Uydumarket Banner  

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon
Gösterilen Mesajlar: 25 mesajdan 1 ile 20 arası

Konu: D-Smartan Bıktım Dijitürke geçiş yapıyorum

Junior Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2008
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    434537

D-Smartan Bıktım Dijitürke geçiş yapıyorum

2008 den beri D-smart abonesiyim 2008 yılında aldığımda bana söylenen bu cihazı alırsanız önmrünüzün sonuna kadar d-smart kanallarını ücretsiz izleyeceksiniz.
    Her yeni gelen kanal şifreye girdi mevcut kanallarda gün geçtikçe ya kapandı yada kanal içeriklerinin kalitesi düştü üstüne üstlük cihaz arıza çıkartmaya başlayıncada teknik destek alamadım
    alışkanlıklarımdan vaz geçemediğim için gidip d-smart hd+ aldım 599 TL verdim ve 1yıl boyunca hd kanalarını ve eğlence paketeini izleyecekmişim
    discoveryler reklamdan tanıtımdan geçilmez oldu sinema kanaları (movi smartlar ) içeriğindeki filimler yerel kanallar yayınlar oldu.
    spor paketine üye olsam bi dünya para alıcaklar italya ligi ve ingilizce yayın yapan diyer kanalara yada sadece hazırlık maçları için mi o paralar verilir.
    teknik servis hd+ cihazın nasıl kurulacağını bile adam gibi tarif etmez (çift çıkışlı lnb gerektiğini bu forumdan öğrendim)
    aboneliğimin bitimine 4-5 ay kala kara kara düşünmeye başlamıştım acaba nasıl abonelik yeneileyeceğim nekadar para ödemeliyim derken maliyetin yüksek olacağı ortaya çıktı
    kalite iyi olsa fiyatı düşünmez bazen insan 7/24 saat tv izleyen biride değilim acıkçası kazanan hep d-smart oluyor
    tam bu sıralarda diji türk ten telefon geldi aha dedim bunlarda bize iteirecek bişeyler arıyor diye düşündüm telefonu kapatım.
    ama aklımada takıldı girdim kampanyara bakayım dedim 70 küsür civarı bir fiyat çıktı istediğim paketler olunca bu işte yaş derken vaz geçer gibi oldum
    ertesi gün yine bir telefon dijiden bu sefer konuşalım bakalım ne diyecek dedim.
    adama dedim hd olacak taraftarı olduğum takımın maçları olsun ve de belgesel olsun spor paketi olsun dedim tamam dedi.
    aktivasyon 20 tl ve bu istediğiniz paketler toplam aylık 54 TL eeee sitenizde 70 küsür çıkıyor dedim bu bu 30 ağustosa kadar bir kampnya dedi dedim hemen kayıt olayım işlemler başladı.
    1-2 güne kadar kurulum yapılacak ok dedim
    Belgesel Kanaları var National Geopraphic kanaları ve Discovery kanalları
    spor paketi ise ingiltere ligini izleyebileceğiz ntv spor HD olduğu için ispanya liginide hd izleme imkanı oluyor sıkıcı keyifsiz italya liginden kat kat iyi
    lig tv dede taraftarı olduğum takımın tüm maçlarını da izleyebilirim aylık 54 tl bence gayet iyi oldu
    1 yıllık tahütle olacak olan bu sistem memenun kjalmmasam iptal eder oturur türksaata ne varsa onu ücretsiz izlerim
    en cok sevindiğim konuda D-smart tan kurtulmak oluyor

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    18-05-2012
    Mekan
    45 Manisa
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    579831

Geç'te olsa doğru yolu bulmanıza sevindim:banana:..Aradaki farkı fark edeceksiniz..Hayırlı olsun..
    Düzenleyen fb_44 : 29-08-2012 at 15:06

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    16-05-2006
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    216372

Dostum bende 2008 yılından berı D-SMART uyesıyım her sene de FULL paketımı yenılıyorum bu senede + ayrıca D-SMART FULL PAKET(MODULLU) yede gectım.Her kanal için 2008 yılında tahhut yapmadı kımseyle eger o zaman kı sartlarda bızlerle tahhut yapsaydı soyledıklerınıze katılıyordum.O zamandan bu ana gecen surecte HD kanallar geldı kanallarla yapılan sözlesmeler vs vs degıstı sartlar bunu gerektırıyor bu benım sahsı fıkrım ...Söyledıklerınıze de katılıyorum DİGİTURK içinde D SMART ıle bence kıyaslamasak daha ıyı olur cok ayrı platform ayrıca ıkısıde .....Herkesın butcesı ayrı oldugu gıbı .....

Saygılarla
    POLONYALI

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2012
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    582156

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi murathan77 Mesajı Göster
    2008 den beri D-smart abonesiyim 2008 yılında aldığımda bana söylenen bu cihazı alırsanız önmrünüzün sonuna kadar d-smart kanallarını ücretsiz izleyeceksiniz.
    Her yeni gelen kanal şifreye girdi mevcut kanallarda gün geçtikçe ya kapandı yada kanal içeriklerinin kalitesi düştü üstüne üstlük cihaz arıza çıkartmaya başlayıncada teknik destek alamadım
    alışkanlıklarımdan vaz geçemediğim için gidip d-smart hd+ aldım 599 TL verdim ve 1yıl boyunca hd kanalarını ve eğlence paketeini izleyecekmişim
    discoveryler reklamdan tanıtımdan geçilmez oldu sinema kanaları (movi smartlar ) içeriğindeki filimler yerel kanallar yayınlar oldu.
    spor paketine üye olsam bi dünya para alıcaklar italya ligi ve ingilizce yayın yapan diyer kanalara yada sadece hazırlık maçları için mi o paralar verilir.
    teknik servis hd+ cihazın nasıl kurulacağını bile adam gibi tarif etmez (çift çıkışlı lnb gerektiğini bu forumdan öğrendim)
    aboneliğimin bitimine 4-5 ay kala kara kara düşünmeye başlamıştım acaba nasıl abonelik yeneileyeceğim nekadar para ödemeliyim derken maliyetin yüksek olacağı ortaya çıktı
    kalite iyi olsa fiyatı düşünmez bazen insan 7/24 saat tv izleyen biride değilim acıkçası kazanan hep d-smart oluyor
    tam bu sıralarda diji türk ten telefon geldi aha dedim bunlarda bize iteirecek bişeyler arıyor diye düşündüm telefonu kapatım.
    ama aklımada takıldı girdim kampanyara bakayım dedim 70 küsür civarı bir fiyat çıktı istediğim paketler olunca bu işte yaş derken vaz geçer gibi oldum
    ertesi gün yine bir telefon dijiden bu sefer konuşalım bakalım ne diyecek dedim.
    adama dedim hd olacak taraftarı olduğum takımın maçları olsun ve de belgesel olsun spor paketi olsun dedim tamam dedi.
    aktivasyon 20 tl ve bu istediğiniz paketler toplam aylık 54 TL eeee sitenizde 70 küsür çıkıyor dedim bu bu 30 ağustosa kadar bir kampnya dedi dedim hemen kayıt olayım işlemler başladı.
    1-2 güne kadar kurulum yapılacak ok dedim
    Belgesel Kanaları var National Geopraphic kanaları ve Discovery kanalları
    spor paketi ise ingiltere ligini izleyebileceğiz ntv spor HD olduğu için ispanya liginide hd izleme imkanı oluyor sıkıcı keyifsiz italya liginden kat kat iyi
    lig tv dede taraftarı olduğum takımın tüm maçlarını da izleyebilirim aylık 54 tl bence gayet iyi oldu
    1 yıllık tahütle olacak olan bu sistem memenun kjalmmasam iptal eder oturur türksaata ne varsa onu ücretsiz izlerim
    en cok sevindiğim konuda D-smart tan kurtulmak oluyor

bu sene italya ligi bile yok d smartta

digitürkte süper lig haricinde türkiye kupası,2. ve 3. lig,premier lig (en babası bu) la liga hd,brezilya ligi,rusya ligi,beko basketbolu izleyebileceksin.

haftasonları spora doyacaksın yani

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    16457

Seneyede Digiturktende bıkacağınızı garanti ederim. Platformların birbirinden farklı olmadığını deneyerek görmüş olursunuz. Ben on yıl digi kullandım üç yılda dsmart kullanıcısıyım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    14-08-2010
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    538971

Şu an bende ikiside mevcut.68.99 digiye veriyorum,29.99da dsmarta. Evdekiler digiyi kapa falan diyorlar ama gerçekten gerek kanal geçiş hızları,görüntü,menü renkliliği çok farkediyor.Smart spor HD de maç izlerken keyif almıyorum o derece kötüleşti bu dsmart.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    12-11-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    570731

ben de 10 senelik digitürk, 3 senelik te dsmart kullanıcısıyım..al birini vur ötekine..dsmartı haziran itibiarıyla bitirdim.. darısı digitürk'ün başaına.. onu da bitirecem...
    Düzenleyen ati39 : 29-08-2012 at 15:48

Senior Member
    Giriş Tarihi
    01-07-2006
    Mekan
    62 Tunceli
    Üye No
    232171

ikiside para tuzağı bence ikisinide bırakmak lazım.

Average Member
    Giriş Tarihi
    09-06-2008
    Mekan
    42 Konya
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    436877

her ikisini de kullandım. al birini vur ötekini.
    şimdi çok nazik olan müşteri hizmetleri, siz iptal ettirmek istediğiniz zaman
    canavar oluyorlar.iptal etmemek için ellerinden gelen bütün pisliği yapıyorlar.
    ha bu arada tabiki sürpriz faturalara hazırlıklı olmalısın.
    abone olurken o tatlı dilli müşteri hizmetleri bayan arkadaşlar, iptal ettireceğiniz zaman
    sizlere hakaret dahi ediyorlar.

Average Member
    Giriş Tarihi
    02-12-2007
    Mekan
    55 Samsun
    Üye No
    403895

Ynt: D-Smartan Bıktım Dijitürke geçiş yapıyorum

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kazım062 Mesajı Göster
    ikiside para tuzağı bence ikisinide bırakmak lazım.
    Aynen hepsi para tuzağı

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    152083

bende digitürkü iptal ettirdim.dsmart modül aldım.açıkçası nba fanatiği olduğum için sadece nba tv için aldım dsmartı.burada bir arkadaşta bahsetmişti nba tv ve hd kanalı avrupada sadece dsmartta var sanırım.dsmartın bu kanalı yeterince pazarlayamadığını düşünüyorum genel olarak.yalnız arkadaşlar bence sadece BBC HD kanalı için bile dsmartı almaya değer digiye göre.tabi zevkler farklı olabilir.herkesin zevki kendine.birde şöyle bir durum var sitelerinde, şifresiz bedava olan türksattaki hd kanallarıda sanki sadece kendileri veriyormuş gibi bir hava var..buda biraz insanları yanlış yönlendirme gibi bence...
    Düzenleyen serefsibic : 29-08-2012 at 17:02

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-07-2011
    Mekan
    38 Kayseri
    Üye No
    565426

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi serefsibic Mesajı Göster
    bende digitürkü iptal ettirdim.dsmart modül aldım.açıkçası nba fanatiği olduğum için sadece nba tv için aldım dsmartı.burada bir arkadaşta bahsetmişti nba tv ve hd kanalı avrupada sadece dsmartta var sanırım.dsmartın bu kanalı yeterince pazarlayamadığını düşünüyorum genel olarak.yalnız arkadaşlar bence sadece BBC HD kanalı için bile dsmartı almaya değer digiye göre.tabi zevkler farklı olabilir.herkesin zevki kendine.birde şöyle bir durum var sitelerinde, şifresiz bedava olan türksattaki hd kanallarıda sanki sadece kendileri veriyormuş gibi bir hava var..buda biraz insanları yanlış yönlendirme gibi bence...
    Alt yazı ile BBC HD izlenirmi ya,bende de vardı DS ,ama bir türlü bu kanalı tam anlamıylan doya doya izleyemedim sorun alt yazı ,bana göre belgeselde alt yazı oldumu beter oluyor o güzel HD yapımları alt yazı mahvediyor.Keşke dublajlı olsa idi.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    13-11-2005
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( - )
    Üye No
    152083

bende tam tersine arkadaşım. orjinal dilin tadı çok başka oluyor.tabi bunun benim ingiliz aksanından çok hoşlanmamın payıda büyük :)

Banned Member
    Giriş Tarihi
    25-04-2006
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    211036

taahhüt ödemeyeceğimi bilsem bende digitürke durmam 2 dk geçerimde..

Member
    Giriş Tarihi
    04-05-2010
    Mekan
    35 İzmir
    Üye No
    531048

merhaba arkadaslar,

ben iki platformun da hd modüllü abonesiyim.
    Bende ki durum ise ne yardan gecerim ne serden hesabi

Söyle aciklayayim. LigTV üyeligim yok belirteyim hemen.

Digitürkün HD yayin kalitesi Dsmarta on basar.

(+)Özellikle belgesel kanallarinda fark cok belli oluyor.
    Ayrica bu kanallar 5.1 Dolby Digital yayin yapiyor. Eger ev sinemasi sisteminiz var ise ne dedigimi
    cok daha iyi anlarsiniz. Ayni sey MTV icin de gecerli. Ilk c****ginda 20Mbit/s hizinda veri akisi vardi
    gerek görüntü gerek de ses mükemmeldi.
    (-)Dezavantaji Octagon HD 1080 ya da Goldmaster 1080 HD receiverleri disinda diger CI+ sertifikali uydu alicilarinda
    kayit yapilinca, kayit sadece kayit yapilan uydu alicisinda oynatilabiliyor. Ben de Technisat DIGIT ISIO Special Edition Twin Tunerli cift CI+ girisli alici var.
    (-)Kart dogrulama islemi var, her acilista ya da uzun süre digitürk kanali izlenmeyince programlardan önce beklemek gerekiyor. Modül ile kart tanisacak, sohbet edicekler sonra da görüntüye onay vericekler falan fistik. Yani bazen 10sn sürebiliyor. bu ho$ be$ muhabbet.

D-Smarta gelince,
    (+)24 saat yayin yapan StarTV ve KanalD HD var, Show TV HD gibi degil.Tabi nekadari orjinal HD yayin tartisilir.
    BBC HD gercekten cok kaliteli bir kanal.
    (+)Ben Full Paket HD modüllü üyesiyim 275 TL ye 1 senelik üye oldum. Her kanal acik. Tabi izledigim icerik bakimindan Digitürke göre HD modüllüye göre cok daha ekonomik.
    (+) TV kayitlarini kaydedip istedigin multimedia oynaticisinda oynatma ve arsivleme sansi var.
    (+) Her seferinde kart modül dogrulanmasi olmadigi icin, kanal gecisleri hizli oldukca.
    (-) Görüntü kalitesi kötü. Zannedersem sadece 1 sinema kanalinda Dolby Digital secenegi var. Benim gibi sese de önem veren biri icin degerlendirilmesi gereken bir kriter.

Arkadaslar umarim yardimci olmusumdur.
    D-Smart bazen daha agir basiyor lakin parayi pesin ödedim. Kredi kartimi vermedim. Süpriz fiyat artislari ve faturalarla karsilasmiyorum. Bu yönden kafam rahat. Müsteri hizmetlerine 2yildan beri hic isim düsmedi o yüzden bi sey diyemeyecegim.

Selamlar...

HEr ikisini de tartinca eksileri artilari bence birbirini götürüyor. CI+ kayit

Banned Member
    Giriş Tarihi
    27-03-2008
    Mekan
    54 Sakarya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    426712

Bıktım artık şu 2008 muhabbetinden. Arkadaş biri size zamanında bedava yayın yapacağız demiş.Biraz düşünen insan için bunun koca bir YALAN olduğunu anlamak hiç de zor değil.Madem kızıyorsun al sözleşmeni eline git mahkemeye çatır çatır hakkını ara.Burada mazlum edebiyatı yapmanın kime ne hayrı var !!! D-smart mış Digiturk müş bunlar benim babamın kuruluşları değil bana da zaten bedava yayın seyrettirmiyorlar zaten deseler de inanmam.Kaldı ki 4 sene önce dediler de ne oldu.İşte gün gelir bu balon böyle patlar !!! Bir kere mantıklı düşünün ticaret denilen şey bedavaya olur mu ??? Herkes olmaz diyor öyle değil mi ??? Madem olmayacağını biliyorsun da BEDAVA ticaret var diyene neden inanıyorsun ??? Seni kandıran da suç var onu anladık ama bedava ticaret olacağına inanan sende hiç mi suç yok be birader ???

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555501

3 Ağustos 2007 tarihi itibari ile DİGİTURK'le çıktım bu yola hiçbir yamuğunu görmedim. Sağolsunlar arıyorlar 1 hafta sinema kanallarını hediye olarak açıyorlar 2 hafta sonra kapatıyorlar. Ne bilim yaptıkları bi hatadan dolayı özür dilemek amaçlı gönderecekleri 50 tl lik faturayı 5 tl olarak göndermeleri benim için DİGİ ye + yönler.

Adviser
    Giriş Tarihi
    10-03-2008
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    423904

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi VEVO Mesajı Göster
    3 Ağustos 2007 tarihi itibari ile DİGİTURK'le çıktım bu yola hiçbir yamuğunu görmedim. Sağolsunlar arıyorlar 1 hafta sinema kanallarını hediye olarak açıyorlar 2 hafta sonra kapatıyorlar. Ne bilim yaptıkları bi hatadan dolayı özür dilemek amaçlı gönderecekleri 50 tl lik faturayı 5 tl olarak göndermeleri benim için DİGİ ye + yönler.
    Digitürk gerçekten müşterilerinin mağduriyetlerini fazlasıyla gidermeye çalışıyor. Örneğin ben normal ligtv'li paket ücreti ödüyorum ama çeşitli sebeplerden dolayı full paket izliyorum. Örneğin son 9 aylık dönemde toplamda 6 ay full paket izleyip normal ligtv li paket ücreti ödemişim. Ufak tefek hataları oluyor, şikayet ediyorum hediye veriyorlar, böyle yani...
    Dsmart olsa; insana günahını vermez..

New Member
    Giriş Tarihi
    23-12-2006
    Mekan
    06 Ankara
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    300093

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi bluenight_54 Mesajı Göster
    Bıktım artık şu 2008 muhabbetinden. Arkadaş biri size zamanında bedava yayın yapacağız demiş.Biraz düşünen insan için bunun koca bir YALAN olduğunu anlamak hiç de zor değil.Madem kızıyorsun al sözleşmeni eline git mahkemeye çatır çatır hakkını ara.Burada mazlum edebiyatı yapmanın kime ne hayrı var !!! D-smart mış Digiturk müş bunlar benim babamın kuruluşları değil bana da zaten bedava yayın seyrettirmiyorlar zaten deseler de inanmam.Kaldı ki 4 sene önce dediler de ne oldu.İşte gün gelir bu balon böyle patlar !!! Bir kere mantıklı düşünün ticaret denilen şey bedavaya olur mu ??? Herkes olmaz diyor öyle değil mi ??? Madem olmayacağını biliyorsun da BEDAVA ticaret var diyene neden inanıyorsun ??? Seni kandıran da suç var onu anladık ama bedava ticaret olacağına inanan sende hiç mi suç yok be birader ???
    +1 Katılıyorum. Ayrıca Digitürk kalitesi vs. güzel olabilir ama parası olana. Aylık 20 tl ye bütün kanalları HD dahil veriyor mu? 3 kat fiyat istiyor.

Junior Member
    Giriş Tarihi
    25-05-2008
    Mekan
    26 Eskişehir
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    434537

BBC HD yayın ve kaliteli içerik için sözüm yok okanalda tek sorun altyazı problemleri altyazıyı tamçevirme yok konuştuklarının çoğuz zaman yarısı alt yazıya dkülmüş buda izleme zevkini kaçırıyor

bluenight_54 arkadaş 2008 muhabetinden bıkmış bizde bıktık orada demek istediğim tabi adamlar bedavaya yapacak değiller ama biz o uydu cihazlarına 3 kat paralar verdik tabiyki ömür boyu herşey bedava olsun demedik
    ama adamlar içerik kalitesinde bir gelişme yapmadılar
    alsalardı lig maçlarını türkiye kupassını bizler para verip o yayınlarıda izlerdik 89.90 tl fiyat çekiyor 1 maç için internetten izleyebilmek için mantık nerede sd yayınlar çamur gibi oluyor led tvilerde teknik destek çökmüş durumda hiç yardımcı olmuyorlar
    diji türküde deneyip aynı sorunları yaşarsam birdaha da almam dijital platform az kaldı zaten dijital karasala geçilecek ister istemez rekabet artacak onlar kaybeder 1kazık yeriz 2 yeriz 3 cüde bizim gözümüzde açılır ondan sonra orta sınıf o paraları vermez bu platformalarda parasını çıkarmak için daha da fiyat artırır onuda yüksek geliri olanlar daha fazla para vererek izler
    tarihten örnek alsınlar cine5 - tele10 sırasıyla onlarada gelir
    sadece bizde de değil ispanyada italyada ve fransada bu tip yayınlarda sorunlar oldu italya ve fransa daki diji türk gibi firmalar maliyetlerini çıkaramayınca haklarının bir kısmını kendileri sattılar bizde diji türk yinede iyi dayanıyor

2 sayfadan, 1. sayfa 12 SonSon

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı