinden çıkartıyorlar .Tüketici lehine bu ülkede olumlu bir şey olmazmı hiç olmuyor işte

Member
    Giriş Tarihi
    28-02-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    421978

Yapılan uygulama kurallara aykırı. Çünkü Vestel web sayfasında bununla ilgili hiçbir açıklama yok. Bana da sadece 3 takımın maçlarından birisini seçebilirsiniz dediler. Ama şampiyonlar paketi hediyesinin anlamı şampiyon olan 5 takım. Digiturk web sitesinde böyle yazıyor.

Bende bir tv almayı düşünüyorum kampanyadan, vestelin verdiği cevap 3 istanbul takımının maçını izlersiniz ama üste 5 tl vererek diğer takımları da ekleyebilirsiniz.

Digiturkteki bir Mh ise 5 şampiyon takım maçlarını izlersiniz ekrandan bunu görüyorum dedi. Kimsenin bilgisi net değil

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

tam 5 gundur bana net cevap vermıyorlar eger bugunde cozum uretemesenız dedım urunu ıade edecem dedım bakalım bugun mutlaka donus yapacaz sıze dedıler sızınde dedığınız uzere kampanya vestel tarafından degıstrılmıs veya dıgı yalan soyluyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    20-08-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    24050

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mahsus Mesajı Göster
    Ellerindeki atıl tv leri bu kampayalar ile ellerinden çıkartıyorlar .Tüketici lehine bu ülkede olumlu bir şey olmazmı hiç olmuyor işte
    aynen katılıyorum sıze 2 yıl once dsmart vestel kampanyasından 82 ekran lcd tv almıstım cok klaıtesız bır tv o yuzden su an kı yasananları anlayabılıyorum.bı daha mı tovbe sony samsung lg gerisi bos benım ıcın

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi lovelesss Mesajı Göster
    08-09-2012 tarıhınde vestel bayııden alınan 42pf5045 led tv nın dıgıturk tarafından kampanya sartları değiştırılmıs ama kımse konuya hakım değil ne vestel nede dıgıturk konu hakkında 3 gundur net bılgı veremıyor

ben kurulumu yapılan modulu forumdan @blackbırd arkadasıma sattım odemesını aldım cumartesı kargo yaptım gene cumartesı aksam saatlerınde tesadufen dıgıturk ıle konusurken devır ıslemlerı ıcın alınan modulun sampıyonlar paketı değil taraftar paketı olduğunu oğrendım kı bu konuda ne vestel nede dıgıturk net bılgı veremıyor topu bırbırlerıne atıyorlar vestel tv satarken sampıyonlar paketı dıye satarken dıgı sampıyonlar paketı değil taraftar paketı acıyor bende ıtıraz ederek sıkayet formu olusturdum bana kalkmıs dıgı ayda 5 lıra yıllık 60 lıra verırsenız sampıyonlar paketıne yukselteleım dedıler bende tv alırken bana taraftar paketı değil sampıyonlar paketı dıye sattı vestel dedığımde ozaman sorununuz vestel ıle cozunuz dıyorlar vestel mh aradığımda ıse onlarda kampanyayı dıgı değiştırdı bızızmde sımdı haberımız oldu dıyorlar buyrun cenaze namazına :) ben gene sozumu tutar @blackbırd e sampıyonlar paketını ucretsız verırım ama vestel dıgıturk tv alacaklar ıyıce konuyu arastırın

9040 v4 9050 daha ucuz ıken 4 hdmı 2 scart ethernet gırısı vardı

Sıkma canını iade ederiz olur biter. Çok muhim değil. Ben sizin karakterinizi insanlığınızı biliyorum. Gerisi benim için tefferruat ben daha modülü test etmeden izleyemeden siz beni arayıp bilgilendirdiniz. insan insana güvensin, sonucta hayat bizim için geçici bir liman..
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 11-09-2012 at 14:44

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

tabıkı usta haklısın bakalım bugun ıcın cozulecek dedıler

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    117896

tabıkı usta haklısın bakalım bugun ıcın cozulecek dedıler
    İlk kurulumda verdikleri dekont gibi şeyde şampiyonlar paketi yazması lazım. Onu bulursan delil olarak göster. Bende vestelden modül almış biri olarak konuya dahil oldum, şampiyonlar paketi almıştım, Şubata kadar devam ediyor...:)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

sımdı eskı tvlerde devam edıyormus 9040 ve 9050 de ama coğu bayııde bıtmıs bu tvler uretımden de kalkmıs sımdı 5035 ve 5045 modellerı cıkmıs nasıl cıkmıssa vestel.com.tr bıle yok google da bıle bu tvlerle alakalı hıc bır bılgı yok az once konustum vestel mh 5045 dıye modelımız yok dıyor :) adamların kendı call centerları cıkan modelı bılmıyor ne ılgınc dıgı ıse suan sıstem değişmiş dıyor ama onlarda net bılgı veremıyor sacmalığa bak ıade olayınıda sımdılık alamayız aktıvasyon oldu dıyor vestel bayıı sanırım gene olan kullanıcıya olacak

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

sımdı eskı tvlerde devam edıyormus 9040 ve 9050 de ama coğu bayııde bıtmıs bu tvler uretımden de kalkmıs sımdı 5035 ve 5045 modellerı cıkmıs nasıl cıkmıssa vestel.com.tr bıle yok google da bıle bu tvlerle alakalı hıc bır bılgı yok az once konustum vestel mh 5045 dıye modelımız yok dıyor :) adamların kendı call centerları cıkan modelı bılmıyor ne ılgınc dıgı ıse suan sıstem değişmiş dıyor ama onlarda net bılgı veremıyor sacmalığa bak ıade olayınıda sımdılık alamayız aktıvasyon oldu dıyor vestel bayıı sanırım gene olan kullanıcıya olacak
    Aktivasyon olsun tuketici hakkına gore 10 iş gunu içersinde koşulsuz iade hakkı vardır.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

sabah dıgıturk den aradılar suan satılan modullerın vestel arcelık dahıl sampıyonlar paketı olmadığını soyledıler bende mdoulu ıade aldım @blackbırd den
    forumda hala sampıyonlar paketı dıye satılıyor bazı moduller alan arkadasların bılgııs olsun ılave 72 lıra odemeden sampıyonlar paketını dıgı aktıf etmıyor sonra aldık taraftar paketı cıktı dıye hayıflanmayın taraftar paketındede sadece bır takımın macını acıyor dıgı

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    117896

Acaba Vestel DigiTürk TV'yi zamanı bitince, engelli vatandaşa devretme olanağı var mı? Zira ben daha önceki bir aboneliğimi iptal ederken, çok zorladılar, iptal dedim, sonunda aboneliği almak isteyen arkadaşınız varsa, ona devredin denmişti..

Bu konuda deneyimi olan var mı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

Devretme olanagı var bende alıyorum aktıvasyonu uzerıme alıp sonra satıs yapınca 20 tl karsılığında ıstenılen kıısye devır oluyor

Starting Member
    Giriş Tarihi
    18-09-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    455381

Vestel Online den bugün gelen reklam mailinin linki...

Arkadaşlar bu topicdeki tüm mesajlar xx.09.2012 gibi görünüyor. Ancak konuda çok güncel. Acaba sitenin sistem tarihimi yanlış yoksa eski bir konumu bilemedim. Ama benim mesaj da eski tarihli olarak girerse demek ki sitede sıkıntı var.

Arkadaşlar ben de bugün alıyorum bu paketi Vestel bayileri sadece abonelik olarak da satabiliyorlar bunu. Yani TV almıyorum sadece Digiturk paketini 350 TL ye almak üzere ayırttım. Çünki sadece 1 tane kalmıştı benim alacağım yerde. Vestel de emin değil... ne çıkarsa bahtına diyor. Artı olarak ayda 5 TL vermeyi göze alarak alıcam ben.

Ama şu da bir gerçek yapılan şey çok ayıp. Kim kimi kandırıyor belli değil.
    Zira bu gün de Vestelden bir mail aldım bu konu ile ilgili TV ile birlikte satıyorlar hala bu paketi ve Şampiyonlar paketi olduğu idda ediliyor. Aşağıya ekliyorum bu maili de...

Umarım kurallara aykırı diye silinmez aşağıdaki link. Zira bu link bana mail olarak gelen ve Vestelin Kurumsal online satış sitesinin linkidir.
    (linkin başında bir "h" harfi eksik gördüğünüz üzere) ...

ttp://us-mg5.mail.yahoo.com/neo/launch?.rand=c56g9qjgav426

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    22-05-2007
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    351718

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi obaci Mesajı Göster
    Arkadaşlar bu topicdeki tüm mesajlar xx.09.2012 gibi görünüyor. Ancak konuda çok güncel. Acaba sitenin sistem tarihimi yanlış yoksa eski bir konumu bilemedim. Ama benim mesaj da eski tarihli olarak girerse demek ki sitede sıkıntı var.

Arkadaşlar ben de bugün alıyorum bu paketi Vestel bayileri sadece abonelik olarak da satabiliyorlar bunu. Yani TV almıyorum sadece Digiturk paketini 350 TL ye almak üzere ayırttım. Çünki sadece 1 tane kalmıştı benim alacağım yerde. Vestel de emin değil... ne çıkarsa bahtına diyor. Artı olarak ayda 5 TL vermeyi göze alarak alıcam ben.

Ama şu da bir gerçek yapılan şey çok ayıp. Kim kimi kandırıyor belli değil.
    Zira bu gün de Vestelden bir mail aldım bu konu ile ilgili TV ile birlikte satıyorlar hala bu paketi ve Şampiyonlar paketi olduğu idda ediliyor. Aşağıya ekliyorum bu maili de...

Umarım kurallara aykırı diye silinmez aşağıdaki link. Zira bu link bana mail olarak gelen ve Vestelin Kurumsal online satış sitesinin linkidir.
    (linkin başında bir "h" harfi eksik gördüğünüz üzere) ...

ttp://us-mg5.mail.yahoo.com/neo/launch?.rand=c56g9qjgav426
    Vermiş olduğunuz link sizin maillerinize ulaştığınız özel linktir. biz bunu maalesef siz screenshot eklemeden göremeyiz.

Saygılar...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı