Merih Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: cccam sorunu

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-11-2009
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    512410

cccam sorunu

slm ----------

arkadaslar ben dün GB ye openmips2 yükledim ardindan setting buraya kadar bir sorun olmadi ama neden se cccam,i yüklememe ragmen tv den göremiyorum bu nedenlede ayarlarini yapamiyorum ama bilgi sayardan bakinca hersey yerli yerinde nedense tv de yükledigimi bulamiyorum cccami da atmadigin yer kalmadi
    var,etc icine tmp icine script,bin icine attim isede yinede tv de yok
    Softcam Setup kısmından CCcam 2.3.0 ı start edmek istiyorum ama dosya yok.
    nerede yanlislik var anlamadim..

ikinci sorun

nstreanPlayerVOD ve seyere2 dosyasini da talimata göre yükledim oda yok GB yi kac defa yeniden calistirdim ise yine dosya yok .

bende önceden mips1 vardi tüm dosyalari yükleyince ekranda gözüküyordu bu 2,de ise tam tersine hic bir dosyayi kayit yapmiyor ki bende ayarlarini tv den yapayim..sizlerden yardim bekliyorum nerede yanlislik var,

Member
    Giriş Tarihi
    16-09-2006
    Mekan
    Üye No
    262531

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi asterix64 Mesajı Göster
    slm ----------

arkadaslar ben dün GB ye openmips2 yükledim ardindan setting buraya kadar bir sorun olmadi ama neden se cccam,i yüklememe ragmen tv den göremiyorum bu nedenlede ayarlarini yapamiyorum ama bilgi sayardan bakinca hersey yerli yerinde nedense tv de yükledigimi bulamiyorum cccami da atmadigin yer kalmadi
    var,etc icine tmp icine script,bin icine attim isede yinede tv de yok
    Softcam Setup kısmından CCcam 2.3.0 ı start edmek istiyorum ama dosya yok.

nerede yanlislik var anlamadim..

ikinci sorun

nstreanPlayerVOD ve seyere2 dosyasini da talimata göre yükledim oda yok GB yi kac defa yeniden calistirdim ise yine dosya yok .

bende önceden mips1 vardi tüm dosyalari yükleyince ekranda gözüküyordu bu 2,de ise tam tersine hic bir dosyayi kayit yapmiyor ki bende ayarlarini tv den yapayim..sizlerden yardim bekliyorum nerede yanlislik var,
    asterrix64 arkadasim sana zahmet bu sayfalari icelermissin
    belki burda sorunun cavabini bulursun

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-11-2009
    Mekan
    Üye No
    512410

slm .............

nstreamplayerVOD u actigimda ekranda söyle bir uyari geliyor.

einige plugin sind nicht verfügbar altinda
    Exsensions/streamplayerVOD (bad magic number in/usr/lib/enigma2/python/plugen/extensions/nstreamplayerVOD/_init_pyo)

google den tercümesi
    Bazı eklenti altinda mevcut değildir
    Exsensions / streamplayerVOD (kötü sihirli sayı in/usr/lib/enigma2/python/plugen/extensions/nstreamplayerVOD/_init_pyo)
    sorun nerde anlasilan plugin tam olarak calismiyor hangi plugin yüklemem gerekir.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    03-11-2009
    Mekan
    Üye No
    512410

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bicare Mesajı Göster
    asterrix64 arkadasim sana zahmet bu sayfalari icelermissin
    belki burda sorunun cavabini bulursun

slm -------

arkadasim ben zaten o sayfalari inceledim o talimatlar dogrultusunda yaptim ancak tv ekraninda gözüken hic bir sey yok

flashFXP programinda hersey yerli yerinde kayitlari yapilmis yerlerinde duruyor ama nedense tv de ben bunlari bulamiyorum
    ekramda bunlarin yüklenmedigi ile ilgili uyari geliyor bu nedenlede olmayan bir seyin ayarini yapamiyorum dogal olarak.

5. Merih Banner Alt

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı