Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 5 mesajdan 1 ile 5 arası

Konu: DCR DT-5003 ile ilgili konular

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    03-09-2005
    Mekan
    64 Uşak
    Üye No
    129898

DCR DT-5003 ile ilgili konular

selam,
    arkadaşlar dt ye bugün üye oldum türksat üzerinde lig tv için.cihaz dcr dt-5003.cihazı evde uyduya bağladım ama sinyal yok dedi.servisteki arkadaş otomatik olarak diseci bulur demişti ama diseci otomatik olarak bulmadı.anten ayarlarından diseci ayarladım.kolay kurulum yaptım ama bu sefer sadece ntv paketindeki yayınları buldu.diğer kanallar yok.servis çağırdım ama bugün geleceği yok sanırı.akşama fenerbahçe maçı var. yardımcı olur musunuz. ne yapmam lazım.selam ve saygılara.

Member
    Giriş Tarihi
    14-09-2004
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    27940

digitürk turksat kurulum dt 5003

Selam arkadaslar,

Cihazi dün aldım eve geldim üyeligim aktive edildi fakat kolay kurulum menüsünden türksat kurulumu secince cihaz menuden cıkıyor hic bir kanalı izleyemiyorum.Konu hakkında fikri olan varmıdır ?

Senior Member
    Giriş Tarihi
    16-02-2011
    Mekan
    58 Sivas
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    555501

Sorun halen devam ediyorsa teknik servise götürün cihaz değişimi talep edin. Onlarda denerler sizin dediğiniz gibi sorun çıkarsa ücret almadan değişirler.

Member
    Giriş Tarihi
    07-04-2004
    Mekan
    37 Kastamonu
    Kan Grubu
    B Rh ( + )
    Üye No
    9942

DCR AT-5003 cihaza yazılım yüklemek istiyorum(Yardım)

Binbir zahmetle sonlandırdığım digiturk üyeliğimden sonra bir haftadır Turksat yayınları da kesildi. Digiturku aradığımda digiturk servisine ya da normal TV-uydu tamircisine git, cihazına yazılım yüklet cevabını aldım. Bulunduğum ilçede servis yok. TV tamircilerininin de bu konu ile ilgili bilgileri yok. Benim elmde ise RS-232 kablom ve zaten yarı ölü yatan 5003 cihaz var. Bu konu ile ilgili destek ve yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler...

Senior Member
    Giriş Tarihi
    07-12-2012
    Mekan
    52 Ordu
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    587182

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi selvi64 Mesajı Göster
    selam,
    arkadaşlar dt ye bugün üye oldum türksat üzerinde lig tv için.cihaz dcr dt-5003.cihazı evde uyduya bağladım ama sinyal yok dedi.servisteki arkadaş otomatik olarak diseci bulur demişti ama diseci otomatik olarak bulmadı.anten ayarlarından diseci ayarladım.kolay kurulum yaptım ama bu sefer sadece ntv paketindeki yayınları buldu.diğer kanallar yok.servis çağırdım ama bugün geleceği yok sanırı.akşama fenerbahçe maçı var. yardımcı olur musunuz. ne yapmam lazım.selam ve saygılara.

bendede 5002 var lnb ayarlarını yap tuksat digiturk kolay ayarlarını yap ok

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı