Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 8 mesajdan 1 ile 8 arası

Konu: Vu+ ultimo ile hdbox arasında kaldım...

Member
    Giriş Tarihi
    06-06-2009
    Mekan
    61 Trabzon
    Üye No
    495819

New Icon5 Vu+ ultimo ile hdbox arasında kaldım...

Arkadaşlar yeni hd cihaz alacağım ama bir türlü karar veremiyorum, vu+ ultima ile hd box arasında kaldım ,drembox özelliklerini taşıyan ve en önemlisi görüntü yönünden net olması...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

HD Box, VU+ Duo ile aynı cihaz diye biliyorum.

New Member
    Giriş Tarihi
    21-09-2005
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    134552

dreambox 800 se hd bu işin kralı vu duo filan boş ver dreambox ın o kadar cok özelligi varki anlatamam ben bile bir cogunu daha yeni ögreniyom pc ile internet baglantısı özellikleri yeter tek basına görüntü zaten 10 numara ok

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Caylak_s Mesajı Göster
    dreambox 800 se hd bu işin kralı vu duo filan boş ver dreambox ın o kadar cok özelligi varki anlatamam ben bile bir cogunu daha yeni ögreniyom pc ile internet baglantısı özellikleri yeter tek basına görüntü zaten 10 numara ok
    1- Vu+ Cihaz kullandınız mı? Burda yorum yaparken bazı şeyleri düşünerek yazın.
    2- Vu+ Cihazın ethernet girişi varmı yok mu biliyormusunuz? iki cihazda sonucta Enigma2 kullanıyor..
    3- Kullandığınız cihaz %99 klon bir cihaz Vu+ kore malı orginal cihaz.
    4- dm800 de modul girişi varmıdır?
    5-dm800 un işlemcisi nedir?
    6-Cihazınız umarım arıza yapmaz ve destek servis konusunda yeteri kadar destek bulursunuz.
    7- Daha yeni öğrendiğiniz cihazı tam öğrenmeden baska cihazları kullanmadan burda insanlara yardım etmeyin derim...

sevgiler...

Member
    Giriş Tarihi
    28-10-2011
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    569982

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi BLaCkBiRd Mesajı Göster
    1- Vu+ Cihaz kullandınız mı? Burda yorum yaparken bazı şeyleri düşünerek yazın.
    2- Vu+ Cihazın ethernet girişi varmı yok mu biliyormusunuz? iki cihazda sonucta Enigma2 kullanıyor..
    3- Kullandığınız cihaz %99 klon bir cihaz Vu+ kore malı orginal cihaz.
    4- dm800 de modul girişi varmıdır?
    5-dm800 un işlemcisi nedir?
    6-Cihazınız umarım arıza yapmaz ve destek servis konusunda yeteri kadar destek bulursunuz.
    7- Daha yeni öğrendiğiniz cihazı tam öğrenmeden baska cihazları kullanmadan burda insanlara yardım etmeyin derim...

sevgiler...
    kardeş doğru söylüyürsun ama sen biliyorsun ki yenilikleri dream yapar diğerleri sadece kopyalar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Yenilik nerde 2 senedir göremiyorum ? Söylerseniz biz de bilsek, yenilik olarak neler var? işlemci hızını yıl başında 1.3 ghz olarak yeni cihazlar cıkıyor. dm zamanında kararak veya donarak geçiş olsun dedik hala dm de yok. 3g yazılım denildi bazı yazılımlarında var. Eşdeğerler arasında seçim yapılmaya çalışılan, kıyaslanan cihazlara bakıyorum donanım olarak farklı cihazlar. vu+ ın bütün cihazlarında modul girişi bulunmakta. Türkiye için önemli bir fuar olan Cebit fuarına bile katılmayan Türkiye de kopyası ve klonuyla savaşamayan son kullanıcısını madur eden bir firma olarak görüyorum. Polimik yaratmamak adınada susuyorum.

sevgiler..
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 07-09-2012 at 09:32

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-11-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    514667

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi KRAL_29 Mesajı Göster
    Arkadaşlar yeni hd cihaz alacağım ama bir türlü karar veremiyorum, vu+ ultima ile hd box arasında kaldım ,drembox özelliklerini taşıyan ve en önemlisi görüntü yönünden net olması...
    Hdbox olarak neyi kastediyorsun ? Vu ultimo ile atlanta hdbox arasında kalmışsan elbette ultimo. yada ultimo ile hdbox et 9000 arasında kalmışsan yine ultimo derim özellik olarak çok fark var.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-06-2009
    Mekan
    27 Gaziantep
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    496912

Sanırım Atlanta HD Box, bir de VU+'un aynı olan bir HD Box 10000 diye bir cihaz vardı piyasada.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı