Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 16 mesajdan 1 ile 16 arası

Konu: Smart Aktif

New Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2012
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    581864

New Icon26 Smart Aktif

D smart HD cihazımın menüsünde Smart Aktif adında bir bölüm var.Girince Smart Aktif yakında burada yazıyor.Bu nedir bilgisi olan var mı?

Average Member
    Giriş Tarihi
    14-10-2007
    Mekan
    01 Adana
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    390953

Online işlem menüsü oldugunu tahmin ediyorum

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-03-2011
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    557037

Cihaziniz Hd+ mi? Ayrica tam olarak nerede? Cihaziniz HD ise yazilimi ne?

New Member
    Giriş Tarihi
    16-07-2012
    Mekan
    09 Aydın
    Üye No
    581864

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Billie Joe Mesajı Göster
    Cihaziniz Hd+ mi? Ayrica tam olarak nerede? Cihaziniz HD ise yazilimi ne?
    Cihazın kutusunda ve dışında HD yazıyor.Menülerde HD+ yazıyor.Bazen PLUS üyeliğiniz yok diye uyarı filan çıkıyor.Tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum.
    18 Temmuz 2012 yazılımı.Menü tuşuna basınca gelen yerde en altta.

New Member
    Giriş Tarihi
    31-08-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    583295

New Icon12

evet arkadaşım smart aktif aylardır var heyecanlanmaya gerek yok bende de sendeki cihazdan var pace hd
    Düzenleyen LIONSGATE : 01-09-2012 at 17:56

Member
    Giriş Tarihi
    01-04-2005
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    89024

Ark.bende max HD uyesiyim pace HD cihaz verdier merak edip inceledim smart aktif cihazla modem arası jak45 bağlantı yapıyorsun onli işlemle oyunlar aktif diğerleri yakında açılacak diyor

Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    582138

Standart hd cihazlarlada blu sistemine girilebilinse ne kadar güzel olur

misal dt hd cihazlar gibi...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    76070

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi MTLBLGN Mesajı Göster
    Standart hd cihazlarlada blu sistemine girilebilinse ne kadar güzel olur

misal dt hd cihazlar gibi...
    bu cihazlardaki usb ne işe yarıyor demekki aktif edecekler ki usb koymuşlar digitürk aktif etti kendi cehazlarında kayıt işini

Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    582138

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi fa77 Mesajı Göster
    bu cihazlardaki usb ne işe yarıyor demekki aktif edecekler ki usb koymuşlar digitürk aktif etti kendi cehazlarında kayıt işini
    Benim next15000hd de usb giriş varmı bilmiyorum ama bu cihazlar internete girebiliyor dt gibi plus cihaza gerek kalmada blu servisini kullanabilsek

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    23-02-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    76070

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi MTLBLGN Mesajı Göster
    Benim next15000hd de usb giriş varmı bilmiyorum ama bu cihazlar internete girebiliyor dt gibi plus cihaza gerek kalmada blu servisini kullanabilsek
    hard disk belki o yüzden bekletiliyordur aktif edilmek için muhtemelen ekim kasım gibi aktif olur ozaman

Senior Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2008
    Mekan
    10 Balıkesir
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    457055

2015 oldu hala bu menü pasif, bir şeyler yapmak ve hizmet vermek bu kadar mı zor.

New Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2013
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    589646

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mustafaa96 Mesajı Göster
    Cihazın kutusunda ve dışında HD yazıyor.Menülerde HD+ yazıyor.Bazen PLUS üyeliğiniz yok diye uyarı filan çıkıyor.Tam olarak ne olduğunu ben de bilmiyorum.
    18 Temmuz 2012 yazılımı.Menü tuşuna basınca gelen yerde en altta.
    D'smart cihazınızda iki LNB girişi var ise cihazınız HD+ siz HD aboneliği aldığınız için sadece cihazı vermişler. isterseniz bayiden ücreti karşılığında plus (Hard disk)i alıp cihazı plus olarak kullanabilirsiniz
    Düzenleyen onurdevrim : 27-03-2015 at 21:08

New Member
    Giriş Tarihi
    01-02-2013
    Mekan
    01 Adana
    Üye No
    589646

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi mustafaa96 Mesajı Göster
    D smart HD cihazımın menüsünde Smart Aktif adında bir bölüm var.Girince Smart Aktif yakında burada yazıyor.Bu nedir bilgisi olan var mı?
    o hep vardı zaten yalnız cihazın internete bağlı olması gerekiyor online işlemler yapmak

Senior Member
    Giriş Tarihi
    12-04-2007
    Mekan
    16 Bursa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    340692

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi onurdevrim Mesajı Göster
    D'smart cihazınızda iki LNB girişi var ise cihazınız HD+ siz HD aboneliği aldığınız için sadece cihazı vermişler. isterseniz bayiden ücreti karşılığında plus (Hard disk)i alıp cihazı plus olarak kullanabilirsiniz
    Ücret karşılıgı hard disk alınamıyor.Plus cihazlar üyeler verilebiliniyor.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-04-2009
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    490594

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi onurdevrim Mesajı Göster
    Pace HD+ cihazı ilk alırken düz HD abonelik ile aldıysanız o cihaz artık HD+ olarak tanımlanamıyor sistemde ve bayilerden HDD alsanız bile sistem bu cihazla HDD'yi eşleştirmediği için bir işe yaramıyor. Bu problemle ilgili bir çok defa kayıgt açtırdım ancak şikayetlerime yanıt vermek için arayanlar cihaz sisteme HD+ olarak tanımlanamıyor o nedenle HD+ istiyorsanız bu cihazı iptal edip yeni cihaz almanız gerekiyor dediler. Sistemsel bir eksiklikten dolayı daha doğrusu Dsmart'ın cihaz temin politikasından dolayı bu sorunların aşılamadığını öğrendim. Dsmart bu gibi sorunlarından dolayı hiçbir zaman bir Digitürk olamadı ve olamayacak gibi de görünüyor. Digitürk'ün cihaz temin politikası mükemmel işliyor. Dsmart cihazınızı aldıktan sonra 2 yıl geçti diyelim bir sorun oldu cihazda garantisi yok elinizde patlıyor cihaz hatta aboneliğiniz devam ediyor olsa bile. Paranızla cihazı tamir ettirip aboneliğinizi izliyorsunuz. Veya garanti süresi içinde bile cihazda sorun olduğunda servise veriyorsunuz cihaz tamir edilip gelinceye kadar size cihaz falan vermiyorlar. Digitürk'te böyle sorunlar yok. Digitürk anında yeni bir cihaz verir sorunlu cihazı siz bir daha görmezsiniz. Cihaz peşinde koşmazsınız. Digitürk pahalı mı? evet pahalı. Ancak kaliteli hizmetin pahalı olması sorun olmaz. Sonuç olarak Dsmart'ın cihaz temin politikasında ciddi düzeltmeler yapması gerekiyor. Çünkü müşteriye rahatsızlık veren ve sorun çıkaran bir sistem kurmuşlar.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-01-2013
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    588982

bendede var bu cihazdan ethernet bağlantısı var modeme diye kullanmıyorum. Bu devirde ethernet bağlantısımı kaldı allah aşkına. Ayrıca gönderilen mesajlar reklam amaclı oluyor ve kanal değişim menusundede reklam alıyor fanatik vs. Bunları bizden izinsiz olarak yapıyor. Çok konu var şikayet edilmesi gereken ama .... :warn:
    Düzenleyen mkccp10 : 30-03-2015 at 10:33

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı