Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: Hiremco Cobra Biss Yardım

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-04-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    337930

Hiremco Cobra Biss Yardım

1 hafta önce plazma tv için bu cihazı aldım. Görüntü kalitesi özellikle hd yayınlarda gayet güzel. Benim sorum biss girişi için. Örneğin internette star tv nin biss giriş şifrelerini yazmışlar fakat ben bu harf ve numaraları *** giriş yernde neyi nereye yazacağımı anlamadım bir sürü yer var.

Biss ID: 0×1FFB (eğer 6 haneli ise biss ID 0×001FFB olarak girilmelidir.)

Biss TP: 11794/5632(H) (Bazı modellerde bu sorulmamaktadır.)

*** Değeri: A021230035461400 (eğer 12 hane varsa *** değeri A02123354614 olmalıdır.)

Star hd için biss bunu vermişler internete bu değerleri nereye gireceğim ve nasıl. Harf yazmak için hangi tuşa basacağım?

2. alet geldiğinde trt-hd gösteriyordu ancak dün frekans düzelemesi yaptım ve trt-hd, trt1-hd nin frekasının güncellendiğini gördüm. eskiyi silip yenisini girdim. trt1-hd gösteriyor ancak trt-hd şifreye giriyor. eski frekansı tekrar girip aratım ama yine değişmedi şu an izleyemiyorum.

3. sadece turksat uydusundan yayın yapan şifreli kanalları izlemek için modül fln mı almak gerekiyor başka bir you yok mu? Bu modüller bazıları süreli olduğunu gördüm süre kısıtlamasız şifre kıran modüller yok mudur? Plazma tv de sadece pcmcia card slot girişi var buraya modül koyulabiliyor mu yoksa uygun uydu alıcısı mı almamız gerekiyordu.

TV: LG 50PM6800

Bu konuda da yeniyim pek bir bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2006
    Mekan
    44 Malatya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    182196

cihaz uydudan güncellemeli bir cihaz h,ç bir şey yapmana gerek yok uydudan güncelle otur keyfine bak bende kullanıyorum çok güzel bir cihaz çok doğru bir seçim yapmışsınız hayırlı olsun

Starting Member
    Giriş Tarihi
    03-04-2007
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    337930

Trt hd geldi ancak şu keyy girme işini anlatan olursa sevinirim :) Nat Geo gibi kanallar acak modülle vs mi izlenebilir?

Average Member
    Giriş Tarihi
    10-10-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    139411

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi ozzy_945 Mesajı Göster
    Trt hd geldi ancak şu keyy girme işini anlatan olursa sevinirim :) Nat Geo gibi kanallar acak modülle vs mi izlenebilir?
    yasal abonelikle izlenebilir o dediğiniz kanal,
    saygılar

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık