Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: Samsung glaxy ace gt-s5830i

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    55282

New Icon16 Samsung glaxy ace gt-s5830i

Arkadaşlar ilk defa android bir telefon kullanıcam. Galaxy Ace 5830i aldım ve sanırım kullanırken biraz zorlanıcam. Telefonu dün Teknosa dan aldım. Üzerindeki yazılım günceldir heralde. Bu meşhur android markete nasıl girerim? Uygulama ve oyunları nasıl yüklerim? Ancak şu an internet paketi anlaşmam olmadığı için telefondan nete bağlanmak fatura açısından sorun olur diye düşünüyorum. Pc üzerinden indirip kabloyla telefona nasıl atarım ve buna benzer konularda henüz hiç bir bilgim yok... Konuyu bilen arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

Senior Member
    Giriş Tarihi
    21-11-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    43045

Eger bir android telefona sahipseniz mutlaka bir sekilde internet paketi almak durumundasiniz. Yoksa standart internet tarifesinden faturaniz bir hayli kabarabilir. Eger bulundugunuz yerde kablosuz internet varsa paket alana kadar onunla idare edin. Telefonunuzda ilk defa kurulacaksa market diye yazar ona tiklayin sizden gmail hesabi ister. Hesabiniz varsa oturum acin yoksa yeni hesap alin.

Average Member
    Giriş Tarihi
    24-12-2004
    Mekan
    35 İzmir
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    55282

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi motorcu34 Mesajı Göster
    Eger bir android telefona sahipseniz mutlaka bir sekilde internet paketi almak durumundasiniz. Yoksa standart internet tarifesinden faturaniz bir hayli kabarabilir. Eger bulundugunuz yerde kablosuz internet varsa paket alana kadar onunla idare edin. Telefonunuzda ilk defa kurulacaksa market diye yazar ona tiklayin sizden gmail hesabi ister. Hesabiniz varsa oturum acin yoksa yeni hesap alin.
    Haklısınız çok teşekkür ederim.

Banned Member
    Giriş Tarihi
    19-01-2010
    Mekan
    38 Kayseri
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    520936

bu telefon icin ücretsiz navigasyon programını nasıl bulabilirim arkadaşlar

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    28-01-2005
    Mekan
    09 Aydın
    Kan Grubu
    0 Rh ( + )
    Üye No
    67024

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi king_0035 Mesajı Göster
    Arkadaşlar ilk defa android bir telefon kullanıcam. Galaxy Ace 5830i aldım ve sanırım kullanırken biraz zorlanıcam. Telefonu dün Teknosa dan aldım. Üzerindeki yazılım günceldir heralde. Bu meşhur android markete nasıl girerim? Uygulama ve oyunları nasıl yüklerim? Ancak şu an internet paketi anlaşmam olmadığı için telefondan nete bağlanmak fatura açısından sorun olur diye düşünüyorum. Pc üzerinden indirip kabloyla telefona nasıl atarım ve buna benzer konularda henüz hiç bir bilgim yok... Konuyu bilen arkadaşlar yardım ederse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
    Öncelikle telefonunuz hayırlı olsun. Aynı telefonları kullanıyorsunuz. Kullanımı son derece kolay ve kullanışlı bir telefon, Android işte... :)

Evde kablosuz modeminiz varsa Telefonu Wireless ile de İnternete bağlayabilirsiniz. Böylelikle uygulamaları (Apps'leri) bu yöntemle hızlı bir şekilde telefona indirip kurabilirsiniz. Ben SlideMe uygulamasını kullanıyorum. Çok basit bir arayüzü var ve her türlü Apps'i sunuyor. İnternetten de .apk uzantılı App kurulum dosyalarını bulup indirebilirsiniz ama telefonunuza uygun olup olmadığına dikkat edin. Bilgisayar ile telefonu birbirine kutusundaki USB kablosu ile bağlayacaksınız. Bilgisayarınızda Bluetooth varsa veya bir USB Bluetooth Stick'iniz varsa onunla da dosyaları telefona gönderebilirsiniz. Bunun için PC ve Telefonu önce birbirlerine tanıtmanız (eşleştirmeniz) lazım. Ondan sonrası çocuk oyuncağı. Bilgisayardan Telefona gönderilen dosyalar telefonda "bluetooth" klasöründe depolanır (dosya sisteminde arayıp bulmanız lazım, bende "/sdcard/bluetooth" şeklinde.

Telefonunuzu güle güle kullanın...

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı