Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 6 mesajdan 1 ile 6 arası

Konu: Topfiled MR upgrade Hatası

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1075

Topfiled MR upgrade Hatası

:kalays: Magic'ten çevirme Matrix Reloaded 1.052 olan modül versiyonumu Fun5 ile bir türlü Upgrade edemiyorum. Neredeyse piyasadaki tüm Dosyaları denedim. Sürekli olarak 1 veya 2 veya son kartta download error image corrupt veriyor. Farklı TF Firmware'ler yükledim. Bu sorunu nasıl aşabilirim? Böyle bir sorun ile karşılaşan oldumu? Lütfen yardım. :crashs:

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2003
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    78

slm arkadasım bendede aynı recever var..aynı magıcten donusum mr yapıldı 1,04 ıdı..fakat bır sure sonra 1,55 yapmak ıstedım senın gıbı yaptımsa error sonuc..bazısı dıyor topfıled olmuyor bazısı kartı yanlıs yazıyorsun(kart yazmada acemı olsam tamamda)
    sonra yeni bir İnfinity Usb&Phoenix Com Programmer aldım aaa ne goreyim benım makına tıkır tıkır fun6 kartla guncellıyor modulu
    megerse makına sucsusmus.:) sorun kartlar dogru yazılmıyor mus..fakat normal yazıyordu
    yenı fun5-6 kartlar sorun oluyor bazı programerlerde onun ıcın iyi bir progamerde yazdır sorun kalmaz dene pişman olmassın

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-01-2004
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1001

matrix yukleme

selam arkadaslar kullandıgınız loader prg sı buyuk ıhtımalle master burner kullanıyorsunuz aynı hatayla ben karsılastım ve cok ugrastım esas sorun ne programer nede fun card larda sorun master burner da bunun yerıne card writer 2.06 veya 2.08 kullanın kesın cozum arkadaslar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    17-12-2003
    Mekan
    Türkiye Dışı / Other Country
    Üye No
    78

bende denedım olmadı.cardmaster master burner hata verıyor,cardwrıter yazıyordu fakat yukleme yapmıyordu hata oluyordu sonucta..
    yenı aldıgım usb programer ıle yukledım fun6 kartı hıc sorunsuz uprage basladı ve bıttı..bende benım recever olmuyor zannettıdım..

Member
    Giriş Tarihi
    27-01-2004
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    1075

arkadaşlar sonunda Master Burner 2.3 ile Fun5 card yazmayı başardım. Herkese tşk.

Member
    Giriş Tarihi
    02-02-2004
    Mekan
    22 Edirne
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    1526

genelde fun6 sorunlu ama fun5 ile kartı yüklemede hata veriyor (hernekadar karta doğru yazıldığını sansakta) ama 2-3 defa yükleyip deneyince oluyor

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı