Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Xperia P nin beklemede pili çabuk bitiyor.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    501

Xperia P nin beklemede pili çabuk bitiyor.

Telefonu iki gün önce aldım. Andorid 4 ics e güncelledim hiçbir sorun yok harika bir telefon fakat pili geceden %100 şarjlı olarak bırakıyorum sabah bir kalkıyorum (sadece 8 saat sonra) %80 e düşmüş, beklemede bu kadar düşmesi normal mi? Telefonda henüz hiçbir uygulama yok sadece kendi üstünde gelen uygulamalar var. Mobil ağlar kapalı wi-fi kapalı. Bana normal değil gibi geliyor. Daha önce neo v kullanıyordum %2-3 anca düşüyordu. Kullanmadan bu kadar düşüyorsa kullanınca herhalde 6 saatte bir şarj etmem gerekecek.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35828

4 " inçlik telefona 1300 Mah pil koyan zihniyete kızmalısınız:)
    sony experia ray kullanıyorum 3.3" inç 1500 Mah lık pil var.telefonu alırken gözünüzden kaçtı sanırım batarya durumu.ikinciside teelfonuzun pili sabit.çıkar tak bataryadan değil.

yorumu size bırakıyorum.
    Düzenleyen BJK : 10-09-2012 at 12:51

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    501

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BJK Mesajı Göster
    4 " inçlik telefona 1300 Mah pil koyan zihniyete kızmalısınız:)
    sony experia ray kullanıyorum 3.3" inç 1500 Mah lık pil var.telefonu alırken gözünüzden kaçtı sanırım batarya durumu.ikinciside teelfonuzun pili sabit.çıkar tak bataryadan değil.

yorumu size bırakıyorum.
    Telefon 4" ama keşke kullanırken bitse şarjı. benim sorunum telefon daha beklemede bitiriyor şarjı ekran tamamen kapalı zaten beklemede.8 saatte beklemede %20 şarj mı gidermiş. Üstelik mobil şebeke kapalı, wifi kapalı,gps kapalı yani her şey kapalı. Ben de hiç istemedim dahili pil ama istediğim özellikler bu telefondaydı mecburen aldık işte. Geri mi götürsem acaba? Almazlar ki geri.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    23-01-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    501

Bunun üzerinde 2.3.7 yazılımı vardı ben bu yazılıma nasıl dönerim tekrar garanti dışı kalmadan. Birde öyle deneyeyim.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35828

bencede GB dönersen şarz daha verimli olur ICS şarz ve ram konusunda canavar gibi.Birde unutmadan şunu söylim telefon gün geçtikçe pil performansı artar.acele etme 1-2 ay kullan derim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    01-06-2008
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    435428

Bende Xperia p almayı düşünüyorum,dün gidip bizzat inceledim telefonu gayet şık ve kullanışlı acaba kullanan arkadaşlar memnun mu?bilgilendirirseniz sevinirim.

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    379076

Telefonu alalı 5 gün oldu.gayet kullanımı iyi.pil olarak da ilk olduğundan sorunlu ama ekranın parlaklığını kapattığında rahatlılkla 1.5 günü çıkarıyor.zamanla pil performansı artacak umarım.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı