Uydumarket Banner  

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 42 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: Bir türlü karar veremediğim uydu CİHAZI....

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

Bir türlü karar veremediğim uydu CİHAZI....

Herkese merhaba ,

Benim isteğim hd uydu'ya 200tl ödemek. Ama karşığında sd kanalları hd'ye yakın kalite
    alabilmek, kanal geçişleri hızlı olsun donması ısınması olmasın. Yüklemesi
    servisi yazılımı güncel ve sıkıntı oluşturmayacak tarzda olsun. Bugün itibari ile
    server özelliğini kullanmayacağım ama seneye kullanabilirim yada sezon ortasında
    kullanmaya başlayabilirim. gönül isterdi ki Gigablue Kathrein veya Vu + alayım
    fakat çocuklarımın rızkını bu fiyatlara da harcamak istemiyorum.

dreambox 800 hd sim 2.0 ikinci el temiz yada garantisi devam eden bulursam alma gibi düşüncem var.

ama sürekli aklımı kurcalayan avermedia s9 pvr, baff 2200 hd, atlanta shine hd, silvermax 12800 hd
    (şimdi de son yorumlardan okuduğum) inpax 8100 hd gibi markalar da sürekli karar veremeyişimde etkili rol oynuyor..

Düşünceleriniz ve önereceğiniz cihaz veya cihazlar nelerdir şimdiden teşekkür ederim.

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi falcon57 Mesajı Göster
    Herkese merhaba ,

Benim isteğim hd uydu'ya 200tl ödemek. Ama karşığında sd kanalları hd'ye yakın kalite
    servisi yazılımı güncel ve sıkıntı oluşturmayacak tarzda olsun. Bugün itibari ile
    server özelliğini kullanmayacağım ama seneye kullanabilirim yada sezon ortasında

dreambox 800 hd sim 2.0 ikinci el temiz yada garantisi devam eden bulursam alma gibi düşüncem var.

ama sürekli aklımı kurcalayan avermedia s9 pvr, baff 2200 hd, atlanta shine hd, silvermax 12800 hd
    (şimdi de son yorumlardan okuduğum) inpax 8100 hd gibi markalar da sürekli karar veremeyişimde etkili rol oynuyor..

Düşünceleriniz ve önereceğiniz cihaz veya cihazlar nelerdir şimdiden teşekkür ederim.

:crashs: bana yol gösterecek kimse yok mu?

Vip
    Giriş Tarihi
    12-05-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    13572

Hiremco Turbo HD 2..
    Modül kullanmayacaksınız Titanix HD 2.
    veya Chipbox eğer açılışta biraz beklemeye tahammülünüz varsa...
    Düzenleyen ergori : 07-09-2012 at 12:44

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

Modül bugün değil ama ilerleyen zamanlarda kullanmak istiyorum.... açılış uzun olmasın ki eşimin dırdırına yakalanmayayım :)
    Kişiye göre mutlaka değişir tabi ama forumu takip ettiğim kadarı ile hiremco hep 4 yada 5. tercih olarak gösterildi..
    dreambox 800 hd klon hep öne çıkan cihaz oldu... Sizden rica etsem neden hiremco tercih etmeliyim..
    Hiremco Turbo HD 2 o kadar ödeyeceğine git şunu al diye yazanlar çok oldu... Cihaz cahili bana :) anlatmanız mümkün müdür....

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-11-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    514667

1-) dreambox 800 klon bütçenize göre hem daha pahalı hem garantisi yok hiremcoda garanti sıkıntısı yok yerli bir firma
    2-) Pahalı cihazları rakip almışsanız 4. 5 sırada gösterilir elbette ancak turbo hd2 yada chipbox ın donanım olarak bir eksiği görünmüyor özelliklere bakılırsa titanda modül girişi yok ama diğerlerinde var.
    3-)Uydudan güncelleme cabası bizim gibi sürekli usb tak çıkarla uğraşmazsın ( Gerçi biz zevk alarak yapıyoruz)
    4-)Sadece tv izleyeceğim yazılımla işim yok dersen bissler ve kanallarda otomatik uydudan gelsin dersen hiremco denebilir. Ucuz fiyata iyi hizmet veriyor hiremco. Tebrik etmek lazım.

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

Anladım... teşekkür ederim vakit ayıran herkes için... Hiremco Turbo HD 2 alacağım....
    gittigidiyor da 180tl satan var acaba istanbul'da nerede gidip elden almak istiyorum, tekrar teşekkürler...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

hıremco alacağına 2 el atlanta hd box al bence daha iyi

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-05-2007
    Mekan
    60 Tokat
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    346924

birde next minix hd yi incele derim sana tavsiye edilenlerden hiç bir eksiği yok

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi babauyducu Mesajı Göster
    birde next minix hd yi incele derim sana tavsiye edilenlerden hiç bir eksiği yok
    minilerde ısınma problemleri oluyor yorumları fazlaca okudum.. o sebeple minilere hiç bakmadım bir de paylaşım olayı minilerde olmaz diye düşündüm hep...

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ataseven1972 Mesajı Göster
    hıremco alacağına 2 el atlanta hd box al bence daha iyi
    evet atlanta da ilk sıralarda idi ama 2.el alırsam garantisi devam eden almak isterim faturası olan... atlanta 2.el garantisi devam eden de hiç bulamadım..

garantisi devam eden dreambox 800 hd pvr 3.0 buldum o da 250den aşağı düşmedi....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

evet atlanta da ilk sıralarda idi ama 2.el alırsam garantisi devam eden almak isterim faturası olan... atlanta 2.el garantisi devam eden de hiç bulamadım..

garantisi devam eden dreambox 800 hd pvr 3.0 buldum o da 250den aşağı düşmedi....
    13 ay daha garantisi olan gigabuluesolo var istersen satabilirim ama fiyatı senin standartlarının dışında fakat o sayılan cihazlara on basar
    Düzenleyen ataseven1972 : 08-09-2012 at 12:16

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

biiyorum 10 basar... ama maalesef fiyat olarak limitlerimin (200TL) dışında....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

biiyorum 10 basar... ama maalesef fiyat olarak limitlerimin (200TL) dışında....
    o zaman fazla seçeneğin yok ya 2 el atlanta alacaksın forumdan satanlar var yada hiremco alacaksın yada avermedia s9 alacaksın ama görüntü kalitesi beni pek tatmin etmemişti

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ataseven1972 Mesajı Göster
    o zaman fazla seçeneğin yok ya 2 el atlanta alacaksın forumdan satanlar var yada hiremco alacaksın yada avermedia s9 alacaksın ama görüntü kalitesi beni pek tatmin etmemişti
    2.el temiz atlanta bakmaya başladım (garantisi devam eden) zaten...

avermedia s9 çok niyetlendim kardeşim dahil şimdi de sen destekleyici konuşmalar ve yorumlar bulamadım avermedia s9 sildim artık...

muhtemelen temiz atlanta bulamayacağım ve hiremco turbo hd 2 alacağım gibi duruyor...

Average Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1424

Herkese merhaba ,

Bu fiyata istediğin özellikleri ve en önemlisi hizmeti bulabilirsen, ne mutlu sana...
    Düzenleyen baazha : 08-09-2012 at 12:55

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

KARAKÖY, EMİNÖNÜ KADIKÖY, ÜMRANİYE DE siz yardımcı olanların tanıdığı dükkan varsa gidip şimdi oradan hiremco alayım.. çıkacağım şimdi....

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

KARAKÖY, EMİNÖNÜ KADIKÖY, ÜMRANİYE DE siz yardımcı olanların tanıdığı dükkan varsa gidip şimdi oradan hiremco alayım.. çıkacağım şimdi....
    hıremcoyuda 2 el garantili alabilirsin hiç değilse boşa fazla para vermezsin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

bu ilanı gördüm sıfır 200 tl inanılır gibi değil ama bir ara istersen

New Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    583388

evet ya :) .... (bir an önce alayım heyecanından sağlıklı düşünemedim) bu hafta erteleyeyim en iyisi önümüzdeki hafta 2.el hiremco alayım... teşekkür ederim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    39924

Ümraniye Alemdağ caddesinin Küçüksu caddesiyle kesiştiği yerdeki İmamı Azam camiinin karşısında bir firmadan birkaçyıl önce babama hiremco cihaz almıştım.Oralara yakın oturuyorsanız karşıya geçmeye gerek kalmaz.(Googlemap ten bölgeyi önce kontrol etmenizi tavsiye ederim.Çabuk bulursunuz.)
    Selamlar.

3 sayfadan, 1. sayfa 123 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık