Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: Upload hızı

Member
    Giriş Tarihi
    29-07-2012
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    582251

Upload hızı

SELAM

DSMART NETI aradaım ıkı kez upload hızımı sordum soyeleyemedıler degısır mıs yuksek upload hızı olan servıs ıstedım altyapı yetersız dıyolar(kardesım sen bana servıs saglıyosun telekomun altyapısı harıc bır kurus yatırım yok emınım teknık servıs bıle yok) ustelık konu ıle ılgılı arkadasa yonlendırecem dıyor baglandıgım sahıs sesınızı alamıyorum dıyor(ıkı kez ust uste)nasıl bır sey anlamadım

BU UPOAD HIZINI ARTTIRACAK BIR PROGRAM VARMI ACABA

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

dsl teknolojidi en fazla 3 mbit upload veriyor oda vdsl bağlantıda.türkiyede 2 mbit upload 300 tlden başladığı varsayılırsa dünya dursa,gökteki güneş sönse size yüksek upload vermezler.ha ama aylık 1500 tlye 5 mbit upload var

Average Member
    Giriş Tarihi
    04-09-2007
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    379076

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi montevo Mesajı Göster
    dsl teknolojidi en fazla 3 mbit upload veriyor oda vdsl bağlantıda.türkiyede 2 mbit upload 300 tlden başladığı varsayılırsa dünya dursa,gökteki güneş sönse size yüksek upload vermezler.ha ama aylık 1500 tlye 5 mbit upload var
    :) aynen.uydunette simetrik ip var o da 200 tl :) upload ve download aynı hıza geliyor 20 mbit civarı :))

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    25-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    426414

metronet fiber varsa 10/10 hızı var. Aylık 49 lira mı ne? :)

Başka yolu yok.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2009
    Mekan
    55 Samsun
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    478890

metronet de çok az eyrde olduğ için uygun fiyatta yoksa telekom buna müsade eder mi?hele btk?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    519573

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi adlaykut Mesajı Göster
    SELAM

DSMART NETI aradaım ıkı kez upload hızımı sordum soyeleyemedıler degısır mıs yuksek upload hızı olan servıs ıstedım altyapı yetersız dıyolar(kardesım sen bana servıs saglıyosun telekomun altyapısı harıc bır kurus yatırım yok emınım teknık servıs bıle yok) ustelık konu ıle ılgılı arkadasa yonlendırecem dıyor baglandıgım sahıs sesınızı alamıyorum dıyor(ıkı kez ust uste)nasıl bır sey anlamadım

Superonline fiber ile 50 gba kadar ortalama upload hızım 9 mb, ortalama 600 - 700 kb upload hızını rahatlıkla görüyorum, 50 gb sonrası ise 1 mb bunda bile rahatlıkla 110 - 115 kb bir hızı rahatlıkla görmekteyim, bilhassa smile (?) adsl ile ki bu servis sağlayıcısı daha önce benimle beraber belirttiğim üzere ve diğer binlerce arkadaşın çok çeşitli internet sitelerinde ifade ettiği üzere her zaman sağlayabileceği hizmetin en azını verir, adsl kullanacaksınız en kötü ihtimal TTnet alın emin olun telekom teknik olarak ne verebiliyorsa her zaman maksimumunu verir, smile (?) adsl kullanmayın, kullandırtmayın! En başta teknik sorunlarla, santral bazlı sorunlarla uğraşmayın derim, sizlere tavsiyem...
    Düzenleyen rapitra : 04-09-2012 at 23:38

Senior Member
    Giriş Tarihi
    05-01-2010
    Mekan
    41 Kocaeli
    Üye No
    519573

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi adlaykut Mesajı Göster
    SELAM

Siz bile en başta bu servis sağlayıcısının telekomun altyapısı hariç bir kuruş bile yatırımının olmadığını kesin bir dille söylemiş ve teknik servis konusunda dahi onlara güveninizin olmadığını ifade etmişsiniz, o zaman hiç olmazsa, bir santrale gittiğinizde telekomda yüz yüze görüşebileceğiniz ve bir sorun olduğunda eve telefon kutusunu ve switchleri kontrol edebilecek yetkilileri olan TTneti tercih edin derim, sözde interneti birkaç lira indirimli kullanacağım deyip, smile (?) adsli seçip teknik sorunlarla uğraşıp yorulmayın derim ki şu an telekomun kampanyalarının hepsi smile (?) adslin kampanyalarından çok daha avantajlı ve hesaplıdır...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı