Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 4 mesajdan 1 ile 4 arası

Konu: digitürk fta yayınları

Junior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2008
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    434817

digitürk fta yayınları

ben 2 yıl önce digitürk anadolu taraftar paketi satın almıştım. fakat bu süre içerisinde vermiş oldukları uydu alıcısından 18 adet digitürk tv ve radyo kanalrı haricinde hiçbir ulusal kanalı izleyemedim. bende sadece maç esnasında o oyduyu açıp diğer zamanlarda ulusal kanalları izlemek için kendi uydu alıcımı kullandım. fakat bu sene üyeliğimi telefon ile süperlig paketine dönüştürdüm. şimdi ben maçlar esnasında bir uydu alıcısı onun haricinde ayrı bir uydu kullanmmak istemiyorum .digitürk uydu alıcısından hem maçları hemde turksatta yayın yapan uluısal kanalları izlemem mümkün değilmidir.
    not: benim üyeliğim turksat paketi kapsamındadır. fakat kutunun altında sadece eutelsat paketi içindir diyor ve ben ilk aldığım pakette turksat kapsamındaydı.
    ayrıca uydu alıcısındaki genel ayarlar kısmında FTA kapalı görünüyor ve manul arama olsun,otomatik arama olsun menülerde yok.
    yardımcı olabilecek arkadaşların desteklerini bekliyorum.

Adviser
    Giriş Tarihi
    10-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    423904

Actiginiz konuyu 50 kisi okumus ama kimse cevap yazmamis. (cok enteresan)
    Uyeliginiz turksat uzerinden oldugu icin turksat uydusundan yayin yapan FTA (sifresiz) kanallari izleyebilmeniz gerekmektedir. Fakat Fta kanallarini izleyebilmeniz icin uydu alicinizin fta mode si acik olmalidir. Fta mode yi actirmak icin digiturk musteri hizmetlerini arayin veya digikutunuz ile birlikte size en yakin digiturk teknik servisine gidin.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    27-05-2008
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    434817

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bjkali Mesajı Göster
    Actiginiz konuyu 50 kisi okumus ama kimse cevap yazmamis. (cok enteresan)
    Uyeliginiz turksat uzerinden oldugu icin turksat uydusundan yayin yapan FTA (sifresiz) kanallari izleyebilmeniz gerekmektedir. Fakat Fta kanallarini izleyebilmeniz icin uydu alicinizin fta mode si acik olmalidir. Fta mode yi actirmak icin digiturk musteri hizmetlerini arayin veya digikutunuz ile birlikte size en yakin digiturk teknik servisine gidin.

Bu sorun sadece bendemi var acaba. Bununla ilgili hiç sorun yaşayan veyada yaşamış olupta çözmüş olan arkadaşlar yokmu?

Banned Member
    Giriş Tarihi
    29-01-2008
    Mekan
    03 Afyonkarahisar
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    414965

arkadaşım digitürk türksat kanal kurulumu yap bütün fta kanalları izlemen lazım.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı