Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 3 mesajdan 1 ile 3 arası

Konu: Botech Piko 207 Hd Astra 4.8 uydusu Sorunu

Member
    Giriş Tarihi
    03-06-2006
    Mekan
    05 Amasya
    Üye No
    221106

Botech Piko 207 Hd Astra 4.8 uydusu Sorunu

Botech Piko 207 hd cihazda 15 ağustos güncel yazılımını internet üzerinden yükledim.Olmadı eski tarihli yazılımlarıda yükledim.

Astra 4.8 de arama yaptırdım. Eultelsat 7E deki 5-10 kanalıda astra 4,8 listesine ekledi.
    12111 h 27500 5/6 frekansını bulmadı.Bundan hiç sinyal almıyor.İşin ilginç olanı bu frekansın altındaki ve üstündeki yatay ve dikey pozisyonlu trasponderleri buluyor. tek bundan sinyal almıyor sorun nasıl düzeltebiliriz bizdemi sorun var botech demi?

Tesekürler.

Average Member
    Giriş Tarihi
    07-02-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    1990

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi sur19 Mesajı Göster
    Botech Piko 207 hd cihazda 15 ağustos güncel yazılımını internet üzerinden yükledim.Olmadı eski tarihli yazılımlarıda yükledim.

Astra 4.8 de arama yaptırdım. Eultelsat 7E deki 5-10 kanalıda astra 4,8 listesine ekledi.
    12111 h 27500 5/6 frekansını bulmadı.Bundan hiç sinyal almıyor.İşin ilginç olanı bu frekansın altındaki ve üstündeki yatay ve dikey pozisyonlu trasponderleri buluyor. tek bundan sinyal almıyor sorun nasıl düzeltebiliriz bizdemi sorun var botech demi?

Tesekürler.
    Bu tür sorunlar genelde diseqc switch ve anten ayarının kayması gibi durmlarda ortaya çıkar. İşten anlayan birine anten tesisatınızı ve diseqc switch inizi
    kontrol ettirin.

Member
    Giriş Tarihi
    03-06-2006
    Mekan
    05 Amasya
    Üye No
    221106

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi digi_micro Mesajı Göster
    Bu tür sorunlar genelde diseqc switch ve anten ayarının kayması gibi durmlarda ortaya çıkar. İşten anlayan birine anten tesisatınızı ve diseqc switch inizi
    kontrol ettirin.
    Dediklerinizde sorun yok kanalların hepsi var yalnız bu frekans yok işin ilginç yanı 12111 frekansın bir altındaki bir üstündeki freaknsları buluyor.Tek bunu bulmuyor.
    Düzenleyen sur19 : 28-08-2012 at 03:17

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı