Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 21 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: History Keşke HD olmasaydı!

Average Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2009
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    516699

History Keşke HD olmasaydı!

History channel sd yayın yaptığı zamanlar adına yakışır yayınlar yapardı. tarihi belgeseller izlerdik. hd olduktan sonra discovery ve nat geo tarzı kanal haline döndü. benim gibi tarihe meraklı insanlar için alternatifi olmayan bu kanalın tekrar eski yayınlarına dönmesi gerekir. adı üstünde history! yani tarih. şu an yaptığı yayınlarda iyi olabilir ama historye has yayınlar değil!

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

bu konuda haklısın hala sd yayını mevcut bu kanalın ve farklı eskisi gibi yayın yapıyor avrupa platformlarında digiturk neden böyle bi yok seçti anladım

Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580153

Bakın bu durumdan bende sıkayetcıyım,çok istedik hıstory HD gelsin eyvallah dıgı ye getırdı,ama eski program kalitesi kalmadı nat geo gibi HD sı farklı sd sı farklı yayın yapmalı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    13-03-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    577012

doğru diyorsunuz format hep aynı birileri çıkıo owww evettt işte oldu başardıkk dağıtacaz mahvedecez dierek belgesel yapıolar olmaz olsun böyle belgesel

Senior Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2011
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    565952

Bana göre şuan ki History HD çok kaliteli programları var.Buz Yol Kamyon Sürücüleri,Modern Rehineciler izlemekten keyif aldığım programlar.Eski versiyonu hem kısıtlı süre yayın yapıyordu hem de aynı belgeselleri döndürüp yayınlıyordu.Bundan dolayı HD'si gelene kadar History Channel'i 1 saat bile seyretmemişimdir.Digitürk'ün tarih belgesel severleri için yapacağı en iyi şey yakın zaman diliminde Militory History kanalını platforma katmaktır.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    05-11-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    512673

Arkadaşlar history kanalına e-mail atalım resmen saçmalık digitürk HD kanalını getirdi adamlar bozdu resmen...Böle iş mi olur..

Nat geo ve discovery kanallarına bakıyorum history kıyaslanamaz bile..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    35823

evet program akışı çok kötu.adı tarıh ama tarihi bi şey olmaz oldu.1 tane programı begendim.o da ABD başkanı kennedyy nin öldürülme serüveni.başaka bi şey göremiyorum..sürekli antikacı ile alış veriş pazarlık dizisi..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    21-01-2012
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    574217

bir adaya düşersem yanıma götüreceğim tek belgesel kanalı nat geo dur

Average Member
    Giriş Tarihi
    18-08-2010
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    539377

History Keşke HD olmasaydı!

History HD nin yayin formati o sekilde DTle alakasi yok.Sky Almanyadaki History HD kanalinda da ayni yayin var.Ki bence bu yayinlar zaten eskisinden daha iyi.
    Düzenleyen gaslicht : 08-09-2012 at 19:22

Member
    Giriş Tarihi
    17-07-2009
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    499858

Arkadaşlar şu anda Dünya'nın her yerinde History Channel'de aynı belgeseller dönüyor.Digiturk ile alakası yok...

Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    580153

Buz yol kamyoncularını bende sevıyorum,gece otururum varsa antik uzaylılar ve evren programlarını ızlerım,hıstoryı hala ızlıyorum ama ne bilim eskiden daha mı çok program vârdı sankı,bu arada mılıtary hıstory reklamını yapıyorda var mı öyle bir kanal varsa gelsin tabıkı ve de crıme ınvestıgıon da geri gelmelı

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Bu kanalın HD versiyonunu getirmek için, kendi adıma çok uğraştım ve sonunda getirdik /ben yayınlardan son derece memnunum ,favori proğramımda Mon.Rehineciler dir.

New Member
    Giriş Tarihi
    26-10-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    511499

ben çok beğeniyorum modern rehineciler,amerikan restorasyonu,depo savaşları falan izliyorum ilginç şeyler öğreniyoruz.

Member
    Giriş Tarihi
    22-04-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    11533

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi canus Mesajı Göster
    ben çok beğeniyorum modern rehineciler,amerikan restorasyonu,depo savaşları falan izliyorum ilginç şeyler öğreniyoruz.
    katılıyorum ve..."Bu kanalın HD versiyonunu getirmek için, kendi adıma çok uğraştım ve sonunda getirdik /ben yayınlardan son derece memnunum ,favori proğramımda Mon.Rehineciler dir." katılıyorum... :ok:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    516755

Eskiden SD Yayın Yapıyoken nerdeyse 2-3 Günde bir hep aynı Belgeselleri izliyoduk güncellenmiyodu bile ayrıca Yayın saati 16-17 saat falandı Bence Şuanki Yayın cok kaliteli Yayınlanan programların yine önemli bi kısmı tarif belgeselleri zaten Modern Rehineciler Buz yol Kamyoncuları Oduncular :) vs. Gibi Bence Cok üst Düzey Programlar Yayınlıyor ben cok memnunum ..

Member
    Giriş Tarihi
    08-06-2012
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    580605

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mrpink Mesajı Göster
    katılıyorum ve..."Bu kanalın HD versiyonunu getirmek için, kendi adıma çok uğraştım ve sonunda getirdik /ben yayınlardan son derece memnunum ,favori proğramımda Mon.Rehineciler dir." katılıyorum... :ok:
    modern rehinciler çok güzel hem fiyatlar karşısında şaşırıyosun hemde o malzemenin tarihini öğreniyorsun küçük küçük bilgiler geliyor her malzeme için...kısacası keyifli oluyor izlemesi millitary history kanalıda gelse daha da güzel olur

ek: amerikan restorasyonu rickin sitesi.... birde ebayda ararsanız pawn shop diye modern rehincilerdeki dükkandaki ürünleri alabilirsiniz :)
    Düzenleyen spyanaconda : 09-09-2012 at 02:10

Member
    Giriş Tarihi
    24-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    35611

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi feykbey Mesajı Göster
    History channel sd yayın yaptığı zamanlar adına yakışır yayınlar yapardı. tarihi belgeseller izlerdik. hd olduktan sonra discovery ve nat geo tarzı kanal haline döndü. benim gibi tarihe meraklı insanlar için alternatifi olmayan bu kanalın tekrar eski yayınlarına dönmesi gerekir. adı üstünde history! yani tarih. şu an yaptığı yayınlarda iyi olabilir ama historye has yayınlar değil!
    Aynen katılıyorum. Ben de adından ilham alaral Belgesel paketini açtırdım ama D-smart ve Digiturk'teki diğer belgesel kanallarıyla aynı tarz programları yayınlamaları hayal kırıklığı yarattı.Benim için sorun yayınlanan programların kalitesinden ziyade içeriği. Bu kanalda sadece tarihle ilgili belgeseller yayınlanmasını tercih ederim.

Member
    Giriş Tarihi
    22-04-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Üye No
    11533

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi spyanaconda Mesajı Göster
    modern rehinciler çok güzel hem fiyatlar karşısında şaşırıyosun hemde o malzemenin tarihini öğreniyorsun küçük küçük bilgiler geliyor her malzeme için...kısacası keyifli oluyor izlemesi millitary history kanalıda gelse daha da güzel olur

ek: amerikan restorasyonu rickin sitesi.... birde ebayda ararsanız pawn shop diye modern rehincilerdeki dükkandaki ürünleri alabilirsiniz :)

tamamıyla katılıyorum :ok:

Starting Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    482723

Selam arkadaşlar. Ben hem d samart hem Digiturk abonesiyim. Eski History hakikaten daha güzeldi, şu an bence Dsmarttaki Discovery World kanalı yeni History'ye 5 basar. Özellikle benim gibi dinazorlar devrini izlemek isteyenler için biçilmiş kaftan!:ok:
    Düzenleyen magmam : 09-09-2012 at 20:45 Sebep: yazım hatası

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    191282

History HD deniliniyor.Alakası yok,tarihle kanalın adını değiştirsinler daha iyi,tema olarak tarihle hiç alakası yok.

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı