Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: taahhüt süresi dolan DSMART ekstra ceza ödenirmi bilgisi olan varsa 2 dakka baka versin

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

taahhüt süresi dolan DSMART ekstra ceza ödenirmi bilgisi olan varsa 2 dakka baka versin

adıma açılmış aydan aya ödemeli dsmart mevcut bir arkadaştaydı oda başkasına vermiş akrabasınamı ne neyse . sonuç olarak faturalarını ödemediler her defa 2-3--5- fatura müşteri hizmetleri aradı kanuni işleme gidecek diye cezalı cezalı ben ödedim.

sıkıntı şurda 8ci ay itibari ile 24 aylık taahhüt sürem doldu!
    ama
    bu 2 yıllık zaman için de sagolsun arkadaşım ödeme yapmadıgı için yayınları 3-4 kez kesildi. tabi yayın olmadıgı için de ödeme yapılana kadar olan süre için faturalama yapılmadı.
    kısaca şöyle söyleyim sürem 24 aysa 18 aylık fatura ödedim ve borcum yok. 8ci ay itibari sistemde görülen son ödemelerini yaptım. ve kapanış istedim.

şimdi bana kullanılmayan kapalı kalınan süre içindemi ekstra bir fatura kesecekler. _? yoksa hepsi bumu_?

toplamda 24 fatura dönemi olmalı
    örnek aylık 20 tl diyelim
    20 x 24 : 480 ise ( aslen 35 tl aylık )
    bana 18 aylık fatura geldi 360 tl kesinti vs vs den dolayı ve gecikme açma kapama ücreti vs vs ekstra geldi yani neyse. ve 24 aylık sürem doldu.
    şuan borcum yok ama içimden bir hiss bana yüklüce kösecekler gibi geliyor.
    KAPANIŞ SONRASI EKSTRA fatura geliyormu_?

SİZ SİZ OLUN ARKADAŞ AKRABA KAN KANKA kim olursa olsun ne alırsa alsın altına imza atmayın. yoksa benim gibi ödersiniz.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    04-12-2008
    Mekan
    81 Düzce
    Kan Grubu
    0 Rh ( - )
    Üye No
    470881

Geçmiş olsun,gelmeyebilir,yinede hazırlıklı ol ne yapacakları belli olmaz bize taahhüt verdin sözünde durmadın cezalısın diyebilirler..

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    21-04-2005
    Mekan
    07 Antalya
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    94456

ama sonuç olarakta 24 aylık süre boyunca ayrılmadımda.

bakalım ne olacak

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı