Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: lig tv maç öncesi yayın

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-03-2008
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    426890

lig tv maç öncesi yayın

maç öncesi yayın berbat arkadaşlar 2 kişi çıkmış sohbet ediyor bune yaa ben sahayı izlemek trübünleri izlemek istiyoum

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2008
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    470881

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi raptile Mesajı Göster
    maç öncesi yayın berbat arkadaşlar 2 kişi çıkmış sohbet ediyor bune yaa ben sahayı izlemek trübünleri izlemek istiyoum
    hocam müşteri hizmetlerini aramayı düşünmediniz mi ?,belki bir açıklama yapardı..

Supervisor
    Giriş Tarihi
    20-11-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    401172

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mertkoc81 Mesajı Göster
    hocam müşteri hizmetlerini aramayı düşünmediniz mi ?,belki bir açıklama yapardı..
    bunun müşteri hizmetlerinle ne alakası var ligtvnin yayın akısına mı karısacakalar

Average Member
    Giriş Tarihi
    08-07-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    235986

ilk defa seyrediyorsunuz ligtv sanırım :)

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2005
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    89277

Benim gibi yap Mac baslayinca ac bitince hemen kapat kafan agrimaz hic olmasa.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-10-2007
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    389988

cok guzel fikir

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Farsan Mesajı Göster
    Benim gibi yap Mac baslayinca ac bitince hemen kapat kafan agrimaz hic olmasa.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    532643

ben de çok şikayetçiyim bu konuda. koy sahanın kenarına bir portatif masa geç başına. yönetmen arkada hazırlık yapan futbolcuları tribünleri göstersin. sen yorumunu yapmaya devam et. ama yok uafcık sıkışık bir ortamda 2 tabure otur aynı şeyleri 1 saat tekrarla dur. hele derbilerde 2-3 saat sürüyor maç önü yayınlar.

ama yine de lig tv'ye kızamıyorum. çünkü diğer bütün kanallar maç öncesi yayının %90'ını reklam koyarak geçiriyor.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    549300

Maç öncesi izleyip ne yapıyorsunuzki :)
    Maç başlamadan 5 dakika önce açarım, maç sonrasındada 10-15 dakika bakarım o kadar. Eskiden maratonu izlerdik artık o da izlenmiyor buzdağı hakan şükürle 2 kelimeyi bir araya getiremeyen tümerin yorumları izlenecek gibi değil, şansalda artık beceremiyor bu işi orda markus konuşuyor adamın lafını kesiyor, rejiyle falan konuşuyor ahmet top 10 hazır mı, ahmet röprotaj var mı falan tam amatör :) Markusun hakem yorumlarına bakıyorum o kadar. Nerde eski şansal erman ikilisi.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    30-09-2009
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    508421

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Fright Mesajı Göster
    Maç öncesi izleyip ne yapıyorsunuzki :)
    Maç başlamadan 5 dakika önce açarım, maç sonrasındada 10-15 dakika bakarım o kadar. Eskiden maratonu izlerdik artık o da izlenmiyor buzdağı hakan şükürle 2 kelimeyi bir araya getiremeyen tümerin yorumları izlenecek gibi değil, şansalda artık beceremiyor bu işi orda markus konuşuyor adamın lafını kesiyor, rejiyle falan konuşuyor ahmet top 10 hazır mı, ahmet röprotaj var mı falan tam amatör :) Markusun hakem yorumlarına bakıyorum o kadar. Nerde eski şansal erman ikilisi.
    2 lafı bir araya getiremeyen Tümer mi ? Şu an Türkiyede eski futbolcular arasında en net konuşan kendini ifade edebilen kelime haznesi yüksek ve doğru bilgiler aktaran bir tek Tümer var . Mustafa Doğan la karıştırdın herhalde

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-08-2012
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    582419

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi raptile Mesajı Göster
    aynen katılıyorum sana.bu ne anlamsız yayıncılık bana tirübünleri göster ısınan futbolcuları göster yok adam stüdyodan canlı yayın yapıyor.resmen saçmalık.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı