Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: gigablue solo 1.0 openmips yazılımları

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

gigablue solo 1.0 openmips yazılımları

buaradan gigablue solo 1.0 openmips yazılımlarını indirebilirsiniz

Member
    Giriş Tarihi
    09-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    583554

dün gigablue hd 800 ue aldım ve ağdan güncelleme yapıyordum ekran gitti sonra her açmaya çalıştığımda açılıyor gibi yapıyordu ama açmadı sonra harkan arkadaşımızın söylediği gibi yaptım usb den bootloader atmaya çalıştım onu da bir türlü yüklemedi bende flashxp le bağlandım ve içindeki bütün dosyaları sildim belki kurulumu yapar diye ama şimdi eski ip siyle de giremiyorum usb taktığımda ilk önce açılış kapanış düğmesi mor şekle dönüşüyor ama sonra kırmızı yanıyor sürekli ekranda mavi olup sabitleniyor ne yapmam lazım acil yardım

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-10-2005
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    141974

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yorgunyillar Mesajı Göster
    dün gigablue hd 800 ue aldım ve ağdan güncelleme yapıyordum ekran gitti sonra her açmaya çalıştığımda açılıyor gibi yapıyordu ama açmadı sonra harkan arkadaşımızın söylediği gibi yaptım usb den bootloader atmaya çalıştım onu da bir türlü yüklemedi bende flashxp le bağlandım ve içindeki bütün dosyaları sildim belki kurulumu yapar diye ama şimdi eski ip siyle de giremiyorum usb taktığımda ilk önce açılış kapanış düğmesi mor şekle dönüşüyor ama sonra kırmızı yanıyor sürekli ekranda mavi olup sabitleniyor ne yapmam lazım acil yardım
    mavi olup sabitleniyorsa yazılım atılmıştır arkadan usb yi çıkar ve diğer adımlara geç eğer olmuyorsa

aşağıda sorunu açıkladım

Düzenleyen harkan : 10-09-2012 at 00:03

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık