Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 10 mesajdan 1 ile 10 arası

Konu: Digitürkle İlgili Bir Sorum Var

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    442137

Digitürkle İlgili Bir Sorum Var

Selam Alüküm
    Saygıdeger Forum Dostlarıma Bir Sorum Olacak
    Galatasaray Maçını İzledikten Sonra Beşiktaşı Çok Beğendim Ve Digitürk Almaya Karar Verdim;Fakat Digitürke Başvurunca +18 Kanallar İnşallah Yoktur Veya Biz İsteğince Mi Oluyor Onu Merak Ettim
    Allah Muhafaza Kızlarım Açarlar Yanlışlıkla Olurya,,,
    Bir Yardımcı Olursanız Sevinirim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    27-09-2004
    Mekan
    26 Eskişehir
    Üye No
    31129

Bahsettiğiniz kanallar isteğe bağlıdır.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bjk.06 Mesajı Göster
    Selam Alüküm
    Saygıdeger Forum Dostlarıma Bir Sorum Olacak
    Galatasaray Maçını İzledikten Sonra Beşiktaşı Çok Beğendim Ve Digitürk Almaya Karar Verdim;Fakat Digitürke Başvurunca +18 Kanallar İnşallah Yoktur Veya Biz İsteğince Mi Oluyor Onu Merak Ettim
    Allah Muhafaza Kızlarım Açarlar Yanlışlıkla Olurya,,,
    Bir Yardımcı Olursanız Sevinirim
    Burdaki kampanya ile alacaksan; evet +18 kanallarını hediye sisteminde olduğu için açılacaktır.çünkü bu sistemden dolayı oluyor.Ama yok ben kendi paketimi oluturup alacam dersen tabii o sana bağlı.
    zaten o kanallarda pın kodu vari. yalnız pın kodu 0000 oluyor ;;;sanırım bu kodu değiştirebilirsiniz. Mhz tarafındam.

Member
    Giriş Tarihi
    08-06-2012
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    580605

O kanallar kilitli oluyor kiliti felanda kaldırılmıyor denemiştim ***** channel yazıyor :D
    pin kodu 0000 oluyor ayarlardan değiştirebiliyorsunuz kimsede giremez pin kodu girmeden ayrıetten ücretli o kanallar aylık 15 tl mi ne

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    549300

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Lene Mesajı Göster
    Burdaki kampanya ile alacaksan; evet +18 kanallarını hediye sisteminde olduğu için açılacaktır.çünkü bu sistemden dolayı oluyor.Ama yok ben kendi paketimi oluturup alacam dersen tabii o sana bağlı.
    zaten o kanallarda pın kodu vari. yalnız pın kodu 0000 oluyor ;;;sanırım bu kodu değiştirebilirsiniz. Mhz tarafındam.
    O kanallar bu kampanya dahilinde kapalı geliyor, yetişkin paket hediye ancak 6 ay boyunca ücretsiz 6 ay sonunda normal fiyattan 6 ay daha devam zorunluluğu var.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Fright Mesajı Göster
    O kanallar bu kampanya dahilinde kapalı geliyor, yetişkin paket hediye ancak 6 ay boyunca ücretsiz 6 ay sonunda normal fiyattan 6 ay daha devam zorunluluğu var.
    Yanlış Bilgi veriyorsun.Bak adamlar Maddede belirtmiş.

Hediye süresi bitiminde Yetişkin Ve Spor Extra Paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
    - Yetişkin ve Spor Extra Paket hediyeleri taahhütlü bir servis olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu pakete ait kanallarınız kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

6 Ay sonunda devam etme zorunluluğu Yoktur.İsterse kapatabilir.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-12-2010
    Mekan
    33 Mersin
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    549300

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Lene Mesajı Göster
    Yanlış Bilgi veriyorsun.Bak adamlar Maddede belirtmiş.

Hediye süresi bitiminde Yetişkin Ve Spor Extra Paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
    - Yetişkin ve Spor Extra Paket hediyeleri taahhütlü bir servis olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu pakete ait kanallarınız kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinizi devam ettirmek için online işlemlerden üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

6 Ay sonunda devam etme zorunluluğu Yoktur.İsterse kapatabilir.
    Niye yanlış bilgi vereyim arkadaşım kampanyadan bizzat yararlandım, yetişkin kanallar kapalı geldi, müşteri hizmetleriyle görüştüm yukarda verdiğim bilgiyi paylaştılar, arayıp teyyit edebilirsin. Bahsedilen madde sporextra paketi için.
    Düzenleyen Fright : 30-08-2012 at 13:26

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Fright Mesajı Göster
    Niye yanlış bilgi vereyim arkadaşım kampanyadan bizzat yararlandım, yetişkin kanallar kapalı geldi, müşteri hizmetleriyle görüştüm yukarda verdiğim bilgiyi paylaştılar, arayıp teyyit edebilirsin. Bahsedilen madde sporextra paketi için.
    Dememkki senin işlemini yapan mhz. bu kampanyanın maddesinden haberi yok,o güncel prosederü uygulamış.
    Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler mutlaka web sitesinden ki forumu doldurup o şekilde üye olsunlar.bazı üyelik modelleri web site ve bayiilikli üyelikler değişik olabiliyor.
    Yukarıdaki madde de önemle belirtilmiş.Yetişkin ve spor extra tahaatütlü bir servis değildir diye.Eğer senin üyelik bu maddeye uymuyorlarsa gidip Tüketiçi H.K H.başvurabilirsin.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

Arkadaslar Şampiyonlar Paketi + Beko BASKETBOL LİGİ vs bir paket istiyorum.Kampanyalı uygun secenek var mı bıldıgınız yardımcı olursanız ona gore gorusecegm veya sızın bulundugunuz paket hangısı ve memnun musunuz ( SPOR PAKETI olarak) Tsk ler ...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    29-06-2008
    Mekan
    06 Ankara
    Üye No
    442137

Bilgi İçin Teşekkürler :wave:

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız