Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Vlc player ile tv kartımdan yayın izleme sorunu. Yardım..!

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2012
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    583280

Vlc player ile tv kartımdan yayın izleme sorunu. Yardım..!

Selamun aleyküm, benim şöyle bir sorunum var vlc player dan yakalama aygıtı olarak dvb-s tv kartımın yayınlamakta kullandığı frekansları giriyorum ama hata veriyor nereye baktıysam ne yaptıysam yapamadım. Bununla daha önce uğraşıp çözen var mıdır var iseniz yardımcı olun lütfen. Yani bu illa frekans girmeyle değil frekansların kayıtlı olduğu playlist (.m3u) formatı v.b gibi dosyalarıda kabul ediyormuş hatta easy blindscan diye bir program var orada kanalların üzerine sağ-tık deyip vlc de aç deyince açıyormuş ama benim kartımı desteklemediğinden o programıda kullanamadım. Bana herhangi bir yerden türksat 2a 3a kanallarının frekanslarını veren (.m3u formatlı) bir yerde önerebilirsiniz veya siz bildiğiniz programlardan alabiliyorsanız verebilir misiniz. Nolur bu Allah'ın kuluna bir yardım. :warn::warn::warn:

Saygılarımla...

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sard.555 Mesajı Göster
    Selamun aleyküm, benim şöyle bir sorunum var vlc player dan yakalama aygıtı olarak dvb-s tv kartımın yayınlamakta kullandığı frekansları giriyorum ama hata veriyor nereye baktıysam ne yaptıysam yapamadım. Bununla daha önce uğraşıp çözen var mıdır var iseniz yardımcı olun lütfen. Yani bu illa frekans girmeyle değil frekansların kayıtlı olduğu playlist (.m3u) formatı v.b gibi dosyalarıda kabul ediyormuş hatta easy blindscan diye bir program var orada kanalların üzerine sağ-tık deyip vlc de aç deyince açıyormuş ama benim kartımı desteklemediğinden o programıda kullanamadım. Bana herhangi bir yerden türksat 2a 3a kanallarının frekanslarını veren (.m3u formatlı) bir yerde önerebilirsiniz veya siz bildiğiniz programlardan alabiliyorsanız verebilir misiniz. Nolur bu Allah'ın kuluna bir yardım. :warn::warn::warn:

Saygılarımla...
    bu yazımı inşallah okursun vlc programı ile dvb s veya dvb s2 hiç bir kart ile dvb oynatıcı olarak çalışmaz hiç bir zaman size bunun çalışacağını söyleyen gelsin yazsın nasıl çalıştırılıyormuşta bizde öğrenelim dvb s veya dvb s2 kartlar sadece şu yazacağım dvb oynatıcı programları ile çalıştıra bilirsiniz altdvb,maythatre,smartdvb,dvbdream,dvbwieri,progdv b bu dvb oynatıcılar ile uydudan yayını sayredebilirsiniz mp.3 formatı transponder dosyası yoktur senin şuan tek bir adet mesajın olduğu için sana mesaj gönderemiyorum bana msn adresini kullandığın bilgisayar sistemini ve hangi dvb kartını mesaj olarak at saygılarımla

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2012
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    583280

Özel mesaj hakkım yokmuş hocam buradan yazayım. Öncelikle yardımcı olduğun için teşekkürler. Şöyle söyleyeyim vlc playerda yakalama aygıtı kısmında dvb-s seçeneği var ve oradan yapılıyormuş eskiden yapmış arkadaşım ancak şimdi hata veriyor ve yapamıyorum. İnternette hata çok ama hatanın sorununu söyleyen yok. Aslında ben tam olarak yapmak istediğimi söyleyeyim belki bana başka şekilde yardımcı olursunuz. Benim yapmak istediğim vlc playerda yayınlayacağım kanalı akış ile evdeki diğer bilgisayarlarda izleyebilmek onun için istiyorum yani bilgisayarımdaki yayını stream yapmak istiyorum. Kullandığım bilgisayar core 2 duo windows xp işletim sistemi tv kartım ise technisat sky star 2 modeli.

Saygılarımla...

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2012
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    583280

Arkadaşlar ne olur bir yardım

Starting Member
    Giriş Tarihi
    30-08-2012
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    583280

showthread.php?t=365103&p=4140824&viewfull=1#post4 140824

Bunu yapmaya çalışıyorum ne full programı var ne plugini çok mu zor yardımda bulunmak

Banned Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2005
    Mekan
    45 Manisa
    Üye No
    102220

saygılarımla
    Düzenleyen NEXX45 : 14-10-2012 at 02:28

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız