Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 12 mesajdan 1 ile 12 arası

Konu: dijitürkün yaptığı keyfi uygulama.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-11-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    468600

dijitürkün yaptığı keyfi uygulama.

18 aylık taahhütüm vardı.ilk 6 ay spor ekstra ve hd yayın ücetsizdi.fiyat 31.99 du.12 ay ise 59.99 veya aklımda yanlış kalmadıysa 61.99 olması gerekioyrdu.fakat 6 aylık taahüt sonunda 12 ay 61. 99 veya 59.99 olması gerekirken 67 küsur gibi fatura çıktı.dijiye aradım sordum niye byle hd paketiniz taahütsüz fiyat üzerinden fşyatlandırılmış dedi.saçmalık burda başlıyo.web sitelerinde 6 ay hediyenin sonunda taahütlü fiyat üzerinden hd pakeet(4 tl) yansıtılır diye yazmakta.fakat 7.99 hd yayın bedeli tahütsüz fiyat yansıttı dijitürk
    bana göre sözde kurumsal firmanın keyfi uygulaması ve terbiyesizliğidir diye düşünüyorum...
    yazık çok yazık sözde kurumsal dijitürke...:smiles22::smiles22::smiles22:
    Düzenleyen samanyolu2008 : 08-09-2012 at 18:46

Average Member
    Giriş Tarihi
    22-11-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    287972

dt bunları hep yapıyo,ne kadar para kopartırsam mantıgı on planda maalesef

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2008
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    414965

bu digitürk hep böyle yapar kafasına göre banada yaptılar bastım iptali..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    176321

Hayır taahhütlü Hd paket 4 TL yanlışınız var. Digiturk sitesini ziyaret edin.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    20-11-2008
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    AB Rh ( - )
    Üye No
    468600

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ScReAm05 Mesajı Göster
    Hayır taahhütlü Hd paket 4 TL yanlışınız var. Digiturk sitesini ziyaret edin.
    zaten sitesinde 4 tl yazıyor.fakat sorun şu:18 ay tahütün ilk 6 ay hd yayın hediyed.6 ay hd yayın hediyeden sonra en sonra 4 tl olarak tahahüt hd yayın bedeli alacağına 7.99 taahütsüz fiyat üzerinden hemen faturaya yansıtmışlar.tahütlü üyeye tahütsüz hd yayın bedeli yansıtıyor..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-06-2007
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    356203

arkadaşlar size bir sorum olacak DİGİTÜRKÜN sitesine girdiğimizde kullanıcı kodunu vs yazdığımızda nelere üyeymişiz hangi paketlereymiş şu an neleri izleyebiliyormuşuz gibi şeyleri gördüğümüz bir menü var mı?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dabarakato Mesajı Göster
    arkadaşlar size bir sorum olacak DİGİTÜRKÜN sitesine girdiğimizde kullanıcı kodunu vs yazdığımızda nelere üyeymişiz hangi paketlereymiş şu an neleri izleyebiliyormuşuz gibi şeyleri gördüğümüz bir menü var mı?
    Online işlemlerden bakabilirsin /sitenin sağı yukardaki
    Şuan neler yayınlanıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-06-2007
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    356203

arkadaşlar dt servisi ilk gelen fatura biğraz düşük olabilir demişti ama online işlemlerden faturama bakıyorum yüksek bir fatura görüyorum?sizce durum normalmi ilk fatura böyle yük lümü geliyor
    iletim hizmeti =herzaman faturada geliyor mu?
    damga vergisi=herzaman faturada geliyor mu
    Düzenleyen dabarakato : 08-09-2012 at 20:47

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-07-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    117180

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi dabarakato Mesajı Göster
    arkadaşlar dt servisi ilk gelen fatura biğraz düşük olabilir demişti ama online işlemlerden faturama bakıyorum yüksek bir fatura görüyorum?sizce durum normalmi ilk fatura böyle yük lümü geliyor
    iletim hizmeti =herzaman faturada geliyor mu?
    damga vergisi=herzaman faturada geliyor mu
    Gsm aboneliklerinde yeni bir hat alıyorsanız çeşitli vergiler alınır digitürk aboneliğinizde aynısı olur ilk faturada bir hoş geldin der devlet baba mesela ben ağustos 12 üyeliğim başladı ay sonuna kadar bir fatura birde digitürk ön ödemeli çalıştığı için daha kullanmaya başlamadığınız ay için fatura kesilir ilk ay biraz yüksek gelir vergiler falan sonrasında size denen fiyat neyse o yansır faturanıza ne eksik ne fazla

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-06-2007
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    356203

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mahsus Mesajı Göster
    Gsm aboneliklerinde yeni bir hat alıyorsanız çeşitli vergiler alınır digitürk aboneliğinizde aynısı olur ilk faturada bir hoş geldin der devlet baba mesela ben ağustos 12 üyeliğim başladı ay sonuna kadar bir fatura birde digitürk ön ödemeli çalıştığı için daha kullanmaya başlamadığınız ay için fatura kesilir ilk ay biraz yüksek gelir vergiler falan sonrasında size denen fiyat neyse o yansır faturanıza ne eksik ne fazla
    teşekkürler arkadaşım.
    müşteri hizmetlerini aradığımda bana kullanacağım dt için fatura kestiklerini hesap kesiminden önceki izlediklerimin faturaya yansıdığını söyledi.

Member
    Giriş Tarihi
    08-08-2012
    Mekan
    18 Çankırı
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    582595

benim de dıgı kutum var bundan 2.3 sene kadar butun ulusal kanaları bedava izlerken şimdi admalar kapatıolar ulusal kanaları bi tek trt kanallarını kapatamıolar oda devlet tv oldugu için kapatamıolar açtırmam için 19.99 tl ödemem gerekio

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    532643

digitürk'ün şark kurnazlığı. 2.5 milyon üyesi var. 1 ay içerisinde bu tür işlemlerden ötürü üyelerinin 5'te 1'inden 1 tl koparsa aylık 500.000 tl kâr eder. ve ben inanıyorum ki digitürk bu yaptığı dolandırıcılıkla bundan daha fazla haksız kazanç sağlıyor. mesela geçen ay faturama 0.50 tl gecikme faizi gelmiş. aynı faturaya 0.50 tl'lik geçikme faizini bildirdikleri için 0.75 tl 'de gecikme faizi bildirim ücreti almışlar. bu yolla her faturadan 1-2 tl çalıyorlar. bu yolla her ay yüzbinlerce tl kazanıyorlar.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı