Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 16 mesajdan 1 ile 16 arası

Konu: Digitürk'ün yanına D-Smart

Member
    Giriş Tarihi
    21-08-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    567298

Digitürk'ün yanına D-Smart

Şu anda mevcut Digitürk abonesiyim fakat D-Smart aboneliği de gerçekleştirmek istiyorum. Digitürk cihazının yanına D-Smart cihazına da koyarak "aynı televizyonda" yayın alabilir miyim? Disecq ile bu sağlanabilir mi?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-04-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    578414

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Jascuha Mesajı Göster
    Şu anda mevcut Digitürk abonesiyim fakat D-Smart aboneliği de gerçekleştirmek istiyorum. Digitürk cihazının yanına D-Smart cihazına da koyarak "aynı televizyonda" yayın alabilir miyim? Disecq ile bu sağlanabilir mi?
    Bende de hem Digitürk hem D-Smart var. Televizyona ikiside HDMİ kablosu ile bağlı. HDMİ 1'de Digitürk, HDMİ 2'de D-Smart var. Televizyon kumandasından "Giriş" Menüsünden HDMİ 1'i seçince artık Digitürk'ü kumanda ediyorum. HDMİ 2'yi seçersem D-Smart'ı kumanda ediyorum :)
    Düzenleyen ferhat658 : 05-09-2012 at 01:42

Member
    Giriş Tarihi
    21-08-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    567298

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ferhat658 Mesajı Göster
    Bende de hem Digitürk hem D-Smart var. Televizyona ikiside HDMİ kablosu ile bağlı. HDMİ 1'de Digitürk, HDMİ 2'de D-Smart var. Televizyon kumandasından "Giriş" Menüsünden HDMİ 1'i seçince artık Digitürk'ü kumanda ediyorum. HDMİ 2'yi seçersem D-Smart'ı kumanda ediyorum :)
    Sinema TV kanalları Digitürk'ün MMX kanallarından iyi midir hocam? :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-02-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    191282

Bende 3'ne aboneyim TeleDünya ile birlikte benim TV 'de 2 HDM giriş var çözüm olarak HDM çoğaltıcısı aldım.Next Starın prizle çalışıyor.Görüntüyü bozmuyor.Sinema Tv lere ben Tele Dünyadan aboneyim.Diğer iki kanal D smart da yok.Sinema TV kanalları DigiTurk'un sinema kanallarından daha güzel

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    15-04-2012
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    578414

Eşit gibiler ... :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-12-2009
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    516755

Bence Mowiemax Kanalları ile Sinema Tv'ler Mukayese bile edilemez .. Genelde en iyi filmlerin İlk Gösterimi Hep Mowiemax'te oluyor bence Mowiemax Kanalları Sinema tv Kanallarında hem görüntü kalitesi hemde içerik olarak Cok Daha iyi durumda ..

Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    582138

bende dt ds abonesiyim bence mmxler sinematv+smartsinegold+smartsineplus+smartsinefast ten daha iyi

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    152083

sorunun cevabı kesinlikle mmx kanalları.ben ikisinide kullandım.güncel filmler herzaman digitürk te oluyor.görüntü olarakta gerçek hd digitürkün.sinema tv nin hd yayın diye bir iddiası var ama sky italia nın sd sinema kanallarının bile yanına yaklaşamaz..

Banned Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    583420

New Icon10 moviemax ve sinema tv kalite farkı

digitürk moviemax kanalları,d-smart-teledünya sinema tv kanallarından biraz daha kaliteli yayın yapıyor:unconscious:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-01-2005
    Mekan
    02 Adıyaman
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    62900

konu sapmış gidiyo

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    13-08-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    538876

Ben de 4 tane uydu var. Turksat Eutelsat Hotbird ve Astra. Tek kablo halinde eve giriş yapıyor. (Merkezi sistem yok). Digitürk abonesi olmak iistiyorum ancak yeni bir çanak ve kablo ile uğraşmak istemiyorum çünkü çatıda yeterli alan yok. Şuan mevcutta gelen tek kabloda Eutelsat vat zaten. Sorum şu : Binaya kadar gelen tek kabloyu 2'ye çoğatlmanın bir yolu var mı? Öyle bi aparat satılıyor mu? Ve bu yayın kalitesini düşürür mü?

Member
    Giriş Tarihi
    21-08-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    567298

Benim televizyonum tek HDMI girişli D-Smart için ikinci HDMI girişinin olması gerekiyor. Sanırım aynı televizyona D-Smart bağlayamacağım.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    567866

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hd.samu Mesajı Göster
    Ben de 4 tane uydu var. Turksat Eutelsat Hotbird ve Astra. Tek kablo halinde eve giriş yapıyor. (Merkezi sistem yok). Digitürk abonesi olmak iistiyorum ancak yeni bir çanak ve kablo ile uğraşmak istemiyorum çünkü çatıda yeterli alan yok. Şuan mevcutta gelen tek kabloda Eutelsat vat zaten. Sorum şu : Binaya kadar gelen tek kabloyu 2'ye çoğatlmanın bir yolu var mı? Öyle bi aparat satılıyor mu? Ve bu yayın kalitesini düşürür mü?

en saglıklısı dijiturk e bakan lnb yi sök yerine ciftli lnb tak biri diseq e gitsin birini direk evdeki dijiturk e indir sorunsuz izlersin aparat olayını ben denedim saglıklı olmuyor turksat uzerinden uye olmustum kabloyu sök tak yapıyordum ciftli lnb ile suan super sorunsuz izliyom sadece tv den hdmi 1 hdmi 2 secerek izliyorum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    567866

Benim televizyonum tek HDMI girişli D-Smart için ikinci HDMI girişinin olması gerekiyor. Sanırım aynı televizyona D-Smart bağlayamacağım.

hdmi coklayacılar var onlardan al veya en kotu ihtimal birini scart olarak bagla ve kullan yada hdmi goruntuden sonra en iyi goruntu veren y pb r baglantısı yap kırmız mavi yesil uc olan genelde tum tv lerde olur lcd lerde

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    549300

Televizyonunuzda çift hdmi çıkışı varsa 2 kablo ile bağlantı yaparsınız ancak merkezi sistem kullanıyorsanız ve tek kablo geliyorsa evinize sürekli kablo tak çıkar yapmak zorundasınız yada gelen kabloyu switch ile 2 ye bölüp, diğer cihaz fişi çekili halde kalacak.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    22-09-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    30036

bence hiçbirine gerek yok. torrent hepsinden daha iyi.. sinema kanallarına önem vererek aboneliğimi şekillendirmem. öneririm...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı