Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Teknosa Hediyesi

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    568101

Teknosa Hediyesi

Merhaba,

7 Temmuzda Teknosa'dan 2 ay Dsmart HD kazandim. Yarin son günüm. Musteri hizmetlerini arayip devam etmek istemedigimi soyledim sizi arayacagiz dediler ama hala arayan olmadi. Yayinimda kesilmedigi icin panik oldum. Musteri hizmetleride biz size donucez dedi tekrar aradigimda. Tam olarak prosedur nasil oluyor bilen var mi acaba?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    433438

Ynt: Teknosa Hediyesi

Gecmis olsun , onu size satmislar artikk, siz cihazi bayii teslim edicektiniz, mh sallamaz ,biz arariz derler, sizi ancak 2 yil sonra taahhut bitince ararlarr...

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    568101

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kagan06 Mesajı Göster
    Gecmis olsun , onu size satmislar artikk, siz cihazi bayii teslim edicektiniz, mh sallamaz ,biz arariz derler, sizi ancak 2 yil sonra taahhut bitince ararlarr...
    Musteri hizmetlerini tekrar aradim ve iptal olacagini, 2 hafta icinde cihazi teslim edecegemi ve her hangi bir faturalanma olmayacagini soylediler. Yani sizin soylediginiz gibi degil

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    433438

Ynt: Teknosa Hediyesi

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ovgum Mesajı Göster
    Musteri hizmetlerini tekrar aradim ve iptal olacagini, 2 hafta icinde cihazi teslim edecegemi ve her hangi bir faturalanma olmayacagini soylediler. Yani sizin soylediginiz gibi degil
    Benim dedigim gibi olan insanlar var umarim sizin dediginiz gibidir, fatura gelirse buraya yazarsaniz seviniriz ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

dsmarta pek güvenilmez inşallah bir süpriz olmaz

Banned Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    176321

Sözleşme tarihinden bir gün önce telefonla arayıp iptal ettireceğim şeklinde beyanınız varsa korkmayın hiç birşey olmuyor. Beni bitiş tarihinden 6 gün sonra aradılar cihaz teslimi için ve ek ücret ödemedim. 2 Kere oldu bu olay. Şuan 3. Üyeliği kullanıyorum :) Fakat geri abone etmek için çok arıyorlar :)

Member
    Giriş Tarihi
    07-09-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    568101

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ScReAm05 Mesajı Göster
    Sözleşme tarihinden bir gün önce telefonla arayıp iptal ettireceğim şeklinde beyanınız varsa korkmayın hiç birşey olmuyor. Beni bitiş tarihinden 6 gün sonra aradılar cihaz teslimi için ve ek ücret ödemedim. 2 Kere oldu bu olay. Şuan 3. Üyeliği kullanıyorum :) Fakat geri abone etmek için çok arıyorlar :)
    Evet beni de az önce aradılar. 24.90 a ****** kanallar haric full paket teklif ettiler. Aslinda cok iyi bir fiyat gibi geldi ama kabul etmedim. O zaman cihazi 10 is günü icinde teslim etmem gerektigini söylediler.

8. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı