Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Vu+duo da bir kanalı izlerken başka kanal kaydı..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

Vu+duo da bir kanalı izlerken başka kanal kaydı..

arkadaşlar bende vu+duo var ama ben malesef evin içinde kablo olmasın diye ikinci tuneri kullanmadım ve bir kanalı izlerken diğer kanalı kaydetme imkanım yok şu anda..yanlız benim merak ettiğim bir konu var...dt te de tek kablo ile dediğim işlemi gerçekleştiriyoruz...bunu da sağlayan arkasındaki tunerlere giren aparat...işte tam burda sorum olacak bu aparattan bulabilirmiyiz? bulursak ta vu+duo da işe yararmı?

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    06-12-2003
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    18

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi abilgen73 Mesajı Göster
    arkadaşlar bende vu+duo var ama ben malesef evin içinde kablo olmasın diye ikinci tuneri kullanmadım ve bir kanalı izlerken diğer kanalı kaydetme imkanım yok şu anda..yanlız benim merak ettiğim bir konu var...dt te de tek kablo ile dediğim işlemi gerçekleştiriyoruz...bunu da sağlayan arkasındaki tunerlere giren aparat...işte tam burda sorum olacak bu aparattan bulabilirmiyiz? bulursak ta vu+duo da işe yararmı?
    Digiturk Lnb si özel mdu lnb dir. onda kabloyu bölebilirsiniz. Ama universal lnb de bunu yapamazsınız. Eğer digiturk kablosu evinize mdu olarak geliyorsa spliterla bölün A ve B tunerine baglayın bir kanal izlerken bir kanal kayıt yapabilirsiniz.
    Düzenleyen BLaCkBiRd : 29-08-2012 at 09:36

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

universal lnb kullanmıştım hepsine demekki o iş olmayacak..2. bir kablo çekmemiz ve twin lnb takmamız gerekecek o zaman...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    09-10-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    33158

Şöye yapabilirsiniz; B tunerin ayarlarında Üzerinden Bağla yı seçerseniz; A daki kayıt frekansı ne olursa olsun sadece horizantal ve vertikala bağlı kalınarak diğer açabildiği değişik frekanslarıda izliyebilirsiniz. Yani kanald yi kaydederken Atv,show,Kanal7... vs izliyebilirsiniz.

Bir kanalı kayıt etmeye başladığınızda, kanal listesini açın, izleyebileceğiniz kanallar aktif durumda olacaktır, izleyemiyecekleriniz şeffaf konumda olacaktır.

Tüm kanallar için geçerli değildir, tek kabloyla ancak bu kadar oluyor...

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    08-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568975

anladım...verdiğiniz bilgiler için teşekür edrim...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı