Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 18 mesajdan 1 ile 18 arası

Konu: Digiturk hd - dsmart hd arasında kaldım.

Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    538701

Digiturk sd_hd kutu değişikliği saçmalığı...

İYİ GÜNLER bugün digiturk ligtv yayınını açtıgımda çok bozuk bir görüntü karşıma çıktı. Yaklaşık 10-15 lira ayda fazla verip HD ye geçmeye karar verdim. Müşteri Hizmetlerini aradım Çanak Yön Değişimi ve Paket değişikliğiyle bugün yayınınız açılır dediler. Bende en yakın digiturk bayisine gittim Türksat kapatılıp Eutelsata geçilecek buda yaklaşık 1 - 1.5 ay sürer dediler hangi birine inanıyım böyle şey mi olur.

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

sizin Bayiiye gitmenize gerek yoktu....Zaten Müşteri Hizmetleri sizin başvurunuzun arkasından talebinizi bulunduğunuz Bölgedeki Teknik Servise gönderiyor...Onlarda sizi arayıp Randevu alıyorlar...Teknik servis randevu aldıktan sonra evinize gelip gerekli işi yapıyor...bu işlem 1-2 günde olmalı....bu kadar sürmez.

Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    538701

Digiturk Müşteri Hizmetleri bana zaten yardımcı oldu ama kendiniz en yakın bayiye giderseniz akşamki maç saatine yetiştirebiliriz dediler gittim 2 ay dan bahsediyor adam

Moderator
    Giriş Tarihi
    22-01-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    149

ooo size çok acelecisiniz :) Türkiye çapında o gün gelen bir talebi akşamki maça yetiştiren bir Bayi varsa haber verin bizde hemen ona gidelim... :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2012
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    576612

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fenerfb Mesajı Göster
    Digiturk Müşteri Hizmetleri bana zaten yardımcı oldu ama kendiniz en yakın bayiye giderseniz akşamki maç saatine yetiştirebiliriz dediler gittim 2 ay dan bahsediyor adam
    harbi saçmalık :hhh::hhh:

Banned Member
    Giriş Tarihi
    20-09-2011
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    568638

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi hedo Mesajı Göster
    ooo size çok acelecisiniz :) Türkiye çapında o gün gelen bir talebi akşamki maça yetiştiren bir Bayi varsa haber verin bizde hemen ona gidelim... :)
    var aydın söke bayii :) tanıdık

Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    538701

şaka bi yana kadın harbi 18.00 fenerbahçe sivas maçına yetişebilir dedi bende madem bu kadar hızlı oluyor bu işlem gittim adam sanki keriz avlıyor 2 ay diyor salak :D

Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    538701

Digiturk hd - dsmart hd arasında kaldım.

Merhabalar , arkadaslar biraz önce digiturk teknik servis geldi ve çanak yön değişimini yaptılar. Paket değişimini yaptık. Fenerbahceliyim ve biraz önce DSMART iptal dilekçesi verecektim , şöyle birşey var Fenerbahçenin 1 maçı şifreli 1 maçı şifresiz olacağını söylediler ve bende kararsız kaldım şimdi hangisini takıyım da seyrediyim birisi eutelsattan yayın veriyor diğeri türksattan 2 sindede fenerin şifreli maçı var..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

Merhabalar , arkadaslar biraz önce digiturk teknik servis geldi ve çanak yön değişimini yaptılar. Paket değişimini yaptık. Fenerbahceliyim ve biraz önce DSMART iptal dilekçesi verecektim , şöyle birşey var Fenerbahçenin 1 maçı şifreli 1 maçı şifresiz olacağını söylediler ve bende kararsız kaldım şimdi hangisini takıyım da seyrediyim birisi eutelsattan yayın veriyor diğeri türksattan 2 sindede fenerin şifreli maçı var..
    bazı haber sitelerinde fenerbahçenin tüm maçlarının şifresiz yayınlanacağı yazıyordu forumdada var bu konu
    Düzenleyen yates_32 : 03-09-2012 at 12:12

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2006
    Mekan
    67 Zonguldak
    Kan Grubu
    AB Rh ( + )
    Üye No
    184506

fb tüm maçlar şifresiz sadece gs nin 3 maçı dsmartta 3 maçı doğuş tarafından fta verilecek

Banned Member
    Giriş Tarihi
    05-03-2012
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    576612

geçen sene bizde uefa da tek takımdık şifresiz verdiler tüm maçları bence bi değişiklik olmaz şifresiz izleriz olmadı aç idmanı ordan izle 2 side sd olcak zaten ama hd izlemek isterim dersen starhd dt de yok dsmartta var ona göre karar ver bana sorarsan hiç boşuana aylık para verme zaten dt de yeterince kanal var eğer maçalr şifreli olursa dandik bi uyduyla idman dan izlersin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-03-2006
    Mekan
    27 Gaziantep
    Üye No
    200701

Ama HD yayın sadece D-smartta.Bunu da göz önüne alın.Bu yüzden StarTV HD gelemiyor digitürke..

Average Member
    Giriş Tarihi
    25-10-2004
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    35769

Digitürk HD ile D Smart HD, her konuda kıyas kabul etmez. Bende ikisi de var. Yayın kalitesi Digitürk'ün çok üstün. Bir tek Startv için D-Smart alınmaz bence.

Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    538701

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi avercan Mesajı Göster
    Digitürk HD ile D Smart HD, her konuda kıyas kabul etmez. Bende ikisi de var. Yayın kalitesi Digitürk'ün çok üstün. Bir tek Startv için D-Smart alınmaz bence.
    Çift çanak ile hem digiturkhd hem dsmarthd izleyebilirmiyim ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

Çift çanak ile hem digiturkhd hem dsmarthd izleyebilirmiyim ?
    çift çanak harici izleyemezsiniz zaten biri türksata bakacak biri eutelsata türksat üzerinden digiturk izleyecekseniz tek antenle izlersiniz onada çift çıkışlı lnb lazım

Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    538701

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yates_32 Mesajı Göster
    çift çanak harici izleyemezsiniz zaten biri türksata bakacak biri eutelsata türksat üzerinden digiturk izleyecekseniz tek antenle izlersiniz onada çift çıkışlı lnb lazım
    Şu an Eutelsat W3 den digiturkhd yayını alıyorum. İkinci çanağı bağladığımda problem olmadan izleyebilirmiyim ?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    31-01-2008
    Mekan
    32 Isparta
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    415238

Şu an Eutelsat W3 den digiturkhd yayını alıyorum. İkinci çanağı bağladığımda problem olmadan izleyebilirmiyim ?
    bitane çanak antende türksata bağlayacaksınız bitane de kablo çekeceksiniz dsmartı boşta olan tv nin hdmı girişine bağlayacaksınız sorunsuz izlersiniz ben öle yapıyorum iki tane ayrı ayrı kablo çektim hdmı1 girişinde dsmart hdmı girişinde digiturk humax bağlı sadece kumandadan hdmı seçmek yeterli oluyor sorunsuz izliyorum

Member
    Giriş Tarihi
    11-08-2010
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    538701

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi yates_32 Mesajı Göster
    bitane çanak antende türksata bağlayacaksınız bitane de kablo çekeceksiniz dsmartı boşta olan tv nin hdmı girişine bağlayacaksınız sorunsuz izlersiniz ben öle yapıyorum iki tane ayrı ayrı kablo çektim hdmı1 girişinde dsmart hdmı girişinde digiturk humax bağlı sadece kumandadan hdmı seçmek yeterli oluyor sorunsuz izliyorum
    1 tane televizyon var hangisi gerekirse onu takarım olmazmı :D

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı