Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 2 mesajdan 1 ile 2 arası

Konu: Dreambox 800 hd aldım fakat sim kaç bilmiyorum boot 78?

Junior Member
    Giriş Tarihi
    24-01-2004
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    588

Dreambox 800 hd aldım fakat sim kaç bilmiyorum boot 78?

Dreambox 800 hd aldım fakat sim kaç oldugunu bilmiyorum açılışta boot 78 yazıyor acaba hangi sim kullanıyor ve yeni yazılım olarak ne yüklemeliyim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    11-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    39924

DREAMBOX 800 HD SİM VERSİYONU BİLGİLENDİRMESİ ===========================================

CİHAZINIZA YAZILIM YÜKLEMEDEN ÖNCE CİHAZINIZIN SİM KART VERSİYONUNU BİLMENİZ GEREKMEKTEDİR.
    CİHAZINIZIN SİM KART VERSİYONUNU ÖGRENMEK İÇİN ALT KISMINDA SİM VERSİYONUNU BELİRTEN BİR ETİKET
    OLUP OLMADIGINA VEYA CİHAZINIZIN FİŞİNİ ELEKTRİGE TAKTIGINIZDA CİHAZIN ÖN PANELİNDE YAZAN YAZILARI
    OKUYARAK SİM KART VERSİYONUNA BAKABİLİRSİNİZ.
    EGER BUNLARIN HİÇBİRİSİNİ YAPAMAZSANIZ CİHAZINIZIN ÜST PANELİNİ (KAPAK) VİDALARINI SÖKÜP
    CİHAZIN ÖN TARAFINDA TELEFON KARTINA BENZEYEN BİR KART GÖRECEKSİNİZ BU KARTIN ÜZERİNDE BAKILMASI GEREKİR

1 : EGER KARTIN UÇ KISMINDA HAFİF BİR ŞİŞİKLİK VARSA VEYA ÜZERİNDE SİM 2.01 YAZIYORSA BU CİHAZINIZIN
    SİM 2.01 OLDUGU ANLAMINA GELİR.

2 : EGER SİM KARTIN ÜZERİNDE HİÇ BİRŞEY YAZMIYOR VE KARTIN ÜZERİ DÜZ İSE BU DA SİM 1.00 VE E-STAR SİM
    DEMEKTİR.

alıntıdır............

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık