Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Next Mınıx Hd ve İP TVİşte cevabı..

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2698

Next Mınıx Hd ve İP TVİşte cevabı..

IP TV ile ilgili Cevap :

Değerli Müşterimiz,

Öncelikle Next&NextStar ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
    Firma olarak müşterilerimizin istekleri doğrultusunda geliştirme yapmak bizim öncelikli hedeflerimizden olduğunu belirtmek isterim. Zaten gündemimizde olan ve sizin de belirttiğiniz konu ile ilgili çalışmalarımızın tüm hızıyla devam ettiği bilgisini verebilirim.
    Fakat burada önemli bir ayrıntıyı da paylaşmakta fayda görüyorum. Bahsi geçen MinixHD modelimizin yazılım altyapısı LINUX veya WINDOWS değildir. Dolayısıyla işletim sistemi, işlemci codec desteği gibi birtakım kısıtlılıklardan dolayı herhangi bir formattaki IPTV içeriğinin oynatılması da mümkün olmayacaktır. Mevcut yazılım ve donanım altyapısı ile “HTTP-TS” diye adlandırılan IPTV streaming metodu desteklenebilecek durumdadır ve yukarıda bahsettiğim gibi bu içeriklerin oynatılabilmesi için yapılan çalışmalar hızla devam etmektedir. Tahmini olarak 1-2 hafta içinde önce BETA sürümü olacak şekilde HTTP-TS IPTV oynatabilen yazılım(lar)ın kullanıcılarımıza ulaştırılması hedeflenmektedir.

İyi Günler Dileklerimizle,
    Next&NextStar
    AR&GE
    Düzenleyen hürkan : 16-09-2012 at 20:29 Sebep: meysa arkadasın ıstegı uzerıne alıntıdır.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2698

Yanı 15 gun ıcersınde next fırmasını bır suprızı var arkadaslar.. Bekleyhıp gorucez...

bu arada 30-08-2012 tarıhlı yazılım bence 17-8-2012 yazılımına ıstınaden kasıyor. yanı cok sık donmalar var buda cccam emusunun 17 tarıhlı yazılıma ıstınaden daha kotu calısması. Bence 17-8 tarıhlı yazılıma donmek daha mantıklı..

Adviser
    Giriş Tarihi
    25-05-2004
    Mekan
    59 Tekirdağ
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    15091

Hadi hayırlısı inşallah gelir, ama medem linux tabanlı olmaması mazeret olarak gösterilmiş, linux tabanlı olan 19500süperior serilerine için neden bir iptv yazılımı verilmiyor sormak gerek?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2698

Haklısın arkadasım.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    24-03-2008
    Mekan
    31 Hatay
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    426303

Siz nasıl birisiniz ya.Benim konumu çalıyorsunuz.Forum yöneticileri.Lütfen bu işe bir el atın.Benim mailimi resmen (ç)almış bu arkadaş.Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.Alıntı yada benim ismim de geçmiyor yazıda.
    Benim mailime geldi bu mesaj başkaları benden izinsiz alıntı yapıyor. Bu topic'in silinmesini istiyorum.Benim Konum burada.Benim yazım ve benim mailime geldi bu mesaj.
    Düzenleyen meysa512 : 09-09-2012 at 12:46

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-02-2004
    Mekan
    23 Elazığ
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    3653

evet hlısın usta arkadş bilgi içn yazmıştır hemen sinirlenme :)

Senior Member
    Giriş Tarihi
    14-02-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    2698

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi meysa512 Mesajı Göster
    Siz nasıl birisiniz ya.Benim konumu çalıyorsunuz.Forum yöneticileri.Lütfen bu işe bir el atın.Benim mailimi resmen (ç)almış bu arkadaş.Gerekenin yapılmasını rica ediyorum.Alıntı yada benim ismim de geçmiyor yazıda.
    Benim mailime geldi bu mesaj başkaları benden izinsiz alıntı yapıyor. Bu topic'in silinmesini istiyorum.Benim Konum burada.Benim yazım ve benim mailime geldi bu mesaj.
    Ozur arkdasım..Kızma hemen.:.

Member
    Giriş Tarihi
    03-10-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    458534

Next Mınıx Hd ve İP TVİşte cevabı..

Herhangi bir gelişme var mı acaba yazılım ile ilgili? Çünkü cihazı açarken yeni bir yazılım bulundu diyor ama indirmiyor

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı