Uydumarket Banner  

Gösterilen Mesajlar: 7 mesajdan 1 ile 7 arası

Konu: d smart futbol ?

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2012
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    582156

d smart futbol ?

d smart kurulduğundan beri ilk defa bir sezonu futbol ligi almadan geçiriyor.

çarşamba günü 2 ve perşembe günü 1 maç yayınlama dışında futbolseverler haftasonları futbolsuz kalacak.

Advanced Member
    Giriş Tarihi
    07-10-2011
    Mekan
    34 İstanbul
    Üye No
    568948

kesinlikle italya ligi ve fransa ligi boştayken ve dsmartta hiç bi lig yokken çok ilginç bi durum gerçekten dsmartın bu tutumu

kimse mesaj falan atmıyo mu bu dsmarta benden başka ya da aramıyo musunuz arkadaşlar şu kurumu şu 5 büyük ligden ikisi olan italya ve fransayı alması yönünde
    Düzenleyen kagit : 25-08-2012 at 01:46

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2012
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    582156

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi kagit Mesajı Göster
    kesinlikle italya ligi ve fransa ligi boştayken ve dsmartta hiç bi lig yokken çok ilginç bi durum gerçekten dsmartın bu tutumu

kimse mesaj falan atmıyo mu bu dsmarta benden başka ya da aramıyo musunuz arkadaşlar şu kurumu şu 5 büyük ligden ikisi olan italya ve fransayı alması yönünde
    fransa ligi avrupadaki en pahalı lig onu anlarımda italyayı niye almıyor

gerçi spiker sıkıntısı var şimdi cnntürk 4 spiker var hafta içi avrupaya dağılıyor spikerler yorgun oluyorlar uefadan dolayı birde 1-2 gün sonra italyaya gidip 3-4 maç anlatmak zor oluyordur aykut aydın bir ara d smartın her şeyini anlatıyordu birde maç sonu röportaj yapıyordu teknik kadro yetersiz bence genç spiker bulmaları lazım.
    Düzenleyen cankantar : 25-08-2012 at 02:01

Member
    Giriş Tarihi
    25-07-2012
    Mekan
    16 Bursa
    Üye No
    582138

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi cankantar Mesajı Göster
    fransa ligi avrupadaki en pahalı lig onu anlarımda italyayı niye almıyor

gerçi spiker sıkıntısı var şimdi cnntürk 4 spiker var hafta içi avrupaya dağılıyor spikerler yorgun oluyorlar uefadan dolayı birde 1-2 gün sonra italyaya gidip 3-4 maç anlatmak zor oluyordur aykut aydın bir ara d smartın her şeyini anlatıyordu birde maç sonu röportaj yapıyordu teknik kadro yetersiz bence genç spiker bulmaları lazım.
    spikerler Türk takımlarının maçları harici stadlara gidip maç anlatmıyoki sevgili kardeşim senin benim gibi lcd tvnin karşısına geçip kamera ne gösteriyosa onu anlatıyo...

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2012
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    582156

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi MTLBLGN Mesajı Göster
    spikerler Türk takımlarının maçları harici stadlara gidip maç anlatmıyoki sevgili kardeşim senin benim gibi lcd tvnin karşısına geçip kamera ne gösteriyosa onu anlatıyo...

her neyse işte d smart spikeri az alsa bile haftada 3 maç veriyor trt bile daha fazla verir.

maçı anlatan adam inip röportaj yapıyor var mı böyle birşey teknik kadro yetersiz.

Supervisor
    Giriş Tarihi
    20-11-2007
    Mekan
    34 İstanbul
    Kan Grubu
    A Rh ( + )
    Üye No
    401172

Futbolcumu bu dostum ya yoruluyor altı ustu cene yoruyor mactan sonra konusmasın biraz dinlenir. saka bi yana durumun bununla alakası oldugunu dusnmuyorum ds paraya kıyamıyor bunun en akla yatkın cozumu bu bence

Average Member
    Giriş Tarihi
    26-07-2012
    Mekan
    14 Bolu
    Üye No
    582156

Alıntı Orijinal Mesaj Sahibi Beck's Mesajı Göster
    Futbolcumu bu dostum ya yoruluyor altı ustu cene yoruyor mactan sonra konusmasın biraz dinlenir. saka bi yana durumun bununla alakası oldugunu dusnmuyorum ds paraya kıyamıyor bunun en akla yatkın cozumu bu bence
    bu durumu d smart dışında hiç bir yerde göremezsin buda önemsemediğini gösterir d smart müdürü ali ismet uralın futbolla alakası yoktur şampiyonlar ligi maçında yorumcu olarak aldılar yani hiçbir önem vermiyor d smart teknik kadro çok yetersiz geliyor gözüme eskisi gibi değil.

Gönderme Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konuda cevap yazamazsınız
  • Eklenti yapamazsınız
  • Mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
  •  
  • BB Kodları Açık
  • Smiley'ler Açık
  • Resim Kodları Açık
  • Video Kodları Açık
  • HTML Kodları Kapalı