Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: dsmartta.pcden izlerken.aynı.anda iki kanal izlemeye calışırken..diyeri acılmıyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    5948

dsmartta.pcden izlerken.aynı.anda iki kanal izlemeye calışırken..diyeri acılmıyor

dsmarttı.pcden izlerken.aynı.anda iki kanal izlemeye calışırken..diyeri.acılmıyor

böyle bir sorun ile karşılaşan varmı cihaz et9000..örnek Mozilla Firefox ip adresini yazıyorum.. et9000 cihazın..sonra aynı frekansta olan yayınlarda örnek tek tek aynı frekans içinde kanalı acıyorum izlemek için ilk acımda birinci kanalda sorun olmuyor ikinci kanalı acınca diyeri acılmıyor..ama örnek atv.ve a haber de başka frekansta atv acarken a haber.de acılıyor ama dsmartta ne hikmetse pc aynı anda 2 kanal acamıyorum..lütfen bu konu hakıkında yardımcı olun bana cihazda yüklü olan imaj OpenPLi-2.1..:tflag::tflag::tflag::tflag:
    Düzenleyen duke3d : 07-09-2012 at 10:01

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Aynı anda 2 kanal açamazsınız NDS sistemin kullandığı yüksek bit oranı ile alakalı 2 kanal izlemeyi engelliyor.
    sevgiler..
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 07-09-2012 at 10:22

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-03-2004
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    5948

öncelikle actıgım konuya cevap verdin için tşk ederim..peki örnek skylarda nds onlarda neden aynı anda farklı kanal izlene biliniyor..bu konu hakkında bilginiz varmı..ustam..

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BLaCkBiRd Mesajı Göster
    Aynı anda 2 kanal açamazsınız NDS sistemin kullandığı yüksek bit oranı ile alakalı 2 kanal izlemeyi engelliyor.
    sevgiler..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

sky larda böyle bir koruma soz konusu değil malesef bizim d-smartta var..

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı