Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Sattıgım Ürünü Teslim Etmeyen Aras Kargo

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-01-2005
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    60540

New Icon22 Sattıgım Ürünü Teslim Etmeyen Aras Kargo

31/08/2012 günü aras kargo sancak sube ıle forumdan sattığım digiturk hd cı+ modulu forumdan arkadasım olan @dağali arkadasıma yolladım 1/09/2012 cumartesı ürün kendısının vermıs olduğu izmir menemen subeye ulastı lakın gun ıcerısınde teslim edılmesı gerektığı halde aksam 15.50 ye kadar urun teslım edılmemıstır kendısı sube ıle yaptığı gorusmede urunun suan dagıtımda olduğu beyan edılerek engec aksam 20.00 ye kadar teslımat yapılacagını soylemısler kendısıde subeye cok yakın olduğunu beyan ederek neden aksam 8 bekleyım dıyerek sube calısanı ıle gorusme yaparak durumun acılıyetını belırtmesıne ragmen kargosu tesllım edılmemıstır bunun uzerıne bnana bılgı vererek konu hakkında bılgılendırıldım bende 3/09/2012 pazartesı gunu subeyı arayarak yetkılı mıstemıs ve sube muduru ıle yaptığım gorusmede neden kargonun teslım edılmedığını sorduğumda bana alıcı ıstemedı bızde ıade edıyoruz demıstır bende sız sube muduru olarak kendısı ıle bır goruserek subede olan kargonun teslım edılmesını rıca ettım lakın kendısı bugun ıade edecegız dedığı ıcın ve ali bey de kızdığı ıcın bende ozaman ıade edın deıdm

4/09/2012 tarıhınde bagcılar sancak subeden tarafımı arayan bır bayan kargonun neden ıade ıstendığını sorunca bende subenın zamanında teslım etmedığını beyan ederek sorunun cozulmesını talep ettıgım halde bır daha kımse tarafımı aramamıstır

5/09/2012 bugun saat 12:10 saatınde aras kargoyu aradığımda halen kargonun ızmır menemen subede bekletıldığını oğrendım durumu aras kargo musterı hızmetlerı departmanına telefon ıle bıldırerek gereklı sıkayetımı ılettım urun malumunuz aras kargo tarafından teslım edılmemıstır edılmedığı gıbı halen gerıde yollanmamıstır aras kargo ıle ıs yapacak gonderı yolluyacak kısılerı bılgılendırme amaclı acılmıstır konu

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-02-2009
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    482995

forumdan bir arkadaştan aldığım uydu alcısı yurtiçi kargo tarafından 4 gün teslim edilmedi defalarca telefon ettim nafile en sonunda yol parası verip şubeden kendim gittim aldım yani demek istediğim al birini vur ötekine

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-04-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    90072

malesef aras kargo şirketi insanları önemsemiyor istanbuldan izmire 24 saat gibi kısa zamanda gelen kargom 01.09.2012 cumartesi günü adrese teslim olan kargom menemen aras şubesine saat 08:30 da varmış olup adresime sadece 10 dakikalık yakınlıkta olup dağıtm aracı adresimin önünden her sabah geçtiği kolimi bırakmayıp dağıtıma başka yerlerde başlamış saat 16:00 kadar gelmediğinden bende menemen şubesine gidip kargomun gec****ğinden dolayı kargomu almayacağımı geri göndermelerini söyledim akşam geri gönderiklecek koli 5 gündür şubede neden bekletilip geri göndermeyip bilgi verilmiyor bu insanlara neden eziyet ediliyor anlamam

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Yuriçi Kargo'da benim de çok basima geldi. Dagitimda dendigi halde hep bir gün sonra geldi.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı